אלגנטיות מודרנית בניצוחה של מורן קיש

את הדרך לשיפוץ ביתם הפרטי בחרה המשפחה לעבור הפעם עם מעצבת הפנים מורן קיש. יחד איתה הגיעו לתוצאה המיוחלת: בית מודרני אלגנטי, נקי ופונקציונלי עם נגיעות חמימות

מאת: לימור קלר | צילום: סוזי לוינסון | עיצוב פנים: מורן קיש | 25/01/2021

בפעם הראשונה ערכו בני זוג שיפוץ בביתם הפרטי בכוחות עצמם, אבל כשביקשו להמשיך אותו, הבינו כי עדיף לצאת לדרך עם אשת מקצוע שתלווה אותם מתחילת התהליך ותהפוך אותו לבית חלומותיהם. הם פנו למעצבת מורן קיש, שמתמחה בשדרוג בתים פרטיים ודירות קבלן החל משלב התכנון ועד הכניסה לבית, ויחד איתה שיפצו את ביתם מן היסוד.

המטבח הכולל אי ישיבה לשישה סועדים. עיצוב פנים: מורן קיש | צילום: סוזי לוינסון
    

המטבח לפני השיפוץ
    

מנקודת המוצא אל היעד

הבית ממוקם ביישוב ליד כפר סבא ובו חמישה חדרים בשתי קומות. בני הזוג ביקשו ממורן קיש בית בסגנון מודרני בצבעים כהים ובשפה אחידה, בעל מראה מרשים וייחודי. המעצבת יצרה תוכניות עבודה אדריכליות עם פריסות מדויקות, בחרה חומרים מתאימים ושמרה על פונקציונליות שתשרת את בני המשפחה, בני הזוג וארבעת ילדיהם. היא שמרה על מנעד צבעים דומה בכל הבית, הוסיפה נגיעות של ברונזה ועץ לתחושה חמימה, ויצרה בית אלגנטי ונקי עם נוחות מקסימלית. עם תוכניות העבודה ומפרט חומרים לקבלן, עמדה המעצבת ביעד, והשיפוץ והעיצוב הסתיימו תוך חודשיים, בתקציב של כ-350 אלף שקלים.

המטבח במראה החדש. יוקרה ואלגנטיות. עיצוב פנים: מורן קיש | צילום: סוזי לוינסון
    

הסלון במראה החדש. עיצוב פנים: מורן קיש | צילום: סוזי לוינסון
    

הסלון לפני השיפוץ
    

תחילתו של מהפך

מאחר שיש למשפחה גם בעלי חיים, בחרה המעצבת ריצוף גרניט פורצלן בגימור סאטן משי (חצי מבריק-חצי מט) שיקל על הניקיון היום יומי. המטבח המקורי היה קטן ולא נוח ומוקם מאחורי קיר עם קשתות. מורן הכינה תוכנית והדמיות ריאליסטיות שעזרו ללקוחות להבין מדוע כדאי להעביר אותו לקדמת הבית. לאחר השינוי גדל שטח המטבח, תוכננו משטחי עבודה רבים וגם אי ישיבה לשישה אנשים. לנוחיותה של המשפחה חובבת הבישול, הוסיפה במטבח גם טלוויזיה לצפייה בתוכניות הבישול האהובות עליהם.

חדר הרחצה בקומת הכניסה. עיצוב פנים: מורן קיש | צילום: סוזי לוינסון
    

עיצוב פנים: מורן קיש | צילום: סוזי לוינסון
    

שומרים על שפה עיצובית

את כיור חדר הרחצה שעמד מחוץ לחדר, קרוב לסלון, הכניסה מורן לחדר הרחצה, ועיצבה מחדש את החלל עם חומרים בגווני הבית. בחדר הרחצה הכפרי בקומה השנייה, ששופץ קודם לכן לבד, החליפה תעלת ניקוז שלא הייתה תקינה וסידרה ליקוי במיכל ההדחה. כדי שהחלל ידבר בשפה העיצובית של שאר הבית, הוסיפה מורן אריחי קיר עד התקרה ותכננה נגרות חדשה לארון המקלחת.

חדר הרחצה בקומה השנייה. עיצוב פנים: מורן קיש | צילום: סוזי לוינסון
    

עיצוב פנים: מורן קיש | צילום: סוזי לוינסון
    

חוויה עוטפת עד הכניסה

לאורך כל השיפוץ ליוותה המעצבת את בני הזוג בבחירות העיצוביות ובפיקוח על העבודות, כדי לוודא שתוכניות הביצוע והגמר מתבצעות במלואן. כל החלטה התקבלה לאחר התייעצות ובמקביל להדמיות ריאליסטיות שסייעו להם להבין את היתרונות שבתכנון החדש. "כחלק מהליווי והפיקוח אני נמצאת בשטח, כדי לוודא שהתשתיות מונחות כהלכה, שהקבלן משתמש בחומרי העבודה שביקשתי במפרט החומרים, שחומרי האיטום איכותיים ומיושמים לפי הוראות היצרן ושהאינסטלציה במקומה", אומרת מורן. "הלקוח מקבל ממני חוויה עוטפת משלב התכנון ועד הכניסה לבית שעובר תפנית משמעותית".

חדר הרחצה לפני
    

לפרטים ויצירת קשר:

מורן קיש אדריכלות פנים, תכנון, עיצוב ופיקוח

054-8353323

http://www.morankish.com

www.facebook.com/ArtMoranK


 


רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי