החיפויים האלה בונים חזית עיצובית

כדי להלביש את המשרד בנראות חדשה ובחזון אסתטי מבעבע , צריך לא רק כישרון אלא גם סט מוצלח של כלים מתאימים. חברנו אל חגית אלמלן בעלת המותג  Clickwood מבית "אמבר סורסינג", כדי למתוח קו בין שתי אג'נדות עיצוביות לפתרונות שיושבים בול.

מאת: טל פאר | צילום: באדיבות קליקווד | 12/12/2020

חיפוי קירות SPC פרימיום 2.8 על .0.9 מטר
חיפוי קירות SPC פרימיום 2.8 על .0.9 מטר
  

לגרום לחלל פלקסבילי לעבוד

הקונספט שבעיצוב מרחב דינמי, כזה שיאפשר בין העובדים חיבורים אנושיים וקרקע מדושנת למוטיבציה- הפך למגמת עיצוב ארגונומית חמה בעולם. כדי לתמוך ברעיון, האדריכל צריך להשקיע מחשבה, לא בצורה של החלל אלא גם בחומרים המרכיבים אותה, ולמצוא בתוך מניפת החומרים את הגוון החמקמק שבין 'יפה' לפרקטי.

 

חיפוי עץ 4.5 מ
חיפוי עץ 4.5 מ"מ בהדפסה אישית לפי דרישה
  

"הרבה מעצבים למגזר הציבורי התחילו לגלות עניין בחומרי ריצוף 'חכמים' יותר שממש ייעודיים לחללים סופגי פעילות" מספרת חגית. אחד החומרים המדוברים הוא ה- SPC בעל תקן אש, שמתאים ככפפה להשתלב בריצוף פרקט; עם תקן אש ההרכב הייחודי של החומר עוטף אותו בגלימה של חסינות כלפי השחיקה האופיינית לרצפת משרד ובכל חלל דינמי אחר. ולמרות שאריחי הSPC עשויים בכלל מתרכובת פולימר טהור ואבן גיר , האסתטיות שבה העיצוב מחקה כל טבעת ו-וריד במרקם העץ המלא, קולעת בדיוק למקומות הנכונים ומתאימה אותו לשימוש בחללים פלקסביליים שרוצים אפיון אלגנטי-  מאופן ספייס של חברת סטאטראפ קטנה  ועד לחדר קבלה שוקק.

 

 

3SPC-מפרט-טכני
3SPC-מפרט-טכני
  

ליצור קירות שנושמים

כיתרון בולט וכדי לטפל בבחירת החיפויים לקיר, לא צריך לטרוח ולפנות לספק נוסף- Clickwood מייבאים (בבלעדיות) את הSPC גם לשימוש הזה: "מתוך הבנה של הפוטנציאל העיצובי שגלום בחומר, אנחנו מייבאים את הלוחות בגדלים של 90X2.80 ס"מ; מעבר למידות המרשימות, חיפוי העץ הדקים הללו, ניתנים לחיתוך בקלות בידי הלקוח לגדלים שונים לטעמו. הלוחות מותקנים בשיטת הדבקה וקליק קלות ליישום, שמותירות קווי אפס". מחיקת הגבולות שחוצצים בין האריחים הופכת את הקירות למעין קנבס ומאפשר למעצב ליצור  בו שימושים צבעוניים, למשל: התקנת משטחי חיפוי דמויי אבן בשלמותם המדגישים את הקרירות שבמרקם לאיזון חלל לובי חמים, או שילוב מקטעים חתוכים במידות משתנות שיחמיאו לחלל עם קריצה אמנותית. 

חיפוי עץ 4.5 מ
חיפוי עץ 4.5 מ"מ ישום קו אפס בלובי בניין משרדים
  

חיפוי עץ תלת מימד דגם אלון
חיפוי עץ תלת מימד דגם אלון
  

אחד המוצרים הנוספים שמפשיר את הקירות מהקיפאון ומזריק בהם חיים, הוא מוצר הבית של Clickwood- חיפויי עץ דקים להקלקה, שמתאימים למעצבים שאוהבים להפשיל שרוולים ולהפגין קריאטיביות מיוחדת. החיפויים, עשויים 100% עץ קנדי וצבוע בחומר טבעי, מותחים את קשת האפשרויות והשילובים שניתן ליצור: משילוב חתיכות בגווני מונכרום אפורים לחיפוי קיר בחדר ישיבות מואר, דרך חיפוי קיר מסדרון בכתום בוהק שיתכתב עם לוגו החברה, ולא רק. "אחד השימושים האהובים על האדריכלים שאיתם אנחנו עובדים," מוסיפה חגית, "הוא ליצור הדפסים שונים על גבי אריחי החיפוי כך שיחליפו ויחקו תמונות תלויות או משפטי השראה". האפשרות הזו למעשה, לא רק שמרחיבה את גבולות היצירתיות שניתן להפיק מהשימוש בחיפוי, אלא גם נותנת טעימה ממהות החברה, כפי שמסכמת חגית: " אומרים שלכל עץ יש סיפור… הסיפור של clickwood מלא בחום, צבעים וטקסטורות, זהו סיפור הנושא על כתפיו את קסמו של הטבע וממלא את האוויר בהרמוניה ורגש."

פרקט SPC פרימיום 6 מ
פרקט SPC פרימיום 6 מ"מ
  

 

לפרטים נוספים - clickwood :

נייד 050-5557746 / 072-3935795

אתר: clickwood.co.il

פייסבוק ואינסטגרם: clickwoodofficial

לטופס יצירת קשר עם חברת clickwood > לחץ כאן

הכתבה מתוך גיליון 161 בנושא המשרד ומרחב העבודה <<להורדת המגזין לחץ כאן>>


רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי