למה בטון מוחלק הוא הטרנד הבא בעולם הריצוף

היום כבר אי אפשר להיכנס לחניון, קניון, אולם אירועים או כנסים בלי לפגוש באחד הפיתוחים המרשימים של השנים האחרונות: הבטון המוחלק. כשהוא נושא עמו יתרונות מרשימים הכוללים בטיחות מקסימלית, נראות מעוררת רושם, עמידות למשך שנים רבות ומחיר סופר אטרקטיבי, אל תתפלאו אם אחרי קריאת הכתבה הבאה גם אתם תרצו להתקין בבית בטון מוחלק.

מאת: מערכת בית ונוי | צילום: שאטרסטוק | 06/08/2019

צילום: שאטרסטוק
צילום: שאטרסטוק
 

למה בטון מוחלק הוא כל כך פופולארי?

החל מחניונים דרך קניונים ועד שטחים ציבוריים נרחבים, לבטון המוחלק אינספור יתרונות ההופכים אותו להצלחה מסחררת בתחום העסקי והמסחרי. הבטון המוחלק שומר על בטיחות מקסימלית של המשתמשים ומקנה לחלל מראה יוקרתי, חדשני ומעוצב המשתלב בסביבה הכללית ומאפשר התמצאות והתניידות נוחות יותר.

 

 

צילום: שאטרסטוק
צילום: שאטרסטוק


יתרונות

-         מחיר

מחירו של הבטון המוחלק נחשב לאטרקטיבי, מה שמבטיח צמצום משמעותי  בעלויות השקעה בפרויקטים גדולים.

-         יציבות

חוזקו של החומר והמרקם הייחודי שלו הופכים אותו לעמיד בפני שימושים רבים ומגוונים, ביניהם משקל מכוניות, חללים ציבוריים ועוד. כל אלו, מבלי לסכן את המשתמשים או לפגוע במראה החיפוי.

-         נראות מרשימה

שלא כמו בטון לא מחופה, הבטון המוחלק ניתן לעיצוב במגוון עצום של אפשרויות, מה שמקנה למנהלי הפרויקט או לבעלי המבנה "להתפרע"עם העיצובים ולקבל כל סגנון שאי פעם חלמתם עליו. זה יכול להיות סגנון אורבני או כפרי, סגנון מינימליסטי או סוריאליסטי רק תבחרו את הסגנון המועדף עליכם ותאמו עם האדריכל.

-         בטיחות המשתמשים

הודות לטכנולוגיות המושקעות ומיושמות בבטון המוחלק, השימוש השוטף בו אינו  נפגע.הוא עמיד בפני תנאי מזג אוויר או משקלים גבוהים, כך שגם כעבור שנים רבות אין בבטון המוחלק סכנה להרס, טפטוף, סדקים ונזקים אחרים.

 

 

צילום: שאטרסטוק
צילום: שאטרסטוק


תהליך ההתקנה מ-א' ועד ת'

שמו של הבטון המוחלק מרמז על מהותו: זהו משטח יצוק מבטון הכולל תשתיות לייצוב החומר ולחיזוק עמידותו. השטח מפולס ומותקנת בו רשת ברזל המחזיקה את היציקה ומשמרת אותה למשך שנים רבות. הרשת היא זו המבטיחה עמידות ושלמות הבטון גם לאחר מספר עשורים של שימוש רציף.

יתרון  משמעותי נוסף של הבטון המוחלק הוא מניעת ההחלקה ושמירה על בטיחות מקסימלית של המשתמשים במשטח. באופן זה מתקבל משטח אסתטי ומרשים שאינו מסכן את העוברים ושבים.

 

צילום: שאטרסטוק
צילום: שאטרסטוק


כל העיצובים, כל הטרנדים

 

טיפ

אל תוותרו על שלבי המיגון והבטחת ההגנה המקסימלית לצורך שמירה על עמידות הבטון למשך שנים רבות קדימה.

 

רגע לפני שיוצאים לדרך

הבטון המוחלק הוא הטרנד הבא אבל לא רק הודות לטכנולוגיות החדשניות המיושמות בו, הוא מביא אתו דפוסי עבודה המבטיחים זריזות, יעילות ואפקטיביות לשנים רבות. הצעד החשוב ביותר לביצוע הוא בדיקה מעמיקה של איש המקצוע על מנת להבטיח לעצמכם עבודה איכותית נטולת מפחי נפש.

רוצים לקבל עוד מידע לפני שמתחילים? מוזמנים להתייעץ עם דותן וקנין, הבעלים של חברת ד.ו פרויקטים, שסייע בכתיבת הכתבה ומתמחה בתחום החלקת בטון ומגוון פתרונות חיפוי לריצוףלמגזר העסקי והפרטי.

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי