18 טרנדים לשנת 2014, שכדאי מאוד לשים לב אליהם!

מאת: | צילום: | 17/03/2014

 

חלק א'

שלושה חודשים בתוך שנת 2014, ואנחנו צוללים עמוק לתוך הטרנדים הכבדים בעיצוב פנים של השנה הזו. אמנם כמה מן הטרנדים האלו אינם "רעננים" במובן המילולי של המילה, אבל כמו בכל דבר "יש זמן ומקום לכל דבר תחת השמש. אז הנה, מ:Freshome ישירות לצלחת שלכם - הטרנדים של שנת 2014.


1. מיזוג בין הפנים והחוץ

אתם בטח תוהים האם הטרנד מדבר על ה"בפנים" או על ה"בחוץ", ובכן אנחנו נראה יותר ויותר מעצבים ויצרנים שמכנסים "עיצובי חוץ" לתוך הבית. ולא רק זאת, אנחנו נראה דרישה לעיצובים שמבוססים על רעיונות אקסטרווגנטיים אשר, הלכה למעשה, יגרמו לקריאות "וואו" מהאורחים. בסוף שנת 2014  תהיו כל-כך מבולבלים, שיכול להיות שתסחבו מהגינה, לתוך הסלון שלכם, כמה כיסאות נוח.  
 2. הדפסים אתניים

בדים אתניים - בריפודים ובהדפסים מאוד פופולאריים השנה. הוספת הדפסים אתניים שהגיעו מארצות וממקומות אקזוטיים, יכולה בהחלט לשבור עיצוב פנים מפוהק. אז אם אתם רואים הדפסים או כיסויים בסגנון הזה אל תתביישו לרכוש אותם לעצמכם. 
 
 
 

3. היה שלום צבע בז'

זה ידוע שגוונים של צבע בז', היו אהובים במשך שנים רבות. צבע הבז' נחשב לצבע בטוח, חסר זמן והוא גם השתלב נהדר עם צבעים חזקים יותר. המגמה הזו לא תסתיים מיד, אך אין ספק שהפופולאריות שלה דועכת בשנים האחרונות. אמנם הצבע הזה עדיין מלווה אותנו, אך הוא בהחלט איבד את הברק שלו. 
 
 

 

4. ה"פְּלִיז" הופך לייצוגי

יש לחומר פְּלִיז את היכולת להיראות מגוחך, עסיסי או מושך. כדי להימנע מטעויות חשוב לבדוק את העיצובים ופשוט לא לרכוש את אלו שנעשו בצורה גרועה. בשנה הקרובה, אנו מצפים להמשך עלייה בשימוש בפְּלִיז בעיקר במטבח, באמבטיות, במעמדים למנורות ובפריטי נוי אחרים. 
 
 
 

5. קורדרוי

אל תחשבו על מכנסיים, תחשבו על ספות – מעצבים רבים הכניסו את הקורדרוי לתוך לב לבם של עיצוביהם. בשנת 2014 נמשיך לראות הצהרות ריפוד נועזות בתחום הקורדרוי. בואו נראה עם התנועה הזו תהפוך להיות רכבת דוהרת. 
 
 
 
 

6. אמנות בסיבים וגם במקרמה

הסיבים האומנותיים והמקרמה הם חומרים זולים ונגישים, וזו הסיבה שהם הפכו לכל כך פופולאריים. החומרים האלו יכולים לשמש גם כקישוט לקיר וגם כרהיט בפני עצמו ולכן הצפי של הטרנד הזה הוא לצבור עוד ועוד פופולאריות. 
 

  


7. זוהר
 
הכול קשור ביצירת מצב רוח. מרחבים עצומים של קירות לבנים וחסרי חיים יוחלפו בעניין, מצב רוח ואופי. תחשבו נועז ואמיץ ותצהירו את ההצהרה שלכם בכל אלמנט עיצובי. אביזרים מעניינים ומתכתיים יכולים להיות בני לוויה מושלמים להצהרות שלכם – הם יחמיאו ויוסיפו למראה הזוהר של הבית. אמנם זו עדיין מגמה חלשה, אבל אין ספק שהיא הולכת וגדלה. 
 
 
 
 

8. ההשפעה הפרחונית 
 

עיצובים וטקסטילים פרחוניים, ממשיכים לצבור תאוצה גם ב:2014 - לא רק בעולם עיצוב הפנים אלא גם בתחומים אחרים כמו אופנה למשל. לטרנד הזה יש כוח עמידה והוא נחשב לאחד מהטרנדים החזקים של השנה. את הפרחוניות תוכלו לראות בכל מקום: שלטי חוצות, חלונות ראווה, פרסומות וכמובן שבעיצוב פנים.
 
 
 
באדיבות אתר freshome 


 

 
 

 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי