הטיפים של 'טופ שיפוצים' לשיפוץ חדר האמבטיה

כמו בכל סוג של שיפוץ, גם במקרה של שיפוץ חדר אמבטיה הכל מסתכם בגודל התקציב שלכם. ישנם המון סוגים שונים של חיפויים, ברזים, וסגנונות לעיצוב חלל חדר הרחצה, אולם ישנם גם מספר כללים ברורים אשר אינם תלויים בגודל התקציב שלכם או בגודל השטח העומד לרשותכם לצורך השיפוץ. את הכללים הבאים יש ליישם בכל עת אשר תבצעו שיפוץ לחדר האמבטיה.

מאת: בית ונוי | צילום: | 19/02/2020

 

לפני שמתחילים לשפץ, בדקו תשתיות

כשמדובר בחדר הרחצה יש צורך בתכנון קפדני של השיפוץ, וחשוב מאוד שלא לקפוץ ישר לחלקים היותר מהנים שלו (כמו בחירת הסגנון העיצובי, למשל). אם מדובר בחדר אמבטיה ישן, בתוך בית או דירה שלא עברו שיפוץ במשך 15-20 שנים, מומלץ להחליף את כל הצנרת והתשתית של חדר האמבטיה. הדבר האחרון שאתם רוצים הוא לשפץ את חדר האמבטיה, ולאחר פרק זמן קצר לטפל בנזקים בקירות, בריהוט, או בכל תקלת אינסטלציה אחרת, דבר העשוי לגרום לכם לפרק את השיפוץ שזה עתה סיימתם לבצע. אם זה המקרה שלכם, דעו כי לא הכל נורא. אמנם שיפוץ חדר האמבטיה יעלה יותר, אבל באמצעות הקמת תשתית אינסטלציה חדשה, תוכלו לעצב את חדר האמבטיה באופן מלא – תוכלו לקבוע את מיקום נקודות המים, הברזים, הכיורים וכן הלאה – מה שאולי יאפשר לכם לעצב יותר טוב את החלל.


  

חדר אמבטיה מעוצב
חדר אמבטיה מעוצב
חדר אמבטיה מעוצב
חדר אמבטיה מעוצב


 


בחירה בחומרים עמידים ואיכותיים

במהלך שיפוץ המקלחת חשוב מאוד לתת דגש לאיכות החומרים בהם ישתמשו בשיפוץ. חייבים לחשוב כמה צעדים קדימה, ולהבין כי החלל המדובר שונה מכל שאר חלקי הבית, הוא לרוב יחסית קטן, פעיל, והכי חשוב – זורמים בו הרבה מים. בחרו בחומרים שיראו וירגישו טוב גם לאחר תקופה, מתליית המדפים ועד לגבס עמיד במים הדוחה רטיבות, ואף מומלץ ליישם כלל זה גם על עיצוב החלל, אנו מאמינים שצבעים בהירים וקלאסיים בשילוב של זכוכית ומראות מעוצבות יתאימו מאוד לחדר אמבטיה, ואנו פחות ממליצים לעצב ע"פ "צו האופנה" הנוכחי, או בצבעים עזים מדיי או כהים מדיי. 


  

חדר אמבטיה מודרני
חדר אמבטיה מודרני
חדר אמבטיה מעוצב
חדר אמבטיה מעוצב


 


  

שרטוט חדר אמבטיה
שרטוט חדר אמבטיה
חדר אמבטיה מעוצב
חדר אמבטיה מעוצב


 

חסכון בעלויות באמצעות השוואת מחירים

בכל שיפוץ שעשו, תמיד מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר מאת משפצים ומעצבי פנים. באמצעות פורטל השיפוצים 'טופ שיפוצים' ניתן לקבל ללא מאמץ, ללא התחייבות, וללא תשלום, מספר הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים המתמחים בשיפוץ חדרי אמבטיה. לאחר שתשאירו פנייה באתר, או לאחר שתצרו קשר טלפוני עם המוקד, מערכת האתר תאתר עבורכם את בעלי המקצוע המתאימים ביותר, הזמינים לספק עבורכם שירות, ובאזור מגוריכם. לכם נותר לקבל הצעות מחיר מדויקות מכל אחד מהם, להשוות, ולחסוך בעלויות.

 

החומרים ומערכות שיצברו לכם ניקוד לבנייה ירוקה

שם המוצר
תאור המוצר
תו ירוק (ישראל/ חו''ל)
 
תכולת חומר ממוחזר במוצר
 
ייצור מקומי בישראל
 
תעודת LCA מחזור החיים של החומר
 
חומרים ממקור אחראי - תעודה של מדרג מעלה / או ISO 14001 / ISO 18001
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי
אריחים Ecommerce Website Development