איך מעצבים חופש?

דירת גן חדשה בפרויקט יוקרתי בשרון נרכשה לצורך הפיכתה לדירת נופש.  

עיצוב - נורית גפן, בתים-סטודיו לעיצוב פנים |  www.batim-studio.com
מאת: | צילום: | 19/04/2016

דירת הגן נרכשה בשלבים הסופיים של הבניה כשהיא מחולקת לחמישה חדרים. לצורך התאמתה ליעודה כדירת נופש מרווחת ואטרטקיבית הוסרו חלק מהקירות, והתכנון המחודש כלל תוכניות חשמל ואינסטלציה מותאמות. חדרי השינה חופו רצפות עץ חמימות, ולאזורים הציבוריים נבחרו אריחים גדולים ובהירים ליצירת תחושת חלל אורירית ואלגנטית.


 הדירה במתכונתה החדשה כוללת יחידת ארוח רחבת ידיים הכוללת חדר שינה, חדר רחצה ופינת עבודה, חדר שינה נוסף וחדר אמבטיה לצידו, הוספו שירותי אורחים ופינת נטילת ידיים, וחדר שינה נפתח לסלון ולגינה והוסב לחדר אוכל מרווח. במטבח הוסף אי לאחסון וישיבה. הדירה מוקפת גינה, בה הוצבו פינות ישיבה שונות וג'קוזי.


תכנון ועיצוב של דירת נופש כרוך ביצירת אטרקטיביות עיצובית מחד, וחדשנות וטרנדיות שתקדם את את השכרתה ללקוחות מחו"ל כתחליף למלון בוטיק, מאידך. הדבר דורש חשיבה תקציבית ופרקטית שתתרום לריוחיות העסקית של הפרויקט.


להבדיל מתכנון ועיצוב דירות ובתים ללקוחות שניתן לתהות על דרכי חייהם, רצונותיהם וחלומותיהם, כאן הלקוח הסופי של הדירה, התייר המזדמן, אינו מוכר באופן אישי, ונדרשים נתוח תחזית ונבוי שיביאו להצלחתה המסחרית של הדירה. 


לווי הפרויקט כלל בחירה של כל תכולת הדירה, עד לפרטים הקטנים ביותר כולל מצעים מגבות, כלי מטבח ואביזרי נוי. בחירת החומרים, הריהוט והאבזרים נעשתה מתוך רצון ליצור סביבה מרגשת ומפנקת שתממש את הציפיות של השוכרים של הדירה לחופשה מושלמת.
ארונות מטבח – רגבה סניף רעננה
ארונות אמבטיה, ארונות קיר וספריה – שיין דור
וילונות - רוזבד, רעננה.
אביזרים – עד עיצובים, רמת השרון.
רהוט סלון ופינת אוכל – ID DESIGN
תאורה – תומס, כפר מלל

    רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי