מערכות ישיבה בהתאמה אישית

לסלון הבית יש חלק משמעותי המשפיע על הקו העיצובי הביתי. כדי להפוך את הסלון שלכם לחלל מרכזי בו בני המשפחה שוהים ברגעים רבים, אתם צריכים להצטייד במערכת ישיבה שמתאימה לכם. אצל אולטימה רהיטים אתם תוכלו למצוא מערכות ישיבה בהתאמה אישית, סלונים מעור ובד ועל שלל מוצרים שתוכלו למצוא בחנות הרהיטים של אולטימה

מאת: מערכת בית ונוי | צילום: | 30/04/2022

איך בוחרים מערכות ישיבה בהתאמה אישית?
אחת המשימות המאתגרות ביותר היא בדגש על עיצוב פנים. בדרך כלל, הסלון הוא אזור מרכזי בבית בו שוהים גם אורחים וגם בני משפחה ולכן, יש חשיבות רבה לאזור הזה שגם יהיה נוח מצד אחד, אבל מצד שני אסור להתפשר על האיכות והנראות שלו. מערכות ישיבה בהתאמה אישית אלו הן ספות בגדלים שונים, בעיצובים שונים וכל מה שאתם למעשה תבחרו. יש מערכות ישיבה שמתאימות יותר למבוגרים, יש מערכות ישיבה שמתאימות לבתים עם ילדים קטנים, עליכם לקחת בחשבון מקרים בהם יש לכם בעלי חיים שמסתובבים בסלון והאם מדובר על מערכת ישיבה זמנית או לטווח הארוך. לפניכם כל השיקולים שיש לקחת בחשבון כאשר אתם מחפשים סלונים מעור ובד.
מערכת ישיבה דגם אדמירל | תמונה: אולטימה רהיטים
מערכת ישיבה דגם אדמירל | תמונה: אולטימה רהיטים
 
התאמה לחלל החדר
יש חשיבות רבה להתאים את גודל הספה לגודל החלל, רק על פי גודל החלל נוכל לקבוע את גודל הספה למעשה. המטרה שלכם היא לשים לב מהו הגודל של הספה אשר עלול לחסום את התנועה באזור. כאשר אתם מגיעים לקנות ספה חשוב שלפני כן תמדדו היטב את החדר כולו, בדגש על הקיר הצמוד למקום בו מערכת הישיבה תמוקם. תמיד רצוי לקחת כמה סנטימטרים יותר ממה שאתם צריכים.

סלונים מעור ומבד - מה חשוב לדעת?
הבחירות העיקריות שלנו הן ריפוד מעור או בד. לשתי הבחירות יש יתרונות וחסרונות שאתם צריכים להיות מודעים אליהן. המקום עליו אנחנו יושבים לאורך כל היום הוא בעל בלאי גבוה, חשוב לקחת את זה בחשבון כאשר אנחנו בוחרים בין עור לבד. מעבר לעובדה הזאת, הדבר העיקרי שאתם צריכים לשאול את עצמכם הוא מה התקציב שלכם. 

העור נחשב לחומר עמיד יותר מכיוון שהוא פחות סופג כתמים בהשוואה לריפוד בד. כמו כן, הוא ניתן לניקוי באופן פשוט וקל ולכן, הוא מתאים יותר למשפחות. יש לכם מגוון רחב של בחירה בכל הנוגע למערכות ישיבה בהתאמה אישית מעור, בין אם מדובר על עיצוב ובין אם מדובר על צבע. בדרך כלל ספות עור יהיו בצבע שחור, לבן, לבן שמנת ואפור - צבעים שקטים יחסית. כמובן, תוכלו גם לבחור צבעים יותר "צעקנים" כמו צהוב. 

ספת עור איכותית תהיה מחומרים טבעיים ולכן, הספה לא תהיה אטומה לגמרי. כמו כן, ספת עור אופטימלית למי שסובל מאלרגיות לאבק מכיוון שהספה אינה סופגת אבק. עם זאת, בדרך כלל מחירי מערכות ישיבה בהתאמה אישית או בכלל מעור יהיו יקרות יותר. 

ומה בנוגע למערכות ישיבה מבד? 
כאשר אנחנו פונים למערכות ישיבה מבד, היתרון המהותי יבוא לידי ביטוי במגוון הרחב של העיצובים שאנחנו יכולים לבחור. מערכות ישיבה מבד יהיו לרוב זולות יותר, אלא אם כן מדובר על מקרה חריג. יש סוגים שונים של ריפודים מבד, חלקם עמידים יותר מכיוון שהם עשויים בדים טבעיים כמו כותנה ופשתן. 
מערכת ישיבה דגם פלורנס | תמונה: אולטימה רהיטים
מערכת ישיבה דגם פלורנס | תמונה: אולטימה רהיטים
 
היתרון ברכישה דרך חברת ULTIMA
אולטימה הינה רשת מובילה לייבוא ושיווק מערכות ישיבה מריפוד ומעור מתוצרת איטליה. המערכות הן מגוונות מאוד כדי להעניק לכל לקוח את הפיתרון המתאים לו. תוכלו למצוא אפשרויות של מערכות ישיבה פינתיות, מערכות ישיבה על ריקלניירים, ספות שנפתחות למיטה, מערכות חשמליות ועוד. תוכלו לקנות אצל אולטימה ריהוטים את המוצרים האיכותיים ביותר. תוכלו לבחור את סוג הבד הרצוי עבור מערכות הישיבה דרך הקטלוג באתר הבית ולהתייעץ עם המומחים שלנו לגבי התאמה לגודל הדירה. 

חברת אולטימה שמה דגש רב עם ייצור סלונים איכותיים ויוקרתיים לטווח ארוך. הסלונים ומערכות הישיבה הינם מוצרים המיובאים מאיטליה. החברה עובדת בשיתוף פעולה צמוד עם אדריכלים ומעצבי פנים כדי לבצע התאמה אישית של אלמנטים מתאימים לבית שלכם. העיצובים החדשניים של אולטימה רהיטים מגיעים הישר מאיטליה ושומרים על קו עיצובי ברמה גבוהה לבית שלכם.


החומרים ומערכות שיצברו לכם ניקוד לבנייה ירוקה

שם המוצר
תאור המוצר
תו ירוק (ישראל/ חו''ל)
 
תכולת חומר ממוחזר במוצר
 
ייצור מקומי בישראל
 
תעודת LCA מחזור החיים של החומר
 
חומרים ממקור אחראי - תעודה של מדרג מעלה / או ISO 14001 / ISO 18001
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי
אריחים