הכלי שחוסך ליזמי נדל"ן עשרות שעות בחודש

יזמים ומחפשים את הנכס הבא להשקעה? הגיע הזמן להפסיק לבזבז זמן! מניבים, אתר הזדמנויות ההשקעה בנדל"ן הגדול בישראל, מציע לכם אפשרויות השקעה מניבות בפלטפורמה נוחה וידידותית למשתמש. כאן תוכלו להיחשף למבחר עצום של משרדים למכירה, משרדים להשכרה, עסקים, חנויות, מחסנים, מגרשים ומבני מגורים להשקעה. מניבים - בואו לחסוך בזמן ולעשות ממנו כסף.

מאת: | צילום: קרדיט תמונה: freepik | 19/07/2023

קרדיט תמונה: freepik
קרדיט תמונה: freepik

למה לא לתת לכסף לשכב מתחת למזרן?

יזמים וקניינים רואים ערך בהשקעת כספים כך שבכל רגע נתון הכסף לא "ישכב" סתם אלא ימשיך לתת ערך. האינפלציה שוחקת את הכוח הקנייה של הכסף, מה שאומר שכסף בלתי מושקע עשוי להיות שווה פחות. השקעת כספים לעומת זאת, מאפשרת לכסף להיות פעיל מה שגורם ליזם ליהנות מתשואה פוטנציאלית. זו למעשה הסיבה שיזמי נדל"ן אינם מותירים בצד סכומים גבוהים של כסף נזיל, אלא מעדיפים להשקיע אותו בענף הנדל"ן המסחרי שידוע כמניב תשואה גבוהה ומנגד כאפיק השקעה יציב באופן יחסי.

נדל"ן מסחרי להשקעה

כל יזם מתחיל יודע שכסף שלא מושקע בנכס מניב, הוא הזדמנות פיננסית שנוזלת מבין האצבעות. בעבר, יזמים שלהם סכומי כסף להשקעה, נדרשו לכתת רגליים בין משרדי תיווך כדי לבקש הצעות להשקעה בנדל"ן ולשקול כל הצעה במשך שעות. העידן הזה נגמר. מניבים, אתר אינטרנטי מוביל להזדמנויות נדל"ן מסחרי - מנגיש מגוון אפשרויות השקעה במבחר סוגי נכסים, מחולק לעשרות קטגוריות כמו: משרדים למכירה, שטחי מסחר למכירה, נדלן להשכרה ועוד. הפלטפורמה הדיגיטלית מעבירה את אפיק החיפושים לדרך קצרה ונוחה ומאפשרת לכל יזם או קבלן להיחשף ההצעות המשתלמות ביותר בשוק הנדל"ן המסחרי.

מה זה בדיוק מניבים?

מניבים היא כלי מידעי חיוני עבור קניינים של חברות נדל"ן גדולות ויזמים מובילים. באתר יש את המגוון הגדול ביותר בארץ של נכסים מניבים להשקעה בתצוגה נוחה ונגישה במיוחד.
בנוסף, האתר מציע דוחות סטטיסטיים, מידע בנושא הנדל"ן והזדמנויות השקעה בלתי נדלות עבור משקיעים בנדל"ן בכל סדר גודל.
באתר אפשרויות השקעה בטווח סכומים רחב עד לסכומים של מאות מיליוני שקלים. אליהן תוכלו להיחשף בקליק מבלי לבזבז מדי חודש שעות ארוכות על בדיקת אפשרויות נדל"ן.

אפשרויות ההשקעה באתר מניבים

באתר מניבים אינסוף הזדמנויות השקעה בנדל"ן מסחרי המחולקות למספר קטגוריות ביניהן: השכרת משרדים, חנויות למכירה, חנויות להשכרה, מחסנים למכירה, מחסנים להשכרה, מגשרים למכירה, עסקים למכירה, מבני תעשייה, מגרשי בנייה ומגרשים חקלאיים, בתי מלון, חניונים, צימרים למכירה, תחנות דלק, בתי אבות/דיור מוגן, דירות להשקעה ועוד. 

האתר מציע אפשרויות חיפוש לפי סוגי נכסים ולפי ערים או רחובות במטרה להקל עליכם את איתור הנכס הרצוי. בנוסף, ניתן להירשם לעדכונים אונליין בנכסי השקעה חדשים וכן אפשר לפרסם נכסים למכירה או להשכרה. במניבים אפשרויות ההשקעה מאוד מגוונות מה שיוצר מענה נרחב למשקיעים בסדרי גודל שונים.

כל ההשקעות המניבות באמת בעולם הנדל"ן המסחרי - עכשיו בקליק

מחפשים את ההזדמנויות המשתלמות ביותר להשקעה בנדל"ן? הכירו את מניבים! האתר מתעדכן במגוון הנכסים המניבים הגדולים ביותר בארץ, מה שהופך אותו לאפקטיבי ונחוץ עבור כל משקיע נדל"ן, גדול כקטן. עם סטטיסטיקה מקיפה, מידע על נדל"ן, והזדמנויות אינסופיות, מניבים היא ה-one stop shop שלכם לכל אפשרויות הנדל"ן. בין אם אתם משקיעים ותיקים או רק בתחילת הדרך, באתר יש את כל מה שאתם צריכים כדי להצליח. אז למה לחכות? בקרו עוד היום במניבים ותנו לכסף שלכם לעבוד עבורכם במינימום מאמץ.

החומרים ומערכות שיצברו לכם ניקוד לבנייה ירוקה

שם המוצר
תאור המוצר
תו ירוק (ישראל/ חו''ל)
 
תכולת חומר ממוחזר במוצר
 
ייצור מקומי בישראל
 
תעודת LCA מחזור החיים של החומר
 
חומרים ממקור אחראי - תעודה של מדרג מעלה / או ISO 14001 / ISO 18001
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי
אריחים Ecommerce Website Development