מעבר משרד בצורה יעילה

צריכים להוביל את כל ציוד המשרד שלכם? ריכזנו עבורכם מספר טיפים פשוטים שיעזרו לכם לעשות זאת נכון

מאת: מערכת בית ונוי | צילום: freepik י | 05/08/2022

מובילים שאינם מורגלים בהעברת משרדים עלולים לגרום לשריטות, סדקים או אף שברים של ממש בציוד רב. לכן, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות לפני שאתם מתחילים לארוז את המשרד הוא לבחור נכון מובילים מקצועיים שיודעים להעביר משרדים ומגיעים עם כל הציוד הנדרש לעטיפה מקצועית. אז איך לעבור משרד בצורה יעילה לאחר שיפוץ? ראשית, חשוב להבין כי מעבר משרד אינו דומה למעבר דירה. לכן, מובילים מקצועיים יודעים להגיע מצויידים עם ציוד עטיפה מקצועי שנועד לוודא שכלל הפריטים, יועברו בבטחה. 
מתחילים לארוז? כדאי שתכתבו על כל קרטון בדיוק אילו מוצרים הוא כולל - כך תחסכו זמן יקר בהליך הפריקה! 
תמונה: freepik
תמונה: freepik
  
 
שנית, לאחר שבחרתם נכון מובילים מקצועיים שעוסקים בהעברת משרדים, חשוב שתכירו טיפ חשוב באשר לאריזה. אנשים רבים לא מוצאים את עצמם בהליך האריזה, עד שתוך זמן קצר הם פשוט מוותרים על כל סדר ודוחפים את כלל הציוד באופן רנדומלי לקרטונים המאולתרים. אריזה זו עלולה לגרום לאיבוד של ציוד ובעיקר להתמודדות מורכבת עם הליך הפריקה. במטרה להימנע מכך, כל שאתם נדרשים לעשות זה לארגן מראש קרטונים איכותיים בגדלים שונים שיותאמו לכלל הציוד שאתם צריכים להוביל. לפני שאתם מתחילים לארוז, חשוב לכתוב על כל קרטון איזה פריטים הוא עתיד לכלול, כך שבעת הפריקה תוכלו לדעת איפה כל פריט מבלי לפתוח את הקרטונים. 

התייעצו עם קבלן השיפוצים באשר להשארת פריטים גדולים או שבירים במשרד במהלך השיפוץ! 

שלישית, אם המשרד שלכם עתיד לעבור שיפוץ, ייתכן שתוכלו להשאיר בו מספר פריטים בהתאם לאופי השיפוץ. אנשים רבים לא חושבים על האפשרות להשאיר ציוד בחלל שאינו עובר שיפוץ או אף להעביר את הציוד הגדול בין חללים שונים במהלך השיפוץ. לכן, מומלץ להתייעץ עם קבלן השיפוצים שלכם באשר להשארת ציוד המשרד במהלך השיפוץ. אחד הפתרונות האפשריים הוא להוביל את הציוד בין כלל החללים שכבר עברו את השיפוץ או לחילופין, עדיין לא התחילו אותו. אפשרות זו יכולה לחסוך לכם ולמובילים לכם לא מעט מאמץ וזמן יקר. מעבר לכך, הובלת ציוד שביר תמיד מסוכנת, כך שאם ניתן להשאיר ציוד במשרד, כדאי להשאיר את הציוד השביר ביותר ולחסוך לא מעט שברים ופגיעות שונות בהליך ההובלה. 

וודאו שהמובילים מגיעים מצויידים עם ציוד עטיפה מקצועי שנועד לשמור על חפצים שבירים! 

אז אם גם אתם מתכננים לשפץ את המשרד שלכם ולחזור אליו לאחר תום השיפוצים, חשוב לדעת לבחור נכון מובילים מקצועיים להובלת משרדים. יש לוודא שהמובילים מגיעים עם כל ציוד העטיפה הנדרש שמבטיח שמירה מיטבית על כל החפצים השבירים. ללא ציוד עטיפה מקצועי, החפצים שלכם עלולים להיפגע במהלך ההובלה. החומרים ומערכות שיצברו לכם ניקוד לבנייה ירוקה

שם המוצר
תאור המוצר
תו ירוק (ישראל/ חו''ל)
 
תכולת חומר ממוחזר במוצר
 
ייצור מקומי בישראל
 
תעודת LCA מחזור החיים של החומר
 
חומרים ממקור אחראי - תעודה של מדרג מעלה / או ISO 14001 / ISO 18001
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי
אריחים Ecommerce Website Development