התאמת ריהוט ב- 360 מעלות

הקדמה הטכנולוגית ופיתוח המוצרים מאפשרים לא.ד מירז תעשיות התאמה של חומרי גלם ומוצרים לכל פרויקט לפי עיצוב, תקציב ופרוגרמה. התוצאה – פרויקט בעל זהות ייחודית המאפשר לאדריכל להטביע בו את חותמו. מערכות הריהוט שמייצרת חברת א.ד מירז הוא פתרון של 360 מעלות לכל צורכי הריהוט המשרדי בפרויקט.

מאת: מערכת בית ונוי | צילום: באדיבות א.ד מירז | - 04/04/2017

פתרונות ריהוט מתקדמים בהתאמה אישית

א.ד מירז הוא מפעל מהמובילים בישראל לייצור פתרונות ריהוט מתקדמים למשרדים וחללי עבודה משותפים, לחברות פרטיות, למוסדות ציבור, מוסדות חינוך, אולמות כנסים ועוד. המפעל שממוקם בלב עוטף עזה, קם על בסיס ערכי הקיימות מעצם מיקומו הגיאוגרפי ומייצר מקור פרנסה לבתי אב רבים באזור. ייחודו של המפעל טמון בעובדה שהוא מייצר מעטפת הוליסטית של 360 מעלות לכל צורכי הריהוט המשרדי בפרויקט וזאת בהתאמה מלאה לפרויקט עצמו.

לייטהאוס

 

לייטהאוס

משלב התכנון המוקדם ועד הפריט המוגמר

המגמה האינדווידואלית היא אחת המגמות המדוברות ביותר בשנתיים האחרונות, בעיקר על רקע היקפי הייצור התעשייתי. הדרישה של מתכננים ומעצבים רבים כיום היא דרישה לפיתוח מוצרים בהתאמה אישית, כאלו שיצליחו לבדל את המקום, ליצור בו ייחוד והתאמה לצרכים המדויקים של הפרויקט. האדריכל מגיע עם תוכניות מדויקות ודרישות ספציפיות והפריטים מיוצרים עבורו, בהתאמה מושלמת. פרטי הריהוט יכולים לכלול דלפקי קבלה, פתרונות מידוף מתקדמים, כסאות, שולחנות דיונים ורבים נוספים. השירות שמעניקה א.ד מירז לאדריכלים ולמעצבים, מושתת על ההתאמה האישית וייצור פריטים לפי הזמנה. הפריטים מיוצרים ברמת איכות גבוהה מאוד, ממיטב חומרי הגלם הקיימים בשוק, ותהליך הייצור כולו, משלב התכנון המוקדם ועד הפריט המוגמר, מתנהל תחת קורת גג אחת. לאדריכל יש כתובת אחת לפנות אליה והעובדה שהכל מתנהל באותו המקום, מאפשרת לדייק את העמידה בדרישות ולייצר התאמה אופטימאלית של פרטי הריהוט לפרויקט הספציפי. למזמין העבודה יש מפעל המלווה אותו בתחזוקה מקומית לאורך שנים.

מרקספייס

חדר ההרצאות במרקספייס

 

חללי העבודה המשותפים במרקספייס

ממשרדים ועד עיריות ורשויות מקומיות

בין הפרויקטים להם ייצר המפעל את כל מערך הריהוט המעוצב- משרדי מקצועות חופשיים, משרדי חברות הייטק, חללי עבודה משותפים, מרכז התרבות והספרייה בעיר אשקלון, עיר הבה"דים, משרדי ממשלה/ חשכ"ל, עיריות ורשויות מקומיות/ משכ"ל, משרד הביטחון וצה"ל, קופות חולים ובתי חולים, אוניברסיטאות ומכללות, רשתות חינוך ורבים וטובים נוספים. שני פרויקטים רחבי היקף שהסתיימו לאחרונה הם משרדי 'מרקספייס' ו- 'לייטהאוס', המציעים שניהם חללי עבודה משותפים, מותאמים לטרנד החדש של חללי עבודה משותפים המשרתים יזמים צעירים וחברות הזנק. מדובר בפרוייקטים המציעים משרדים חדשים ומעוצבים, המתוכננים עם עמדות עבודה מאובזרות, אישיות וקבוצתיות, פינות מנוחה ולאונג', כולם מצויידים בפרטי ריהוט שיוצרו בהתאמה אישת ב- א.ד מירז. 

אזור המטבח בלייטהאוס

לשכת המנכל ברשות לניירות ערך

ישראלי כחול לבן

אבנר שחר מבעלי המפעל, העתיק את המפעל המשפחתי לשדרות ממניעים אידאולוגים כשביקש להיות חלק מהפסיפס האנושי בפריפריה ובעוטף עזה. המפעל מעסיק כ- 150 עובדים מכל המגזרים ומעניק לכולם מקום שווה. בתוך כל הציניקניות הפוליטית, אפשר לומר: א.ד מירז היא דוגמא למי שהחליט להפסיק לחכות לשינוי ויוצר אותו בעצמו.

מרקספייס-אזורי עבודה משותפים

לייטהאוס

א.ד מירז תעשיות - רח' תמר 4 , פארק תעשיות ספירים

ת.ד. 365 שדרות 8701301               

 טל': 08-6610121

פקס: 08-689159 www.admeraz.co.il