Studio Beam: מאירים את הקיץ

קולקציית הקיץ של Studio Beam, המתמחה בעיצוב גופי תאורה מעץ, מתכת, קרמיקה וזכוכית בהתאמה אישית, מביאה לידי ביטוי לא רק את היכולות העיצוביות של הסטודיו אלא גם את היצירתיות הטכנית, הגיוון והיכולת לתת מענה מדויק לכל צורך בתחום גופי התאורה. הולך להיות קיץ חם ומאיר.

מאת: תמי וינצברג | צילום: יואב גורין | 08/07/2019


חופש, צבע, אווירה צעירה - מה שנשמע כמו ההגדרה המושלמת לעונת הקיץ הוא למעשה תיאור של קולקציית גופי התאורה החדשה של Studio Beam, המשלבת בין חופש יצירתי לאיכות גבוהה, בין עיצוב מוקפד לגמישות מירבית, בין שפה עיצובית אחידה ומובהקת לפתיחות מירבית לצורכי הלקוח ולדרישותיו.

ה-Summer Collection, המושקת בימים אלה, מביאה לידי ביטוי את ה-DNA של Studio Beam - יצירתיות, גמישות מחשבתית, יכולת טכנית גבוהה ומגוון כלים למימוש חלומותיהם של אדריכלים, מעצבי פנים ולקוחות פרטיים בכל הנוגע לגופי תאורה מכל סוג וסגנון. צוות הסטודיו, שהוקם בשנת 2007, כולל שלושה מעצבים תעשייתיים: עוז אוחיון האחראי על הייצור ובית המלאכה, עודד ספיר שמתמחה בבניית קונספטים ובפיתוח רעיונות, ומעיין עדוי, המעצבת הראשית. יחד הם מתמחים בתכנון ועיצוב של גופי תאורה בהתאמה אישית, בעיקר לפרויקטים מסחריים, כמו בתי קפה, מסעדות, רשתות אופנה ומזון, בתי מלון, חללי עבודה משותפים ומשרדים.

 

 

 

בחדר התצוגה של Studio Beam, כמו גם באתר האינטרנט של החברה, ניתן לראות את הקולקציה החדשה וכן פריטים נבחרים מקולקציות קודמות, ולבחור בין הזמנה מן המדף, תוך התאמה מירבית של חומרים, צבעים ומידות לשפה העיצובית בפרויקט המדובר, לבין הזמנה מיוחדת, Custom Made, של גופי תאורה בייצור בלעדי. 

 

 

חדר התצוגה, הממוקם במושב אחיסמך שליד נמל התעופה בן גוריון, צמוד לסטודיו ולבית המלאכה, בהם מתרחש תהליך התכנון, העיצוב והייצור של גופי התאורה. כאן מתנהל מעין משחק פינג פונג - הן עם הלקוח והן בתוך ה-Design Team - משלב הבריף ועד לאספקה במקום ובמועד שנקבעו מראש. איכות גבוהה, אישור של מעבדת החשמל של מכון התקנים ועמידה מדוקדקת בלוחות זמנים ובתקציב מוגדר, הם חלק בלתי נפרד מהשירות שמציע הסטודיו, הכולל, כמובן, גם הדמיות תלת ממדיות, ייעוץ מקצועי ותכנון תאורה.

 

כעת, עם השקת ה-Summer collection של Studio Beam, חושף הסטודיו שלוש סדרות:

· לבירינת - סדרה של פעמוני תאורה בשני דגמים, המעוצבים בקו תעשייתי ומוצעים בגדלים שונים ובשילוב חומרים מגוון - אלומיניום, פרטי מתכת, זכוכית, רשת אקספנדד ועוד. הוורסטיליות העיצובית מאפשרת להתאים אותם למגוון חללים במגוון סגנונות, ולבחור אם להטמיע אותם בחלל או להפוך אותם למוקד העניין בו.

· Functinal d-lights הם גופי תאורה ליניאריים למשרדים ולשטחים מסחריים, המיועדים לעמדות עבודה, דלפקים וכדומה, ומתאפיינים בעיצוב מינימליסטי וביכולות טכניות גבוהות. את הגופים, העשויים מתכת, עץ ואקריל ומוארים באמצעות טכנולוגיית LED, ניתן לקבל במגוון צבעים ומידות, תוך התאמה של עוצמת האור לדרישות מדויקות ולצרכים ספציפיים.

· Castle - סדרה המוצעת בשלושה דגמים, שאת כולם ניתן לקבל הן כגופי תאורה בודדים והן כגרלנדות. הסדרה הגאומטרית מיוצרת מעץ סיסם הודי או מקרמיקה, וכמו כל פריט של Studio Beam ניתן להזמין אותה במידות שונות ובמגוון צבעים.

 

 


עם לקוחות Studio Beam נמנים אדריכלים ומעצבי פנים מובילים בארץ ובעולם, וגופי התאורה של הסטודיו החדשני מותקנים בחנויות, במשרדים ובמבנים של חברות ישראליות ובינלאומיות כמו סיסקו, פייסבוק, גוגל, אמאזון, אמדוקס, מכון וייצמן, פוקס, BBB, ללין, טיב טעם, מקדונלדס ואחרות. כל אלה נהנים מהוורסטיליות הגדולה שמציע Studio Beam ומהאפשרות לקבל כל גוף תאורה במגוון שילובים, ולהתאים אותו בצורה מיטבית לפרויקט, בהתאם לסגנונו ולעיצוב שלו.

 

#fids434- 8#  


פרטים נוספים: http://studio-beam.com, טל': 054-7462462,

beamdesign@gmail.com

 

החומרים ומערכות שיצברו לכם ניקוד לבנייה ירוקה

שם המוצר
תאור המוצר
תו ירוק (ישראל/ חו''ל)
 
תכולת חומר ממוחזר במוצר
 
ייצור מקומי בישראל
 
תעודת LCA מחזור החיים של החומר
 
חומרים ממקור אחראי - תעודה של מדרג מעלה / או ISO 14001 / ISO 18001
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי
אריחים Ecommerce Website Development