תערוכת Ambiente בפרנקפורט

תערוכת Ambiente אשר מתקיימת בפרנקפורט ב26-30 בינואר 2024 , היא התערוכה הבינלאומית החשובה בעולם למוצרי צריכה בתחומים: השולחן הערוך, כלי בית ומטבח, מתנות, עיצוב הבית ועוד.

מאת: | צילום: | 30/11/2023

באדיבות Messe Frankfurt
באדיבות Messe Frankfurt

Ambiente Dining – עריכה שולחנות וכלי מטבח.

מערכות שולחן דקורטיביות, כלי אוכל והגשה מקרמיקה, זכוכית, פורצלן וחרסינה, סכו"ם, כלים ואביזרי בישול, אפיה, טיגון וצלייה, כלי פלסטיק, טקסטיל למטבח, אביזרי ניקוי, אחסון ועוד.

 -Ambiente Livingעיצוב הבית.

ריהוט וחפצי נוי לבית ולגן, תמונות ומסגרות, מראות, שטיחים וטקסטיל לבית, תאורה, אביזרי דקורציה, עיצוב פנים, מוצרי מעצבים ייחודיים ועוד.

באדיבות Messe Frankfurt
באדיבות Messe Frankfurt

בAmbiente Giving המבקרים מגלים עולם של מתנות ואביזרים אישיים: בין אם מדובר במתנות מעוצבות, כרטיסי ברכה, כלי כתיבה, ציוד לבתי ספר, תיקים או מזכרות .     

עם כ-300 מציגים, המבקרים יכולים לצפות במגוון יוצא דופן, איכותי ומעניין של מוצרים למסחר וייבוא. "בנוסף, בתערוכה מציעים פלטפורמה ייחודית של סוגי עטים בינלאומיים ומכשירי כתיבה איכותיים ובין השאר, יציגו את הטרנדים האחרונים בציוד לבתי ספר", הדגישה יבונה אנגלמן, מנהלת  Ambiente Living, Giving & Working.

בתערוכה תפגשו יצרנים כגון:

 Caran d'Ache, Cleo Schreibgeräte, Diplomat, Distri-Brands, Hugo Boss, Kaweco, Maybach, Monteverde-Conklin, Platinum Pen, Rubinato.

ההצגה המיוחדת ב Ms. Peper & Friends מעשירה את התערוכה עם רעיונות חדשים וקיימים- לא רק לעיצוב אוסף, אלא גם לעיצוב חנויות ולהצגת מוצרים. ההתמקדות בבחירת מוצרים קיימים מועצמת על ידי רהיטים שנעשה בהם שימוש ועצובים וינטאג' שנבחרו בקפידה.

באדיבות Messe Frankfurt
באדיבות Messe Frankfurt

החומרים ומערכות שיצברו לכם ניקוד לבנייה ירוקה

שם המוצר
תאור המוצר
תו ירוק (ישראל/ חו''ל)
 
תכולת חומר ממוחזר במוצר
 
ייצור מקומי בישראל
 
תעודת LCA מחזור החיים של החומר
 
חומרים ממקור אחראי - תעודה של מדרג מעלה / או ISO 14001 / ISO 18001
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי
אריחים