המותג היוקרתי Rolf Benz

מאת: שירה רייז משולם | צילום: |


למעלה מ: 50 שנה, חברת "Rolf Benz" הגרמנית, מובילה את אומנות הריהוט, בזכות ייצור מערכות ישיבה פורצות דרך ובעלות ערכים עיצוביים גבוהים. 

 

 

לראשונה בישראל, הינכם מוזמנים להגיע, להתרשם ולהתרגש מהקולקציה הייחודית של המותג

Rolf Benz. באולם התצוגה הגדול, תוכלו לראות מגוון של מערכות ישיבה מרשימות וקולקציות

טרנדיות שאין כדוגמתן באף מקום אחר בישראל.


כתובת אולם התצוגה של אולטימה, רחוב הלח"י 7-9 רמת גן (מול דיזיין סנטר).

 


ספת Rolf Benz היא אחת מהספות המפורסמות ביותר בעולם


חברת Rolf Benz היא אחת מהשחקנים המרכזיים, ואפשר אפילו לומר הראשיים בתחום הריהוט המודרני. בזכות השימוש בסגנון עיצוב מיוחד, שמתאים ונכון לאורך זמן ובעזרת צבעים רגועים – החברה הגרמנית מצליחה להציע ללקוחותיה שילוב יוצא דופן של סגנון ונוחות. זו הסיבה העיקרית שספת Rolf Benz נחשבת לאחת מהספות המפורסמות ביותר בעולם.

  

ההתמקדות ברהיטים איכותיים ומיוחדים, היא זו שיצרה לחברה מוניטין עולמי, ותשומת הלב לפרטים הקטנים מפחיתה את שירות הלקוחות שלה לאפס. אלו הן רק חלק מהסיבות שחברת Rolf Benz זכתה בכינוי המוצדק "האדריכלים של הרהיטים הנוחים". 


ב-Rolf Benz נמנעים מייצור המוני

 


כיצרנית ריהוט יוקרתית, חברת Rolf Benz נמנעת מייצור המוני, ובכך היא נותנת מענה לאותם לקוחות שמחפשים ריהוט מתוחכם באיכות גבוהה, שאף יחזיק מעמד לאורך שנים רבות. 


ספות באיכות גבוהה זוהי האג'נדה של החברה. 

 


נבחרת מעצבי הרהיטים האיטלקיים והגרמניים של המותג, מצליחה לתת לכול ספה ולכול רהיט את החותם האינדיבידואלי שלהם. הספות של Rolf Benz ידועות בזכות המסגרת הגרפית המשולמת, הריפוד שתפור היטב והכי חשוב העומק המיוחד של הספות שנותן לכול מי שיושב עליהן תחושה של נוחות עילאית. 

 


ב-Rolf Benz - רק החומרים האיכותיים ביותר


חברת Rolf Benz משתמשת בחומרים האיכותיים יותר – עור או בד איכותי – אותם היא קונה מספקים גרמניים ידועים היטב. זו הסיבה שהיום אף יצרן לא יכול להתחרות באיכות הספות של המותג. 

 


הספות המעוצבות של החברה יוצרות אווירה נהדרת בסלון או בכול חדר אחר שבו הן נמצאות. 


בזכות החוזק של מערכות הישיבה ובזכות העיצוב שמצליח לשבור את חומות הזמן, אפשר לומר שמשך החיים של ספת Rolf Benz הוא נצחי. 

 

 

לשבת, להתרגע, להתרווח, לנוח - ליהנות מהמותרות ועדיין להרגיש בחמימות של הבית – זו ההזדמנות שלכם לראות את העיצוב, ולהרגיש את הנוחות של הספות של Rolf Benz.


אולם התצוגה של חברת אולטימה - רחוב הלח"י 7-9 רמת גן (מול דיזיין סנטר) טלפון לבירור פרטים  03-6445455.

יצירת קשר - המותג היוקרתי Rolf Benz