דלתות כיס: כניסה לעולם של תחכום אלגנטי

כשהחלל קטן ורוצים לחסוך מקום, או כשהוא גדול ורוצים גמישות בחלוקה שלו - דלתות הזזה הנכנסות לכיס בקיר הן פתרון טכנולוגי ועיצובי כאחד.

מאת: תמי וינצברג | צילום: באדיבות Eclisse , חברת ח.ג סחר בע"מ | 07/02/2018

מעטים יודעים, ששורשיהן של דלתות ההזזה - אחד הכלים הבסיסיים והמתוחכמים ביותר העומדים לרשותם של אדריכלים ומעצבי פנים - נעוצים בימי האימפריה הרומית. למעשה, המסילות הראשונות ששימשו להנעתן של דלתות מונחות במקומן עד היום בין בתי העיר העתיקה פומפיי, שחרבה תחת גלי לבה וקפאה בזמן. זו אולי הסיבה לכך שאלפיים שנה מאוחר יותר אחד המותגים היוקרתיים ביותר בעולם בתחום דלתות ההזזה בכלל ודלתות הכיס בפרט הוא איטלקי: Eclisse, המיוצג בארץ על ידי חברת ח.ג. סחר בע"מ.

 


 דלתות הכיס הן דלתות הזזה עם ערך מוסף: לא רק שכמו אחיותיהן הרגילות הן תופסות מעט מקום ומאפשרות גמישות מירבית בעיצוב החלל, אלא שהן גם עושות את זה בלי למשוך תשומת לב מיותרת: כשהן פתוחות הן חבויות בעומק הקיר, בתוך כיס מיוחד, ומכאן, כמובן גם שמן, "דלתות כיס".


מבנה זה מעניק לדלתות הכיס מגוון יתרונות:

  • הן תופסות, כאמור, מעט מאוד מקום ולא מצריכות שטח רחב לפתיחתן.
  • מרווח תפקוד צר מאפשר ניצול מירבי של חלל החדר.
  • נוחות חיבור והפרדה בין חדרים, המעניקה גמישות מירבית בניצול חללים סמוכים.
  • מנגנוני גלילה מיוחדים ומתקדמים מאפשרים תזוזה חופשית ושקטה.
  • אפשרות להוסיף מנגנון בטיחות וחכם  לסגירה אטית והדרגתית של הדלת. מומלץ במיוחד בסביבה שבה יש ילדים וקשישים.
  • היטמעות הדלת בתוך  הקיר מותירה אותו פנוי לכל שימוש, עיצובי או פונקציונלי.

 

כשמדובר בדלתות הכיס של Eclisse, נוספים לכך יתרונותיו של שיתוף פעולה הדוק בין מותג בינלאומי מוביל למותג ישראלי איכותי ועתיר ניסיון. התוצאה היא גמישות רבה בעיצוב ובתכנון, דיוק מירבי בייצור, והתאמה מוחלטת לצורכיו ולטעמו של הלקוח ולדרישות המקצועיות של האדריכל. בדלתות של Eclisse משולבת טכנולוגיה חדשנית מתקדמת, הכוללת בין השאר פטנט בלעדי לשליפת המסילה מהמערכת בכל שלב ללא מאמץ, לצורך תחזוקה שוטפת. ניתן להזמין את הדלתות במגוון מידות ועוביים, כדלת בודדת, כפולה ואפילו טלסקופית, ישרה או מעוגלת, עם או בלי משקוף, ובשילוב חומרים כמו עץ, זכוכית, מתכת ועוד.

    

 

בתכנון מראש ניתן לשלב בכיס הדלת תאורה וחשמל, וליצור אותו הן בקירות בלוקים והן בקירות גבס, בשלב הבנייה או כתוספת לבית קיים. בכל מקרה מתקבלת תוצאה מרשימה, בעיצוב אלגנטי ונקי, ובהתאמה מושלמת - תכנונית ועיצובית כאחד - לחלל שבו מותקנת דלת הכיס.


לצד דלתות הכיס מציעה חברת Eclisse גם דלתות נסתרות במישור הקיר ("דלתות בקו אפס"), המתאימות למפתחים גדולים במיוחד. דלתות אלה, שהן נטולות משקוף ופועלות באמצעות צירים נסתרים, מתאפיינות במראה נקי ובדרגת אקוסטיקה גבוהה, המבטיחה הפחתת מעבר רעשים בין חללי הבית.  

 

  


כיום מותקנות דלתות Eclisse במאות פרויקטים ברחבי הארץ, ובהם בתים פרטיים, בנייני יוקרה, מלונות בוטיק, מרפאות, בתי חולים ועוד. הדלתות מגיעות באריזה שטוחה, קומפקטית וקלה לניוד והובלה, והן כוללות מערכת קליק להתקנה קלה, מעצור המונע מהדלת להחליק מעבר לנדרש, מערכת גלגלים לתנועה חלקה ושקטה, פרזול מעוצב ומנגנון נעילה מהודר מניקל.


המערכות קלות ונוחות והרכבתן פשוטה ומהירה, ובנוסף לכל פרויקט בו הן משולבות מעניקה חברת ח.ג. סחר ליווי אישי, הכולל ייעוץ מקצועי, תמיכה ואחריות מלאה.


    

    


לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם טל, מנהלת פרוייקטים – 052-3546929

אתר – www.hgt.co.il

פייסבוק – ח.ג.סחר פרזול וחומרים לריהוט ובנין HGTRADING

ליצירת קשר עם נציג החברה אנא מלאו את השדות למטה


רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי