צעיר ולא מעונב

בית השקעות בהרצליה ביקש להגדיל את משרדיו, ושכר את השטח הצמוד לו. מעצבת הפנים אירה שריג מספרת על תכנון המתחם החדש.

מאת: | צילום: עוזי פורת | תכנון ועיצוב: אירה שריג 30/05/2018

בחלל החדש נוספו 140 מ"ר והתבקשתי לעצב אותם ברוח צעירה, חללי Open Space, אווירה צעירה ולא מעונבת, פינות ישיבה כיפיות ולא מחייבות, תוך חיבור פיזי -סגנוני למשרד הקיים, מספרת שריג. במשרד הקיים הייתה רצפת בטון ומערכת חדרים סגורים במחיצות זכוכית, עם פרופיל בגוון אפור פחם, תקרת גבס מונמכת ובה מערכות סמויות.


 בחלל החדש רצינו אווירה שונה לגמרי, אך כדי לא ליצור נתק  בין שני החללים, המשכתי את רצפת הבטון ואת חדרי הישיבות תחמתי במערכת זכוכית דומה לקיימת. כך יש מוטיבים משמעותיים המעידים כי מדובר במשרד אחד. את דלפק הקבלה בנינו מחדש מפורניר אגוז ואת פינת הישיבה ריהטנו מחדש בספת קטיפה טרנדית בגוון ירוק יער. בחדרים הקיימים שיניתי מעט את הריהוט אך הנוף לים נשאר דומיננטי כשהיה.

בחלק החדש – התקרות חשופות, וכל המערכות גלויות: תאורה, מיזוג אוויר וכד'. על תקרת הבטון יישמנו טיח אקוסטי בגוון בהיר כדי לבלוע רעשים.


החלל הוא מלבני  ארוך ודי צר, יש 2 חדרי ישיבות בקצוות החלל:  חדר ישיבות גדול אשר יודע להתחלק לשני חדרים על ידי מחיצה אקוסטית נאספת לצדדים, וחדר ישיבות קטן עם שולחן עגול.

בחדרי הישיבות פרשנו שטיח בסגנון "דה גרדה" בגווני תכלת חום אפור כדי לאפשר ממד אקוסטי נוסף. התאורה שנבחרה היא גופי תאורה עגולים נקיים המרחפים על גבי כבלי נירוסטה דקיקים וכמעט בלתי נראים.

  


המטבח משלב פורניר אלון לחימום האווירה התעשייתית עם רשתות ופרופילים מברזל שחור. משטח עבודה  וכיור פונקציונאליים וארונות פתוחים וסגורים עם אי אכילה ארוך, המאפשר אכילה חברתית או עבודה במחשב נייד, כסאות בר מעור להשלמת המראה האורבני - קליל.

 


בצמוד למטבח שולחן "בית קפה" עגול וכסאות צהובים כנגיעת צבע, ובסמוך, פינת ישיבה סלונית נעימה לישיבה חברתית או המתנה לישיבה בחדרי הישיבות.

אזור עבודה "אופן ספייס" משמש כמתחם חם. עבור סטארטאפיסטים היושבים לעיתים באופן לא קבוע ולכן אין צורך בהגדרת פינת עבודה אישית, או באחסון. העובדים מגיעים לכמה ימים ומתחלפים.

בחרנו בקו נקי לבן, מודרני ובקיר לוח שחור לשירבוטים, על מנת לבדל ולאפיין את האזור כמקום עבודה שקט. הקומה כולה מוקפת חלונות רחבים ונוף מרשים של קומה 14, המהווה מסגרת מושלמת ומשלימה לעיצוב  הפנים.


אירה שריג היא בעלת משרד לעיצוב פנים, המתמחה בתכנון, עיצוב וליווי פרויקטים פרטיים ומסחריים, בארץ ובחו"ל.

https://www.irasarig.co.il/


החומרים ומערכות שיצברו לכם ניקוד לבנייה ירוקה

שם המוצר
תאור המוצר
תו ירוק (ישראל/ חו''ל)
 
תכולת חומר ממוחזר במוצר
 
ייצור מקומי בישראל
 
תעודת LCA מחזור החיים של החומר
 
חומרים ממקור אחראי - תעודה של מדרג מעלה / או ISO 14001 / ISO 18001
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי
אריחים Ecommerce Website Development