מבט אמנותי אל האופק

איציק ביניונסקי צלם טבע בינלאומי ותיק ומוערך מתמחה בצילומים פנורמיים, צילומי נוף, צומח וטבע דומם. צפו בשיתופי פעולה בינו לבין אדריכלים ומעצבי פנים.

מאת: מערכת בית ונוי | צילום: איציק ביניונסקי | - 16/08/2017

אין כמו מבט אל השמים, ישיבה מול האופק או התבוננות בפריחה מרהיבה כדי להעמיק את הנשימה, להרגיע ולחבר אותנו מחדש אל הפעימה הטבעית של החיים. שמיים פרושים מעל עיניו של פציינט  לפני טיפול שורש  יאפשרו רגע של התנתקות והשראה, צילומי נוף מרהיבים מזוויות מקוריות יכניסו נימה אמנותית ומטופחת לקליניקה או למשרד וצילום צמחיה עשירה בחדר ישיבות יכניס בו אלמנט של חיים ורעננות.

דיור מוגן נווה עמית ירושלים

מלון אואזיס ים המלח

איציק ביניונסקי צלם טבע בינלאומי ותיק ומוערך מתמחה בצילומים פנורמיים, צילומי נוף, צומח וטבע דומם. לביניונסקי גלריה מגוונת ורחבת היקף של צמחי ונופי ארץ ישראל. יצירותיו המצולמות מגיעות על קנבס, נייר צילום איכותי ועל מצעים נוספים כמו  אלומיניום זכוכית ונחושת לפי הצורך ובקפדנות מרבית כך שהתוצאה הסופית היא למעשה פריט אמנות מעוצב, ייחודי בעל קומפוזיציה מושלמת.

 

משרדי קבלה במחלקת רדיותרפיה בית חולים איכילוב

    

מכון רדיותרפיה בית חולים איכילוב

לצד עבודתו האמנותית מתמחה ביניונסקי בשיתופי פעולה עם אדריכלים ומעצבי פנים בשילוב הדפסי פנורמות ושקפים של סקיילייט בפרויקט. בפרויקטים רבים צילומי הטבע שלו מגדירים את ההשראה ואת התמה הצבעונית של החלל. צילומי הפנורמה יכולים להיות בכל גודל וביחסי גובה ורוחב משתנים. יצירותיו של ביניונסקי מעטרות מבואות, אטריומים, חללים ומסדרונות במבני משרדים, מרכזים רפואיים ובתי אבות, בתי מלון, חדרי ישיבות כמו גם דירות ובתים פרטיים.

מרפאת שיניים מגדלי ב.ס.ר רמת גן

    

ארון חשמל בית חולים איכילוב

ניסיונו הרב בתחום מאפשר לו להתאים את היצירות לכל צורך אם בצבעוניות, יחסי גודל רצויים, משטחים לא ישרים ועוד.

    

בית ספר שדה הר חרמון

    

    

 לפרטים נוספים כנסו לאתר - www.izikbi.com

בטלפון- 052-2532943

יצירת קשר - מבט אמנותי אל האופק