קיסר – ריהוט משרדי ארגונומי

התמחות בתחום הארגונומיה, יכולת לספק פתרונות הוליסטיים למשרד ועין טובה לעיצוב עדכני ומלוטש מציבים את חברת "קיסר" בראש ענף הריהוט המשרדי בישראל. כעת, כשהבחירה במשרד הביתי צוברת תאוצה, "קיסר" מנצלת 50 שנות ניסיון כדי להביא ללקוחותיה את המילה האחרונה גם בתחום זה

מאת: תמי וינצברג | צילום: באדיבות "קיסר" | 10/12/2021
כבר שנים רבות שהמונח "ריהוט ארגונומי" נזרק לחלל האוויר בשיחות על עיצוב ותכנון, וכל חברה המתמחה בריהוט משרדי מתהדרת בכמה פריטים כאלה בניסיון לתת מענה לדרישות השוק, אלא שקיסר, חברה משפחתית עתירת ניסיון וידע, היא אחת היחידות בישראל שבחרו להתמקד בתחום זה, והיא ללא ספק מובילה אותו.
צילום: באדיבות
צילום: באדיבות "קיסר"
 
כשהסביבה ידידותית אליך
הארגונומיה היא תחום הנדסי המתמקד בהתאמה של סביבת העבודה בכלל, וסביבת העבודה הממוחשבת בפרט, לגוף האדם ולבריאותו. קיסר מתמחה במציאת פתרונות מיטביים למשרדים בכל סדר גודל – מהמשרד הביתי ועד לחללי עבודה פתוחים ומרובי משתמשים – מתוך ראייה של בריאות העובד ונוחיותו. 
קיסר מספקת ללקוחותיה פתרון ארגונומי, תוך ראייה כוללת ורחבה של סביבת העבודה, הכולל, בין השאר:
• שולחנות עבודה ומשטחי הגבהה חשמליים, פנאומטיים ואחרים, ובכלל זה שולחנות המאפשרים עבודה בעמידה ושינוי תנוחה לתחושת נינוחות וערנות מרבית
• כיסאות ארגונומיים ואורתופדיים בהתאמה אישית, ובהם כיסאות אקטיביים, כיסאות ברכיים ועוד
• אבזרים ארגונומיים, כמו זרועות למסכים, גופי תאורה, עכברים, מקלדות ועוד. אלה מסייעים ביצירת סביבת עבודה סינרגית, המיטיבה עם הגוף, מצמצמת את הסכנה לפגיעה בשרירים ובכלי הדם ומגבירה את פריון העבודה.
באדיבות
באדיבות "קיסר"
 
לעבוד בבית ולהרגיש בבית
בשינויים שמגפת הקורונה עשתה בחיינו עוד ידובר רבות, אבל אם יש תחום שבו השפעתה ניכרת כבר עכשיו, הרי שזה המעבר לעבודה מהבית, והצורך ההולך וגובר במשרד ביתי מושלם; כזה שיאפשר לעבוד שעות ארוכות, ועדיין ישתלב בעיצוב הכללי של הבית. כמה טבעי, שקיסר תוביל גם את המהפכה הזו לא רק באיכות הריהוט המשרדי אלא גם בעיצוב שלו, במגוון האפשרויות הגלומות בו וביכולת להתאים אותו לצורכיו של כל לקוח, לטעמו ולסגנונו האישי. 
קיסר מייבאת את מוצריה מכל העולם, ומשווקת אותם באתר האינטרנט של החברה, באולם התצוגה רחב הידיים הממוקם בפתח תקווה ובחנויות מובחרות ברחבי הארץ. כל המוצרים עומדים בתקינה בינלאומית וישראלית מחמירה, מסופקים עם 5 שנות אחריות ומגיעים עם הוראות הרכבה ושימוש ברורות ונהירות. חלק גדול מהם מיוצר מחומרים ממוחזרים – ומכאלה שניתן למחזר בהמשך.
השילוב בין עבודה לבריאות, בין איכות לעיצוב, מבטיח לכם משרד שעושה חשק לעבוד, בין אם הוא בבית או מחוצה לו, כזה שתיהנו ממנו שנים רבות ושיהווה את כרטיס הכניסה שלכם למהפכה הארגונומית הכובשת את העולם.
באדיבות
באדיבות "קיסר"
 
לפרטים נוספים ויצירת קשר- קיסר ריהוט משרדי ארגונומי
ז'בוטינסקי 110 פ"ת
טלפון 072-3319650
ergonimicoffice.co.il


 

החומרים ומערכות שיצברו לכם ניקוד לבנייה ירוקה

שם המוצר
תאור המוצר
תו ירוק (ישראל/ חו''ל)
 
תכולת חומר ממוחזר במוצר
 
ייצור מקומי בישראל
 
תעודת LCA מחזור החיים של החומר
 
חומרים ממקור אחראי - תעודה של מדרג מעלה / או ISO 14001 / ISO 18001
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי
אריחים Ecommerce Website Development