מיסטריאל - אמנות בנגרות

נגריית הבוטיק מיסטריאל מציגה את הטכנולוגיות, היכולותהאיכויות והגימורים המושלמים בשני פרוייקטים שביצעה בשיתוף עם האדריכלים אילן בן שימול ויואב עמית.

מאת: מערכת בית ונוי | צילום: עוזי פורת | 28/02/2017

בפרויקט הראשון עם האדריכל אילן בן שימול, בית פרטי בסגנון פרובאנס, היו אמונים במיסטריאל על המטבח, ארונות חדרי השינה, יחידת אמבט מסטר והספרייה. המראה של דלתות הארונות והמגירות המעוטרות בחריצים הקנו לבית את השפה העיצובית שלו ואת  האווירה הפרובאנסית, השימוש הנרחב בעץ אגוז הקנה לבית את המראה החמים והשימוש בארונות הצבועים לבן הוסיפו את המראה הנקי , שיחדיו יצרו הרמוניה ויזואלית.

 

עבודת נגרות בבית בסגנוו פרובנס

 

שילוב בין לבן לאגוז ליצירת הרמוניה מושלמת

"האתגר בפרויקט" , מסביר שי מיסטריאל, "היה בחדר אמבט המסטר. לא ניתן לראות את זה בתמונות כל כך, אבל רגלי הארון הן משולשות ונוצרו שם זוויות מאוד מעניינות ומורכבות לארון שנראה פשוט לעין.  גם המראות הן מאוד דקות , ואבזרנו אותן בתאורה נסתרת בכל ההיקף שלהן".

תאורה נסתרת מאחורי המראות

 

ארונות בהתאמה אישית בחדר השינה

 

חדר רחצה בסגנון פרובנס

הפרויקט השני שמוצג בתמונות , הנו חלל משרדים, מכירות והדרכה של  חברת "גל אור", לתוספי מזון בריאות שתכנן האדריכל יואב עמית.

"כאן האתגר היה" מספר שי מיסטריאל "במשקל שהמדפים היו צריכים לשאת. הצלחנו ליצור מידוף הנראה עדין ו"קל בעין"  היכול להחזיק מוצרים עם משקל כבד מאוד".

 

קוים ישרים ונקיים ליצירת חלל עבודה מרווח ונעים

פתרונות אחסון בשילוב עם חדר הישיבות

השפה העיצובית במשרדים אלו נקייה מאוד והיא הושגה ע"י קוים ישרים כמו גם שימוש בצבעוניות הטבעית של פורניר אלון בשילוב עם עץ צבוע בשלייף לק שחור מט.

 

משרדי גל אור

מידוף שנראה קל אך יכול לשאת משקל רב

 

מיסטריאל – אומנות בעץ הוקמה בשנת 1939 על ידי שבתאי מיסטריאל שעלה ארצה בתחילת שנות ה - 20  ועבד בתחילת דרכו כמנהל נגרית " קריניצי" ויחד  עיצבו ויצרו את הריהוט לארמונו המפואר  של מלך עיראק. ברבות הימים הפך העסק למשפחתי, כאשר בנו, בני, ונכדו, שי הצטרפו אל החברה והפכו אותה לשם דבר באומנות הנגרות האיכותית והבלתי מתפשרת עם עבודה לצד אדריכלים מובילים .

נגריית בוטיק מיסטריאל

gallery@mistriel.org

mistriel@mistriel.org

www.mistriel.co.il

 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי