מגרש משחקים למבוגרים

 

צורות גיאומטריות, צבעוניות ילדותית ויצירת פינות קונספט אלטרנטיביות עומדות בליבו של תכנון Ogilvy & Mather אחת מסוכנויות הפרסום הידועות בבירת אינדונזיה

מאת: | צילום: |
בחסות אתר:

Mather הוא אחד ממשרדי הפרסום הידועים, הממוקם בג'קארטה, בירת אינדונזיה, שביקש ליצור מהמשרד מגרש משחקים למבוגרים.

 

ברור שהרבה יותר כיף לחשוב כך, על הרעיון הטוב הבא

 

כשמדובר בעיצוב משרדי פרסום, אדריכלים ומעצבי פנים חושבים פעמיים לפני שהם נגשים לבצע את סיעור המוחות על האופן בו חלל העבודה ייתוכנן וייעוצב. הצעד הראשון כמו בכל תהליך מקצועי המכבד את עצמו הוא לימוד החזון והערכים עליהם מושתת המשרד.

 

המגלשה הפכה פריט חובה בכל משרד שמבקש לעצמו קווים ילדותיים


חוץ מזה, לקליינטים עצמם, במיוחד כשמדובר בפרסומאים, יש מחשבות ורעיונות מהפכניים, לעיתים יומרניים. הם מצפים מהתכנון האדריכלי להיות מגניב, פורץ גבולות ומעורר השראה.

 

המגלשה הפכה פריט חובה בכל משרד שמבקש לעצמו קווים ילדותיים


כשהקליינט הוא משרד פרסום, סיעור המוחות הופך להיות מורכב ומרתק כאחד. מדובר באנשי אסטרטגיה, שמכירים היטב את תהליכי הפיתוח והגיבוש הנולדים מתוך סיעור מוחות איכותי. עיצוב שכזה הוא אתגר לכל אדריכל. על החלל לייצר השראה תמידית ולהוות את המנוע הקריאטיבי.

 

חדר ישיבות אלטרנטיבי או כמו שכינו אותו האדריכלים - Beautiful Meeting Spot


המוטו שהנחה את עיצוב המקום נשען על המשפט ” The creative adult is the child who has survived.” שמשמעותו, שהמבוגר היצירתי הוא למעשה הילד ששרד וקשה שלא להבחין בכך כשמתבוננים בתוצאה הסופית של עיצוב החלל. הקו העיצובי מבליט ניגודיות צבעונית שובבה, שילובי בדים וצורות גיאומטריות.


פינת עבודה קריאטיבית


צבעוניות יכולה להפוך משרד למקום משעמם מאוד, כך גם חשיבה קונבנציונאלית. ואת זה בדיוק באו האדריכלים לשנות. מי אמר שכשיושבים זה חייב להיות סביב שולחן או מול מסך מחשב?


שילוב פריטים אמנותיים במרחב


מבחינת ראמש (Ramesh) אחד האדריכלים שתכנן את המקום, כל הרעיון היה ליצור ניגודיות חדה לכל מה שמתרחש בחוץ. משרדי Ogilvy & Mather בג'אקארטה אפופים קישוטים שובבים, טיפוגרפיה מקורית הבאה בקנה אחד עם ערכי העיצוב במקום, נעשה שימוש בצבעוניות ילדותית של צהוב רך, ירוק, אדום ושילוב עץ כחומר מחמם אווירה, כל אלו אמורים לייצר לעובדים קו מחשבה חופשי ויצירתי, כזה שאינו מגביל ומאפשר לתאים הרלוונטיים במוח, לייצר את הרעיונות הקריאטיביים הבאים.

 

שילובי צבעים וצורות- משרדי Oglivy


הסביבה המעוצבת שנוצרה במשרד אכן מעוררת השראה ומשלבת באופן מדויק ונכון בין תרבות הפנאי למשימות העבודה השוטפות.

 

 


יצירת קשר - מגרש משחקים למבוגרים