קיר אמיר: חיפוי חזיתות באריחי פורצלן גדולים

עולם חיפוי חזיתות החוץ עובר בשנים האחרונות שדרוג דרמטי, בפן העיצובי-אדריכלי, בפן האנרגטי-סביבתי וכן בפן ההנדסי-טכני ובטיחותי.

מאת: מיכל אברמוביץ | צילום: | 19/05/2021

פתרונות קיר אמיר לחיפוי של חזיתות באריחי פורצלן גדולים בעיגון סמוי, פותחים בפני האדריכלים, היזמים ודיירי הבניינים עולם עיצובי חדש של חזיתות מעוצבות בשלל גוונים, בטקסטורות מגוונות ובגדלים חדשים, שהאדריכלות הישראלית טרם חוותה!

האקולוגיה מגיעה לחזיתות הבניינים

פתרונות "קיר אמיר" מעניקים לבניין ערך סביבתי רב, של קיימות וחסכון אנרגטי. התקן הישראלי לבנייה ירוקה עומד להשתנות ב-2021 ,כך שהחשיבות של בחירת חזיתות ירוקות רק הולכת לעלות ולהפוך אותן לבחירה האולטימטי־בית לכל בניין. פתרון "קיר אמיר" זוכה "אות- החדשנות" מהמועצה הישראלית לבניה ירוקה.

פתרון חכם 1 : מגוון שיטות בניה 
פתרונות "קיר אמיר" מותאמים לכל שיטות הבניה הישראלית:

* פתרון "קיר אמיר" לבניה המתועשת (שיטת ברנוביץ' ובניה-טרומית): אריחי-פורצלן גדולים עגונים בעוגני-פלב"ם מיושמים בתבנית מתועשת על פי "שיטת-ברנוביץ'' (עם בידוד חיצוני, או - ללא בידוד חיצוני). הכל עפ"י תקן חדש ת"י 6560 ותקן מעודכן לבידוד ת"י 1045

* פתרון 'קיר אמיר' גם לבניה הקונבנציונלית אריחי-פורצלן גדולים עגונים בעוגני-פלב"ם מיושמים בהדבקה צמנטית חזקה, עם עיגון מכאני סמוי. (עם בידוד חיצוני, או ללא בידוד חיצוני)

קיר אמיר. חותם אמינות
קיר אמיר. חותם אמינות

לפרטים ויצירת קשר - חברת אלפקס:
טלפון: 04-8577571 / 054-4233154
כתובת: יוזמה 2, טירת הכרמל (בניין "שער העיר")

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי