הצצה למלון "קליק קלאק" בקולומביה

מאת: שירה רייז משולם | צילום: | - 10/03/2014


בשנות התשעים נחשבה העיר בוגוטה שבקולומביה לאחת הערים המסוכנות בעולם. השחיתות הגבוהה במוסדות ציבוריים, וחגיגת ארגוני פשע אלימים, הביאו באותה תקופה למצב העגום של כמות מקרי הרצח שעמדה על 81 מקרי רצח ל-100,000 איש.

אך בשנת 1995 בזכות אנטנס מוקוס, ראש העיר דאז, שיצא בקמפיין חזק של "מדיניות ביטחון" - כמות הרציחות ותאונות הדרכים ירדה באופן דרסטי ואת מקום הפשע והשחיתות תפסו פארקים ירוקים, ספריות, שבילי אופניים, בתי מלון מודרניים ועוד. אם זה מעודד אתכם - כיום, לדברי ויקיפדיה, העיר נחשבת לפחות מסוכנת מוושינגטון.
 
אז אם החלטתם לבקר ב"בוגוטה" שבקולומביה, שנחשבת לעיר הגדולה והמאוכלסת ביותר בקולומביה, יכול להיות שתרצו להתאכסן במלון בעל השם המגניב "קליק קלאק", תנסו להגיד את השם הזה 10 פעמים רצוף ונראה אם המצב רוח שלכם לא ישתפר...  


 

 
 
 

 
 
כשכוס קפה ענקית תלויה מעליכם 

עיצוב הפנים של המלון מעניק לו מראה רענן. והחזית של המלון שמזכירה חלון ראווה מסוגנן, היא יותר ממזמינה להיכנס פנימה ולשבת בלובי. 
 
 
ואם כבר בלובי עסקינן - הלובי של המלון מתגאה בנברשת יוצאת דופן שצורתה צורת כוס קפה ענקית. גרם המדרגות שמחבר בין הקומות עושה ככול יכולתו שלא לפגוע בנוף. אמנם המעצבים plan:B Arquitectos בשיתוף עם  Perceptual Studio ערבבו מספר סגנונות, ואולי בדירה פרטית, הערבוב היה יוצא חסר חן, אך כאן בבית המלון "קליק קלאק" נוצר מראה אחיד, מורכב ומיוחד. 

 
החדרים אמורים להיות מעין שיקוף תחושתי של ניו-יורק הקוסמופוליטית, והמרפסות יאפשרו לכם תצפית אל הנוף הפנורמי המדהים של העיר. לוחות הזכוכית שמחליפים חלק מהקירות החיצוניים הרגילים יראו לכם את הזריחות והשקיעות במלוא עוצמתן. 
 
 
 
 
באדיבות אתר freshome 
  


יצירת קשר - הצצה למלון "קליק קלאק" בקולומביה