קירות שהם יצירות אמנות

מייל היכרות קצר ובעקבותיו שיחת טלפון בין שני הקצוות של ארה״ב הוביל שתי מעצבות מתחומים שונים ליצור מוצר לא שגרתי שמאחד בתוכו עולמות עיצוב מגוונים. הכירו את המעצבות: טל גולדשטיין ועינת בלום.

מאת: מערכת בית ונוי | צילום: | טל גולדשטיין ועינת בלום 27/12/2017
טל גולדשטיין ועינת בלו

״שתינו היינו בשלב של חיפוש אחר כיוונים חדשים שיכילו את הניסיון הרב שצברנו לאורך שנות העבודה שלנו ״ מספרות עינת בלום, מעצבת גרפית מניו יורק וטל גולדשטיין, מעצבת פנים ואומנית מהסיליקון וואלי שבקליפורניה. כך החליטו שתיהן לברוא מוצר חדש שיכלול אינטרפרטציה אומנותית משותפת.


על המוצר:

RE:SPACE Interior Graphics- קירות שהם יצירת אומנות שמבוססים על הטקסטורות מהציורים של טל. הציורים המקוריים הם ציורי אבסטרקט ומיקס מדיה המשלבים בתוכם טקסטורות מחומרים ממוחזרים כגון עיתונים, פוסטרים ישנים, חול, זכוכיות ושילובי צבעים ייחודיים. עליהם משלבת עינת צילומים,טיפוגרפיה והרכבים גרפיים עם מסרים הניתנים לשינוי בהתאם לצרכי הלקוח.

תהליך העבודה נעשה בשיתוף פעולה מלא בין שתי היוצרות כאשר כל אחת תורמת מניסיונה וכשרונה הייחודי. היצירה החד פעמית יכולה להיות מודפסת כטפט קיר בעל טקסטורות, על קנבסים, על מתכת, זכוכית, עץ ועוד.

 

על המעצבות:

טל גולדשטיין מייסדת ומנכ״לית Tal Design יוצרת ומעצבת בסיליקון וואלי שבקליפורניה בעשור האחרון. בעבודתה כמעצבת פנים טל זכתה בתואר Best of Houzz חמש שנים ברציפות ונבחרה כ Top 10 designers של סאן פרנסיסקו ושל סאן חוזה. טל מתמחה הן בעיצוב בתים פרטיים והן בעיצוב חללים מסחריים כגון משרדי הייטק, מספרות, חנויות ועוד. כאומנית - טל יצרה אומנות למייסדי חברת Houzz אשר התנוססה בעיתון הנחשב ה NY times כחלק מכתבה על המייסדים של האתר המצליח Houzz. היא יצרה קיר ציורים למשרדי גוגל בסן פרנסיסקו ופתחה pop up shop בחנות הנחשבת West Elm Palo Alto עם ציוריה ומוצרים נלווים מהציורים.

  

טל גולדשטיין מייסדת ומנכ
טל גולדשטיין מייסדת ומנכ"לית Tal Design | קיר- Art Wall in Google San Francisco צילום:בועז מאירי

עינת בלום -מייסדת ומנכ״לית True colors design, החלה את דרכה המקצועית בעיצוב בעולם המוסיקה ב RCA Records NY, בהמשך עיצבה פוסטרים ואריזות לדיסקים עבור מוסיקאים ידועים בישראל ובעולם. כיום עינת מתמחה בבניית מיתוג ותדמית. בין לקוחותיה נמנות חברות גלובליות כמו קוקה קולה, אמריקן אקספרס,סימפל קוסמטיקס ויונילבר. כחלק מבניית תדמית החברות עינת מעצבת ללקוחותיה ביתנים וחדרי תצוגה לתערוכות וכנסים.עינת משלבת בעבודתה טכנולוגיה של עיצוב משטחים גדולים כגון קירות משרדיים לחיזוק התדמית הן של העובדים והן של החברה.

 

 עינת בלום -מייסדת ומנכ״לית True colors design | קיר- World Zionist organization
עינת בלום -מייסדת ומנכ״לית True colors design | קיר- World Zionist organization

   


המוצר המשותף שהוא קירות אומנות נוצר בכדי לתת מענה עיצובי לחללים מסחריים כגון- משרדים מסוגים שונים, חברות הייטק, מלונות, לובי של בנינים, חנויות,גלריות ועוד ובנוסף גם לחללים פרטיים שלא חוששים ליצור אפקט דרמטי עצמתי. השילוב בין גרפיקה ואומנות מוסיף ממדים של עומק וניתן להתאמה ספציפית של כל חברה בצבעים הנכונים לה, ובשילוב אפשרי עם הלוגו והתדמית הקיימת. האומנות מתבססת על עקרונות של פסיכולוגיה חיובית ומטרתה להעביר אלמנטים של מוטיבציה והשראה לחלל העבודה או החלל הפרטי של הלקוח. החשיפה היומיומית למסרים הכתובים נועדה להעניק אוירה חיובית ויחסי אנוש בריאים בשילוב עם אומנות מעוררת השראה.

    

    

 ליצירת קשר: tal@talgpdesign.com 

             einat@truecolorsdesign.net

החומרים ומערכות שיצברו לכם ניקוד לבנייה ירוקה

שם המוצר
תאור המוצר
תו ירוק (ישראל/ חו''ל)
 
תכולת חומר ממוחזר במוצר
 
ייצור מקומי בישראל
 
תעודת LCA מחזור החיים של החומר
 
חומרים ממקור אחראי - תעודה של מדרג מעלה / או ISO 14001 / ISO 18001
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי
אריחים