פריט אחד שמשנה את כל הבית

רהיט אחד בעל אמירה אמנותית ושפה עיצובית ייחודית, בכוחו להשפיע על מראהו וחזותו של הבית כולו * רהיט יכול להיות גם יצירת אמנות לכל דבר ועניין * גלריה פייר קולינס ביפו: פריטי ריהוט ודקורציה בעלי נוכחות יוצאת דופן * גוסטב קלימט, וינסנט ואן גוך ופבלו פיקאסו, אצלכם בבית * אמנות במחיר ריהוט

מאת: | צילום: | 12/10/2015
שידה גוסטב קלימנט ,גלריה פייר קולינס, רחוב יהושע בן פרחיה 3 יפו

דרושה לא מעט מחשבה ולעיתים גם לא מעט כסף, כדי להפוך את הבית שלנו למשהו מיוחד שיעשה וואוו לכל מי שנכנס אליו. בתוך כך, אנו מתייעצים לעיתים עם מעצבי פנים, מכתתים את רגלינו בין חנויות עיצוב, ורוכשים אינספור פריטים דקורטיביים ממינים וסוגים שונים, היוצרים עומס ויזואלי, לרוב ללא אמירה אמנותית או שפה עיצובית אחידה, בו מרוב עצים לא רואים יער. 

גוסטב קלימנט גלריה פייר קולינס, רחוב יהושע בן פרחיה 3 יפו

לצד כל זאת מסתתר לו סוד; לרוב כל מה שצריך זה "טאץ" קטן כדי לשנות את מראה הבית כולו. סוג של אמירה עיצובית ואמנותית מינימליסטית, הנסמכת על "פחות זה יותר". מה שאומר שאיננו צריכים להשקיע בכמות הרהיטים אלא באיכותם ובהתאמתם לחלל הסובב אותם, בכדי לייצר שלמות בבית ולשדר סגנון עיצובי אותו לא ניתן לפספס. עיצוב כפרי, רטרו, היטקיסטי, מודרני, זה לא משנה, לכו עם הטעם שלכם, העיקר שהבית ישדר לכל מי שמתבונן בו את הכוח, האסתטיקה והנוכחות של יצירת אמנות. רהיט אחד בעל אמירה עיצובית ייחודית, בכוחו להשפיע על מראהו וחזותו של הבית כולו.

שידה גוסטב קלימנט גלריה פייר קולינס, רחוב יהושע בן פרחיה 3 יפו

שילוב ייחודי בין מזרח למערב

דוגמא לריהוט מסוג זה, ניתן למצוא בגלריה שלנו 'פייר קולינס' (רחוב יהושוע בן פרחיה 3, בפאתי שוק הפשפשים ביפו) בה אנו מציעים פריטי ריהוט ודקורציה בעלי נוכחות יוצאת דופן, המעניקים לחלל מראה עשיר וייחודי שאי אפשר להתעלם ממנו, כזה המשנה את כל אווירת הבית. הגלריה שלנו נשענת על קונספט עיצובי חדש הכולל פריטים המאוירים בעבודת יד של ציירים מקצועיים, בהשראת יצירותיהם הקלאסיות של גדולי הציירים בעולם. פריטי הריהוט נבנים על ידי נגרים מקצועיים בצרפת במקום אחד בלבד, ומאוירים על רקע עלי זהב, כסף ונחושת המצופים בלכה קשיחה, בתהליך מסורתי וייחודי בן מאות שנים של עבודת יד מהמזרח הרחוק, המעניק להם גוון מבריק ובולט לעין. מדובר בשילוב ייחודי בין מזרח למערב – עבודת יד בטכניקה מהמזרח הרחוק, בשילוב יצירות מערביות קלאסיות. באוסף הגלריה שלנו ניתן למצוא מגוון רחב של שידות, מזנונים, ארונות, מראות, תמונות, קופסאות תכשיטים, מערכות הגשה לקפה ולתה ועוד.

שלחן גוסטב קלימנט- גלריה פייר קולינס, רחוב יהושע בן פרחיה 3 יפו

גדולי הציירים בתוך הרהיט שלך

מדובר בקונספט דקורטיבי ייחודי בישראל, המשלב אלמנטים של ציורים קלאסיים בתוך פריטי דקורציה וריהוט, בטכניקה ייחודית ובלעדית של עבודת יד. פריטי הריהוט מאוירים בהשראת ציירים מפורסמים, המשתייכים ברובם לזרמי האמנות 'ארט נובו' ו'ארט דוקו' ששלטו באירופה בסוף המאה ה- 19 ובתחילת המאה העשרים. 

שידת גוסטב קלימנט ניתן להשיג ב גלריה פייר קולינס, רחוב יהושע בן פרחיה 3 יפו

ארט נובו (Art Nouveau "אמנות חדשה") שנקרא גם Jugendstil הוא זרם אמנותי שסבב סביב מוטיבים של אלמנטים מהחי והצומח עם גוף האישה. סגנון האר-נובו היה השפה החזותית הראשונה שניסתה להתאים את הביטוי החזותי לסביבה המודרנית ולדחות את הגישה הקיימת של עיטור וקישוט החפץ או הבניין בסגנונות העבר. 

הקפה הכחול, בופה 2 דלתות

סגנון ה-אר דקו (Art déco) כלל רפרטואר עשיר של עיטורים גאומטריים ושל עיטורים השאובים ממגוון רחב של מקורות השראה כמו עולם האדריכלות, עולם האופנה, הבלט הרוסי ותרבויות קדומות, בהן מצרים העתיקה והמזרח הקדום. האר דקו החל להתפתח לאחר מלחמת העולם הראשונה, עם רצונם של האנשים ברהיטים, תכשיטים ואביזרים דקורטיביים, שיהיו מודרניים, פונקציונליים בעלי קווים זורמים ובעלי מראה תעשייתי. 

האמן הבולט ביותר המופיע בפריטי הגלריה הוא גוסטב קלימט, מהבולטים שבזרם הארט נובו (ציורו הידוע ביותר הוא 'הנשיקה'). ציוריו של קלימט מתאפיינים בייחודיות וצבעוניות, ונראים כקישוטים אלגנטיים שצורתם לעתים קרובות פאלית ובעלת רמיזות ארוטיות. עבודתו של קלימט מתאפיינת בהפניית עורף לסגנון הנטורליסטי שקדם לתקופתו, ובשימוש בסמלים להעברת רעיונות פסיכולוגיים והדגשת עצמאותה של האמנות מן המסורת. לאחר מותו, ניהלה משפחתו מאבק מול המשטר הנאצי שהחרים את יצירותיו. ביוני 2006 נמכר אחד מציוריו - "פורטרט של אדלה בלוך-באואר", לאיל ההון רון לאודר תמורת 135 מיליון דולר - המחיר הגבוה ביותר ששולם עד אז עבור ציור. בשנת 2014 רכש מוזיאון ישראל את מתווה הקומפוזיציה ליצירה "רפואה" של קלימט, בסכום לא ידוע.

גוסטב קלימנט - שידה גדולה

ציירים נוספים המופיעים בפריטי הגלריה הם אלפונס מוכה, אוברי בירדסלי, וינסנט ואן גוך, פבלו פיקאסו ורבים אחרים. 

בופה על גלגלים

אמנות במחיר של ריהוט

פריטי הגלריה, הנראים כיצירות אמנות של ממש, נמכרים בטווח מחירים הדומה למחירים הנהוגים בשוק הרהיטים, הנע בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים בודדים, ויוצרים יחס משתלם ביותר בין איכותו האמנותית של הפריט למחיר, כפריטים המשלבים איכות אמנותית גבוהה בתוך פריטי ריהוט שימושיים ופונקציונליים. 
בחרנו לצורך המחשה להציג לכם שלש יצירות ויש עוד הרבה באתר הגלריה.

http://p-collins.com | כתובת: רחוב יהושע בן פרחיה 3, שוק הפשפשים,תל אביב


בופה 2 דלתות
 
 
 
 
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי