כיצד הפכה פרביטל ליצרנית השיש והאבן המובילה בישראל?

יצרנית האבן המתקדמת בישראל מעניקה לכם את החופש לעצב באבן, כמעט ללא גבולות. אתם מוזמנים לדמיין וליהנות מיכולות וחומרים שאין לאחרים.

מאת: מערכת 'בית ונוי' | צילום: | - 07/07/2014
פרביטל


כשמגיעים לביקור באחד משלושת אולמות התצוגה של פרביטל, מבינים איך הפכה החברה המשפחתית להיות המובילה בישראל בתחומה. ההסבר בתמצית: שילוב מושלם בין מגוון עשיר וכמעט אינסופי של חומרי גלם, יכולות ביצוע גבוהות במיוחד, שירות מקיף וקשת רחבה של מחירים. להלן ההסבר המלא בחמש נקודות.

מטבח בחיפוי אבן טבעית מסוג גרניט עם יחידת כיור בנויה ובגימור קלאסי.

1. חווית שירות מקיפה: פרביטל לאורך כל הדרך

בפרביטל תיהנו מחוויית שירות שמלווה אותך לאורך כל הדרך: ייעוץ, תכנון, ייצור, ביצוע והתקנה. 

במרבית המקרים קיימת הפרדה בין אספקת האבן לבין הייצור. בשוק פועלים יבואנים ומשווקי אבן רבים לצד מגוון יצרני אבן קטנים כגדולים. העובדה כי האספקה והייצור מתבצעים על ידי שני נותני שירות שונים, יוצרת במקרים רבים תקלות ונושאים שונים שנופלים בין הכיסאות.

בפרביטל השירות הוא א' עד ת' באמת: מלאי חומרים זמין, יכולות ייצור מתקדמות ומערך שירות מקיף שמלווה אתכם עד אחרון הפרטים, כולל אחריות לשנים ארוכות לאחר הרכישה.

מטבח בחיפוי אבן טבעית מסוג גרניט - משטח האבן האיכותי בעולם - בגימור עמוק


2. יכולות ייצור מתקדמות במיוחד: כחומר ביד היוצר

לפרביטל יכולות ייצור בלעדיות - מהמתקדמות בעולם. ביקור במפעל החברה שבאזה"ת עמק חפר חושף טכנולוגיות ייצור חדשניות, ולעתים זה מרגיש כמו ביקור בעתיד. לצד החדשנות הטכנולוגית יפה לראות כיצד ביצוע ההדבקות והליטושים העדינים מתבצעים בעבודת יד מוקפדת.

יכולות הביצוע באות לידי ביטוי בכל סוגי האבן, גרניט, שיש, אוניקס, בזלת, טרווטין ומשטחי קוורץ.

פרביטל מספקת ומבצעת מגוון עבודות באבן: ריצוף מיוחד מלוחות גדולים, איים ומשטחי עבודה למטבח, חדרי אמבט, מדרגות, אגניות עם ניקוז נסתר, יחידות כיור בנויות, ציפוי קמין ועוד, תמיד עם דגש על רמת גימור גבוהה במיוחד, כולל חיתוכים בלתי שגרתיים וביצועים מיוחדים לתוצאה מרהיבה.

חיפוי חדר אמבטיה בטכניקת BOOK MATCH. שימוש באבן מסוג STATUARIO - האבן היוקרתית בעולם.


3. ייבוא עצמאי של אבן טבעית: מהטבע אליך מאתנו

פרביטל היא יבואנית אבן טבעית מהגדולות בישראל. המחצבים מהם מייבאת פרביטל נמצאים בכל רחבי תבל, כאשר בחירת האבנים במקום מוצאם מתבצעת בהקפדה יתרה. עוד טרם הבאתו לישראל עובר כל לוח אבן עיבוד מיוחד המשפר את איכותו ואת עמידותו.

החל משנת 2011 פרביטל היא נציגתה הבלעדית בישראל של Luigi Antolini איטליה - מותג השיש המוביל בעולם. קולקציות האבנים של Antolini, ביניהן אבנים נדירות בסדרות מוגבלות, מגיעות אלינו היישר ממחצבות הגרניט והשיש הבלעדיות של Antolini בעולם.

חיפוי חדר אמבטיה בטכניקת BOOK MATCH - חיבור בין גידי האבן - ליצירת מראה אחיד.

4. מלאי עצום, מרהיב וזמין: להתרגש, לבחור, לממש

לפרביטל מלאי עצום של כ-200 סוגי לוחות מרהיבים ביופיים, חלקם נדירים ויוקרתיים במיוחד.
אבנים טבעיות ומשטחי קוורץ באינספור סוגים, טקסטורות ועיצובים מכל רחבי תבל, ובעושר גוונים רחב, שחורים עד לבנים ושקופים וכל מה שביניהם. זהו עושר המאפשר לכם לבחור את האבן המתאימה במדויק לתקציב ולצורך.

מלאי החברה זמין ונגיש מידית, כך שעם רכישת לוח האבן הוא מסומן כשלך. עכשיו תראו איזה יופי: פרביטל היא החברה היחידה בישראל שיוצרת עבורך הדמיה מפורטת המבוססת על צילום לוח האבן אותו רכשתם, עד לרמת הגידים והחיתוכים. חוויה חזותית שמראה לכם איך הביצוע הולך להיראות ולא מותירה מקום להפתעות. בחירה יפה.

מטבח בחיפוי אבן טבעית מסוג גרניט בטקסטורה ייחודית. מתוך סדרת טקסטורות הבדים של פרביטל.


5. אולמות תצוגה מרהיבים: להרגיש את האבן

לפרביטל שלושה אולמות תצוגה שהם חוויה לאוהבי העיצוב. תצוגות מרהיבות של אבנים טבעיות, משטחי קוורץ, חדרי פרזנטציה ומגוון דוגמאות ייצור וגימור.

אתם מוזמנים לשוטט בין החללים מעוצבים, לבחון את תפקוד האבנים השונות כמוצר מוגמר ולהתרשם מיכולות הייצור והביצוע של פרביטל. זוהי חוויית חובה בתהליך הרכישה ולפני קבלת החלטה.

סניף הדגל של החברה שוכן בדיזיין סנטר (קומה ג), תצוגת השרון פועלת באזור התעשייה של נתניה ואולם תצוגת האבן הטבעית שוכן בצמוד למפעל החברה באזור התעשייה עמק חפר. 

אולם תצוגת האבן הטבעית נפתח בשנה האחרונה והוא הגדול, המתקדם והמרהיב מסוגו בישראל. בואו להסתובב בין משטחי האבן האדירים שלקח לטבע מיליוני שנים לעצב, הניחו את כף ידכם על אבן בזלת אצילית או על לוח גרניט מרשים ותתחילו לדמיין. רעיונות עיצוביים לפניך.

מתוך אולם תצוגת האבן הטבעית החדש של חברת פרביטל, א.ת. עמק חפר
 
TOTAL LOOK - שימוש באבן טבעית זהה במגוון גימורים, למטרות שונות.


אולמות תצוגה ופרטי התקשרות

  • סניף הדגל, דיזיין סנטר, קומה ג’
  • תצוגת השרון, רחוב פנקס 19, נתניה
  • מפעל פרביטל ותצוגת אבן טבעית, רחוב המסיק 6, אזה"ת עמק חפר
טלפון: 5299* | אתר


יצירת קשר - כיצד הפכה פרביטל ליצרנית השיש והאבן המובילה בישראל?