אלף גוונים של רוגע

בדירה הזו  בת 120 מ"ר מתגורר זוג הייטקיסטים צעיר,  באחד המגדלים המבוקשים בגבעתיים. בקשתם ממעצבת הפנים נדיה רוייטבלט, מסטודיו NR DESIGN , היתה שתיצור להם בית שמספק חוויה של טבע בסביבה עם נוף אורבני משגע שניבט להם מהקומה ה 22.

מאת: | צילום: מיכאל נזרוב | תכנון ועיצוב: NR design, נדיה רוייטבלט | 26/02/2024

אחד האתגרים בהם נתקבלה המעצבת הוא האהבות השנויות במחלוקת של בני הזוג בכל הנוגע לעיצוב הבית. הוא מעדיף עיצוב אולטרה מודרני ונקי, והיא מעדיפה עיצוב כפרי, חם ושופע עץ. כאשר המעצבת חיפשה לגשר ולמצוא מחנה משותף שישביע את ההעדפות של שניהם.

התוצאה: עיצוב נקי עם אלמנטים חמים שמפתיעים וצצים להם  בחללים השונים.


ברגע שנכנסים לדירה נפרש לפנינו חלל הסלון, בצבעוניות מרגיעה של אבן עם נגיעות ים. בסלון מככבת הספה, שמהווה אלמנט עיצובי דומיננטי ופיסולי , רך ונעים, שעוצב בסגנון קפיטונאז' אופנתי, לצד שולחן סלוני אמורפי בצורתו, ומעל לכל מככב הנוף האורבני התוסס שיוצר דיסוננס עם הרוגע העיצובי. מעל הספה נתלתה תמונה אמנותית שנבחרה במיוחד על ידי המעצבת ובני הזוג, על מנת להתאימה במדוייק לגווני החלל ולרוך שביקשו להשיג, לצד תזכורת לים.

המרפסת בעלת 15מ"ר, כוללת פינת ישיבה אינטימית והרבה אלמנטים של עץ, לצד כריות צבעוניות שממשיכות את העיצוב של הסלון, אולם הפעם נבחרה עבורה צבעוניות חזקה יותר.


מצד שמאל ממוקם המטבח, שהינו קטן, פרקטי ומאוד פונקציונאלי עם חשיבה לכל פרט ופרט. המטבח כולל  אי עם מקום ישיבה לשניים עבור הקפה של הבוקר של בני הזוג. המטבח בעל עיצוב מודרני ונקי. האבן האפורה שנבחרה עבור משטח האי ועבור משטח העבודה, לצד הנישה מעץ, יוצרים איזון נכון, כמעין ריקוד. הכדים על האי הם יצירת אמנות של אמנית ישראלית, גם הם מתחברים לעולם הטבע.  הקולט אדים המעוגל הוא המוטיב המודרני שנבחר לחלל, עשוי נירוסטה מבריקה.

הריצוף גרניט פורצלן בצבעוניות עדינה עם גידים שמרמזים על דיונות של חול.


בחדר שינה העיצוב מינימליסטי, נקי ועדין, עם נגיעות של צבע כתום, לאור בקשת האישה. גב המיטה בחיפוי טפט נקי שנראה כאילו הוא חלק מהקיר.

בחדרי הרחצה הארון מעץ והכיור בצבע אפור קר, שניהם משלבים בין הקר לחם, בין המודרני לטבעי.  


החדר ארונות כולל מראה לא קונבנציונאלית, גם היא בעיצוב אמורפי. חדר מאוד בהיר, עדין ובתולי. החדר תוכנן עם מדפים פתוחים, על פי בקשת בני הזוג, עם שטיח צמרי בצבע לבן. החדר מחולק לצד שלו ולצד שלה.

את כל החדרים עוטפים וילונות בהירים שיוצרים חמימות נעימה ומכניסים ברוך את האורבניות שבחוץ.
לא רצו הפרעה בעיניים. רצו משהו רגוע מאוד.
החומרים ומערכות שיצברו לכם ניקוד לבנייה ירוקה

שם המוצר
תאור המוצר
תו ירוק (ישראל/ חו''ל)
 
תכולת חומר ממוחזר במוצר
 
ייצור מקומי בישראל
 
תעודת LCA מחזור החיים של החומר
 
חומרים ממקור אחראי - תעודה של מדרג מעלה / או ISO 14001 / ISO 18001
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי
אריחים Ecommerce Website Development