עיצוב ממקום אחר - 104

גם בזמנים של מיתון, יופי וסטייל תמיד נעימים לעין, שלא לדבר שלראותם בלבד אינו כרוך בעלויות. כשאריות של חנוכה ואולי בהשראת השנה האזרחית החדשה - מבחר נוצצים ומנצנצים

מאת: טלי לינקר גניס, מעצבת תעשייתית | צילום: יח"צ | חברות שונות - 03/04/2013
GOD IS THE D.J
לאחרונה קיימת אצל רבים נטייה להוסיף לעצמם את הטייטל - d.j, והסלוגן god is the d.j תפס תאוצה.
במסגרת ה-Fashion Rock, תחת הסיסמא "rock and roll" עיצבה DJ Donna D’Cruz בעבור חברת Swarovski crystals אוזניות משובצות בגבישי קריסטל, שכאן בצילום מופיעים בצבעי ורוד וסגול לילך על אוזני הדוגמנית נעמי קמפבל שמשמשת כפרזנטורית של החברה.
Photo Credits: Nick Knight
 

 

ובאותה האווירה: Christopher Kane יצר את סידרת תכשיטים "Purple Rock" במהדורה מוגבלת בעבור חברת Swarovski Fashion Rocks – limited edition. האבנים הסגולות בגימור מבריק מעבירות תחושה קטיפתית.
Photo Credits: Nick Knight

נסיעה נוצצת
ואם כבר בנוצצים עסקינן, קבלו את המזוודה הכי נוצצת ומסנוורת בעולם. 
"Crystal Trunk" של חברת Samsonite Black Label. לתשומת לב האספנים ואניני הטעם: רק 35 יחידות הופצו באירופה במהדורה מוגבלת ביותר. האיקון של מזוודות משנות ה-20 וה-30 של המאה הקודמת זוכה לשיבוץ של 34,117 אבני קריסטל לבנות ומבריקות מבית חברת Swarovski, כאשר
שילוב הפרטים מן העבר עם הטכנולוגיות של היום מספקי תוצאה זוהרת ועוצרת נשימה. 
חשוב, אגב, לציין שמזוודה כזאת מגיעה עם כיסוי מרופד ומיוחד אשר מגן עליה מפגיעות, ואנחנו שאלים אילו פגיעות כבר יכולות לקרות למזוודה כזאת שעולה למטוס כמו נוסע לכל דבר. למתעקשים:
ניתן להשיגה במקום אחד בלבד - בבית העיצוב והקונספט המפורסם בפריז, Colette - (המחיר השמור במערכת...)

ועדיין בענייני נסיעות, למי שחייב לסחוב איתו את הטלפון והמחשב הנייד גם לסוף שבוע רומנטי -
mac book pro (של חברת (apple בציפוי 24kt Gold. ככלל, הטרנד של כיסוי מכשירים שמלווים אותנו התפתח בשנים האחרונות באורח פראי, כשחברות רבות נותנות לכך מענה ומשדרגות את המוצר הקיים תוך הפיכתו למוצר עם אמירה אישית.  
חברת Computer Choppers מציעה, למשל, מגוון אלטרנטיבות של התאמה אישית למוצרים שונים, והופכת אותם בתוך כך למוצרים יוקרתיים ומיוחדים לכל דבר ועניין. 
המחשב הנייד הכי מסוקס בעיר, שמוצע במעטפת זהב kt24.  ואף מאפשר לשבץ (כמו תליון) את התפוח המפורסם, ביהלומים...

 

mac book pro
 

זכרון נוצץ

עולם המחשוב התברך באוסף מרשים של גאדז'טים. אחד ההכרחיים הוא זכרון ה-USB - מוצר חשוב ומומלץ לכולם   להלן raymond robo - t&Laura Robot 2 GB:הגרסה הנוצצת של active crystals, תוצר של שילוב בין החברות Philips & Swarovski. 

 

  נוצץ אחד אחרון ודי - אוזניות למכשיר הסללורי. תשובה מנגחת לאוזניות ה-bluetooth הקיימות, שהנן לרוב גבריות שחורות או כסופות. להלן breeze white של Philips &  Swarovski - active crystals.

שילוב מנצח של פונקציה נשיות ואופנה.

 

מתוך מגזין 104: "זום - עיצוב ממקום אחר"

 

 

יצירת קשר - עיצוב ממקום אחר - 104