מדורת השבט

מגמות העיצוב והאדריכלות בעולם, המטיפות לגודל ולמרחב, מעניקות תשומת לב יתרה ליצירת האינטימיות המשפחתית בחלל

מאת: | צילום: | 21/10/2015
המערכות המתכווננות (ריקליינרים) המתקדמות מציעות פתרון הוליסטי לכל המשפחה. רוזטו

על אף שהתפיסה האדריכלית המודרנית מטיפה לגודל ולמרחב כולנו תרים אחר האינטימיות המשפחתית, החיבוק האוהב והבילוי המשותף, זה לצד זה. התכנון המודרני מעניק תשומת לב הבאה לידי ביטוי ביצירת חללי מגורים משפחתיים ואינטימיים, המאפשרים התכנסות וקרבה ובה בעת מעניקים חוויית משתמש איכותית. מערכות הסלון שתפגשו היום בקרב מותגי האיכות, הן מערכות מפנקות, רחבות, המאפשרות ישיבה נוחה שיכולה להפוך לרביצה משחררת. החומרים מהם עשויות מערכות הישיבה הסלוניות נעים בתוך מנעד עשיר ביותר, הכולל עורות משובחים, בדים ואריגים המשלבים בין מראה עיצובי מעודכן ופונקציונאליות גבוהה, המאפשרת להתמודד ביתר ידידותיות עם כתמים ולכלוך. 

אוהבי המראה המינימליסטי יתאהבו בספה המציעה גוון צח וקווים ישרים. דיור אינטריורס

מערכות סלון רבות כיום מאובזרות במנגנונים מתקדמים (ריקליינרים) המאפשרים להתאים את זווית המשענת כולה או רק את משענת הראש ומכילים הדום נשלף, בדומה לכורסאות הטלויזיה. לצד כל אלו, החברות המובילות בתחום, מייצרות גמישות ראויה לציון בכל הקשור להתאמה האישית. כמעט כל דגם, ניתן לשינוי, כך שיתאים לצרכים האישיים שלכם כמשפחה.

הקפיטונאז' מהווה את אחד הטרנדים החמים כיום בזירת העיצוב הבינלאומית SAPORINI מבית זיגי, יבואן המותג בישראל

איך תצרו את הסגנון האישי שלכם

הסגנון האורבני - אין ספק שהסגנון האורבני הוא אחד הסגנונות השולטים, המככב כבר זמן רב בראש המצעד. בחירה במערכות סלון עשויות אריג בד בגוונים אפרפרים, תוך שימת דגש על יצירת מקומות ישיבה רחבים, יעשו עבורכם עבודה מושלמת. מקומות הישיבה הרחבים מאפשרים רביצה ומכניסים מוטיב צעיר ובועט למראה הכללי. את הקו האפרפר תשמרו גם בעת בחירת השטיחים ואת הצבעוניות תכניסו במספר כתמים בודדים (אך נועזים). 

מערכת ישיבה בעלת משענות מתכווננות משולבת בחלל מגורים מודרני. ניקולטי

הסגנון הקלאסי - אם אתם קלאסיים בנשמתכם, מחוברים לניקיון עיצובי ולקו האיטלקי המסורתי, יהיה לכם די קל למצוא את עצמכם. מיטב מותגי האיכות, מייבאים את מוצריהם מאיטליה, בירת הקלאסיקה והעידון. פלטת הגוונים שלכם תתמקד באזור החומים והבז'ים למיניהם וספות עור איכותיות ישלימו את המראה.

מערכת סלון אורבנית, מעניקה תחושת גודל ומרחב, בעלת מושבי נוחות המאפשרים ישיבה או השתרעות. דיבאני סנטר

הסגנון הויקטוריאני - מלך הסגנון הויקטוריאני הוא הקפיטונאז'. לא צריך לשים יותר מספת קפיטונאז' אחת בחלל כדי לעטוף אותו באחת, באווירה מלכותית ואצילית. הקפיטונאז' היא טכניקת ריפוד עתיקת יומין, היוצרת צורות מעויינים באמצעות קפלים והידוקם לגוף הספה באמצעות כפתורים. אם אתם צבעוניים בנשמתכם תוכלו לבחור כחולים או סגולים עזים (מדובר בשני צבעים שהפכו להיות בין הצבעים האופנתיים ביותר, כשמדובר בגוונים עזים) או בגוונים סולידיים יותר. כל עוד דוגמת הקפיטונאז' נשמרת, המסר העיצובי שלכם ישמר גם הוא. 

מערכת ישיבה אלגנטית, מציעה סגנון מוקפד וישיבה איכותית לאורך זמן רב. ניקולטי

ספת החלומות שלכם

משפחה עם ילדים - אם אתם משפחה עם ילדים, תורידו מהפרק את כל מי שלא עונה לצרכים הפרקטים ונסו להצמד לחומרים קלים לניקוי ולהסרת כתמים. תתפלאו לדעת שיעמוד לרשותכם היצע מאוד רחב ומגוון של אפשרויות, כך שלא תרגישו מקופחים.

סלון מתכוונן (ריקליינרים) במראה צעיר, משלב כתמי צבע בחלל, עשוי חומרי גלם משובחים. מודלית

אוהבי החיים הטובים - אם אתם מאוהבי החיים הטובים ומקפידים לרפד בצמר גפן את סביבתכם הקרובה, הבחירה המושלמת עבורכם תהיה מערכות הסלון המתכווננות, שיאפשרו לכם לכוון את המשענת, להרים את הרגליים על גבי ההדום הנשלף ולהשתרע בנוחות לאחור. המנגנונים המתקדמים, איכותיים ביותר, קלים לשימוש ומעניקים חוויית משתמש ידידותית ומהנה.

ספות הנוחות משתלבות בחלל מגורים בגוון חול מדברי. קורדובה מקס

המארחים האולטימטיביים – אם אתם מהזוגות שמארחים בכל שבוע, על בסיס קבוע, חשוב שלפחות אחת מהספות שלכם תביע את המסר העיצובי שלכם באופן מקורי. תנו לאורחים שלכם להתלהב מהשיק והסטייל האישי שלכם. ספת קפיטונאז' היא אחת הספות המרשימות ביותר, שלא תשאיר אף לא אחד אדיש

כורסת נוחות של מותג האיכות EGO ITALIANO

מזנון מעוצב ושולחן קפה תואם, משלימים את המראה המוקפד. א.ש עיצובים

מערכת סלון איכותית, שומרת על ערכים של נוחות עילאית ואיכות בלתי מתפשרת. נטוצי

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי