נוחות אופטימלית

New Comfort היא קולקציית מערכות הישיבה, החדשה מבית Simply-Wood, המציעה נוחות שתתקשו להפרד ממנה

מאת: | צילום: | 12/08/2015
ספת Delphi ושולחן קפה / הדום Eliot | שטיח : שטיחי איתמר

הכי נוח בבית

בימים אלו השיקה חברת "Simply-Wood", המתמחה בעיצוב וייצור ריהוט פנים איכותי, את NEW COMFORT קולקציה חדשה ובלעדית הכוללת 5 מערכות ישיבה. 

ספה Daniella

הקולקציה האקסקלוסיבית מיוצרת באירופה ע"י חברה דנית מאופיינת בעיצוב המשלב חוויית משתמש איכותית והקפדה על קו עיצובי מודרני ועדכני.  הספות מיוצרות מחומרים איכותיים הכוללים שלדים מעץ מלא וסנדוויץ', בדים איכותיים, קפיצי מתכת, שמעניקים רכות ואלסטיות הנחשבים איכותיים ועמידים בהרבה מהשימוש ברצועות, וגם שומרים על אורך חיי הספה, שימוש בתערובות מילוי של נוצות, לטקס ופתיתי סיליקון. 

ספה פינתית Cozy

תמהיל המרכיבים הייחודי הזה מבטיח נוחות בסטנדרט אירופאי, המשדרגת את הישיבה הנוקשה. המערכות החדשות מוצעות במגוון בדים איכותיים להתאמה אישית ובמחירים מעולים של עלות מול תועלת. 

ספה Delphi ושולחן קפה Madison

הקולקציה כוללת בנוסף, מערכות ישיבה מודולריות המאפשרות לצרכן להתאים את מידות ומבנה מערכת הישיבה לצרכיו ולחלל המגורים הפרטי שלו . כמו כן, בדי הריפוד, סוגי הרגליים וגווני העץ נבחרים על- ידי הלקוח, בהתאמה לצרכיו והעדפותיו. 

כורסאות Dixie

"Simplicity is a philosophy that can be applied to almost anything in life"

מערכת ישיבה Lava

"Simply-Wood" היא אחת החברות הוותיקות (20 שנים), המשמשות כסמן ימני בישראל בכל הקשור לריהוט איכותי. החברה מתמחה בעיצוב ויצור ריהוט פנים הכולל מערכות ישיבה, כורסאות, חדרי שינה, שולחנות אוכל, כסאות, מזנונים ושולחנות סלונים, באמצעותם יוצרים חללים בעלי קו אסתטי וסגנון מובחן, תוך הקפדה יתרה על נוחות, הנדסת אנוש, איכות ביצוע וגימורים.

ספה Tulip

הסגנון המאפיין את קולקציות הרהיטים הוא סגנון מודרני, בעל קווים נקיים השומרים על איפוק וצניעות, ההופכים את פרטי הריהוט לפריטים על זמניים. הקו המובחן, שומר על זרימה הרמונית וקלילה בחלל.

ספה Tulip


"Simply-Wood" מחזיקה מלאים גדולים לאספקה מיידית. בעת האספקה מקבלים הלקוחות תעודת אחריות המעניקה ערבות לאיכות המוצר. לחברה מערך שירות אמין התומך במוצרים לאורך שנים והיא  נושאת 9 שנים ברציפות, את תו  " אמון הציבור " ומחויבת לפעול בהגינות ועל- פי כלליו מול ציבור הצרכנים.

כורסא Alba

כורסא Grace

מערכת ישיבה Lava

מוצרי Simply-Wood משווקים ב -6 חנויות הרשת הפרושות ברחבי הארץ, במחירים אחידים, הוגנים ומפתיעים לטובה.
 רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי