GBC של Geberit - הקולקציה שכובשת את חדרי האמבט

GBC - Geberit Bathroom Collection היא סדרה של מוצרי יוקרה לחדרי אמבט ושירותים, המתאפיינת באיכות חסרת פשרות, חדשנות טכנולוגית ועיצובים פורצי דרך. מאסלות ללא תעלה, דרך ארונות אמבט חכמים ועד פתרונות להיגיינה מירבית ולתחזוקה קלה - GBC קובעת רף חדש בעולם חדרי האמבט והכלים הסניטריים

מאת: תמי וינצברג | צילום: באדיבות Geberitי | 13/02/2020
אולם התצוגה החדש של חברת Geberit, שהושק במעמד נציגי שגרירות שווייץ בישראל, חושף בפני הקהל המקצועי והפרטי את המוצרים החדשים ביותר ואת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום חדרי האמבט והשירותים, ומהווה הזדמנות להציג את סדרת מוצרי GBC החדשה והיוקרתית.
GBC, קולקציית מוצרי חדרי האמבט של החברה (Geberit Bathroom Collection) מציגה את השילוב האופטימלי בין עיצוב לשימושיות, בין אסתטיקה לפרקטיקה. כמו כל מוצרי Geberit, גם בקולקציה זו הושם דגש על חיסכון במים ובמקום, על איכות חסרת פשרות ועל קו עיצובי נקי וקלאסי.  
 
משלבים עולמות בחדר האמבט
Design Meets Function הוא השם שהעניקה חברת Geberit למיזוג בין פונקציונליות יוצאת דופן לעיצוב אסתטי. תפיסה זו מגיעה לשיאה בסדרת GBC, שכל פריטיה עשויים מחומרים מתקדמים, קלים לניקוי ולתחזוקה, המבטיחים נוחות מירבית בשימוש ועמידות לאורך זמן. 
כך, למשל, הגימור של מוצרי הקרמיקה בסדרת GBC הוא באמצעות KeraTect, ציפוי חדשני, פרי פיתוחה של Geberit, המאופיין ביתרונות ייחודיים, ובהם:
גימור בלתי נקבובי וחלק במיוחד
עמיד בפני שריטות
דוחה לכלוך
קל ופשוט לניקוי ולתחזוקה
 
תמונה: באדיבות Geberit

 
טוטאל לוק עד הידית האחרונה
סדרת GBC כוללת מגוון רחב של מוצרים, שמאופיינים כולם באיכות גבוהה, בעיצוב יוקרתי, בידידותיות לסביבה ובנוחות מירבית לשימוש ולתחזוקה.
עם מוצרי הסדרה הבולטים נמנים:
* מנגנוני הדחה נסתרים וחצי נסתרים - אסתטיקה מירבית ביום יום ונוחות התקנה ותפעול לאורך שנים.
* אסלות ללא תעלה (Rimfree) ובעלות זרם מים מונחה דו סילוני - טכנולוגיה מוגנת פטנט, המבטיחה הדחה מדויקת, היגיינה מירבית ותחזוקה קלה במיוחד.
* פתרונות אחסון לחדרי אמבט - מגוון ארונות, משטחים, מראות ואבזרים אחרים בעיצובים נקיים ואלגנטיים, עשויים מחומרים איכותיים ועמידים בפני לחות. הארונות בסדרת GBC מאופיינים בתכנון חכם, המשלב תאים, מגירות ותאורה רכה ויוצרים ערך מוסף הן מבחינת ניצול השטח והן מבחינה אסתטית ודקורטיבית.
* כלים סניטריים תלויים - אסלות ובידה תלויים, המעניקים לחדר האמבטיה והשירותים תחושת מרחב, מראה עדכני ונוחות מירבית מבחינת ניקיון ותחזוקה. 
 
מגוון סגנונות למגוון טעמים
סדרת GBC כוללת קולקציות שונות מבית Geberit, שלכל אחת מהן קו עיצובי משלה ומגוון פריטים משתנה.
 
Geberit Citterio, למשל, היא קולקציה בעיצובו של הארכיטקט האיטלקי הנודע אנטוניו צ'יטריו, והיא משקפת את סגנונו: מינימליזם קלאסי. הסדרה כוללת כיורים, אסלות, ארונות, משטחים ואבזרים נוספים בגוונים טבעיים, היוצרים שפה עיצובית אחידה ומקרינים הרמוניה ורוגע. הצורות העגולות והזורמות של האסלות ללא תעלה ושל אסלות הבידה משתלבות באופן מושלם עם עיצוביו של צ'יטריו ומציעות בהירות חזותית ופונקציונליות טהורה, אלגנטיות ואיכות.
 
Geberit iCon, לעומת זאת, היא קולקציה בעיצוב ליניארי, הכוללת מגוון רחב של פריטי קרמיקה וריהוט לחדר האמבט, המאופיינים בסגנון עכשווי ומספקים את מירב הגמישות העיצובית. פריטי הקולקציה כוללים גם מוצרים חוסכי מקום, ובהם, למשל, כיורים פינתיים וכיורים משולבי ארון במידות קטנות מהרגיל, המנצלות עד תום את האפשרויות הטמונות בחדרי אמבט זעירים תוך יצירת שטח אחסון ותחושת מרחב.
 
תמונה: באדיבות Geberit

 
6 מדדים לחדר רחצה מושלם
ההגדרות ל"חדר אמבט מושלם" מגוונות כמעט כמו מספר האנשים שמשתמשים בחדרים אלה. סקר שערכה חברת Geberit בקרב לקוחותיה בארץ, כדי להציע פתרונות לכל דרישה וצורך, העלה שישה מדדים עיקריים, באמצעותם ניתן להגדיר חדר אמבט מושלם:
* עיצוב - הצרכן הישראלי רוצה חדר אמבט מלא סטייל; כזה שייראה טרנדי, אבל יעמוד במבחן הזמן גם מבחינה עיצובית. 
* ניקיון - המטרה: לבחור במוצרים קלים לניקוי, המיוצרים מחומרים דוחי לכלוך, ובכך להבטיח היגיינה מירבית.
* שימושיות - פתרונות אינטואיטיביים וקלים לשימוש לצרכים מגוונים.
* נוחות - חומרים מיוחדים ופונקציות חדשניות לשדרוג חדר האמבט.
* חיסכון במקום - מוצרים חוסכי מקום ופתרונות חכמים לחדרי אמבט בעלי תכנון מאתגר או שטח קטן.
* פתרונות אוניברסליים - נגישות, גמישות, ותאימות למצבים שונים בחיים.

זיהוי הצרכים והדרישות של לקוחות הקצה הוא גם כלי עזר ללקוחות המקצועיים של חברת Geberit בכלל, ושל סדרת GBC בפרט - אדריכלים, מעצבי פנים, מנהלי פרויקטים ועוד. אלה נהנים מהידע המקצועי המצטבר של החברה, מהפיתוחים  החדשניים שלה, ומפתרונות בני קיימא לחיסכון במים ולשימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.   
תיאום של ביקור באולם התצוגה יבטיח לכל אדריכל ומעצב ליווי והדרכה של יועצי Geberit, כמו גם מגוון שירותים מקצועיים, ובהם ייעוץ לפני קנייה, שירותי תכנון ופיקוח עליון בזמן הפרויקט וכמובן שירות אחרי מכירה. בנוסף נערכים במרכז ההדרכה ימי עיון מרוכזים לאנשי מקצוע, וניתן לערוך כאלה גם בהזמנה מיוחדת, תוך התייחסות לצרכים ספציפיים של הקבוצה המוזמנת. 
 
 
תמונה: באדיבות Geberit

מקצוענות בחדר האמבט
תשוקה לעיצוב ולטכנולוגיה, ידע שנצבר משך כמעט 150 שנה ורצון לעורר השראה ולרגש - אלה הופכים את מוצרי הסניטציה של Geberit - חברה גרמנית מהמובילות בעולם בתחום חדרי האמבט והשירותים - לאיזון מושלם בין עיצוב אלגנטי לפונקציונליות יוצאת דופן.
Geberit, חברה מובילה בשוק האירופי, היא שגרירה עולמית של איכות וקדמה, והיא מספקת ללקוחותיה מוצרים חדשניים ובני קיימא בעלי עמידות גבוהה ועיצוב ייחודי. המוצרים נושאים את תקני האיכות הגבוהים ביותר ומסופקים לצד שירות אישי, הכולל התחייבות לאספקת חלקי חילוף ל-25 שנים, תמיכה מקצועית ואחריות מקיפה.
 
לפרטים נוספים: 09-8866625 / www.international.geberit.com / Isro@geberit.com רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי