חכמת הספא

חוויית הרחצה המודרנית שמציעות מערכות הספא המתקדמות של GROHE משלבת כמעט את כל חמשת החושים ומבטיחה לייצר לכם חוויה המתבססת על הטעם האישי שלכם

מאת: | צילום: | - 04/05/2016

תפיסת המרחב המודרנית, הפכה את חדר האמבט למתחם רחצה מפנק בשל היותו מקום מרגיע ומשחרר מכל לחץ המאפשר לנו את אחת הפעמים הבודדות ביום בהן יש לנו זמן איכות עם עצמינו. כיום התכנון המודרני מקדיש מטרים רבועים כפולים ולעיתים אף יותר למתחמי הרחצה, ממה שהיה מקובל בעבר, אך החלל המודרני אינו מסתפק רק בגודל. 


המילה האחרונה בחדרי האמבט מציעה שלל מערכות ספא ומגוון אפשרויות המייצרות חוויית לייף סטייל מדויקת. מותג GROHE המוביל בתחום אביזרי סניטציה מעניק את אחת התשובות המתקדמות בתחום זה. מערכות הספא מציעות ארבע רמות שונות - החל ממערכת בסיסית, אך עם זאת מושקעת מאוד ואטרקטיבית - הן מבחינת הפונקציות, הן מבחינת התקציב, וכלה במערכת ספא דלאקס שתגרום לכם להתאהב.


במערכת הספא היוקרתית ביותר של GROHE, ניתן להאיר את המקלחת בתאורה בגוונים לפי בחירה, לשלב זרם אדים המעצים את תחושת הטיהור של הגוף, להתקין ראשי גשם גדולים במיוחד היכולים לשלב מפלים ורמקולים שישמיעו לכם את הפלייליסט האהוב ובנוסף להוסיף פונקציה המאפשרת להפיץ ריחות המתבססים על שמנים אתריים. מגוון האפשרויות הללו מופעלות ע"י אפליקציה מתקדמת עם חיבור Bluetooth הזמין להורדה למשתמשי אפל או אנדרואיד.
 

חלק נרחב ממערכות הספא מאובזרות באמצעות הפעלה דיגיטלית ו- GROHE גאים להציג פתרון מתקדם של מערכת לחצנים דיגיטלית המאפשרת לכוון את הטמפרטורה המדויקת ולהפעיל את זרם המים בלחיצה. מדובר בלחצנים חכמים, הניתנים לתכנות בהתאם לצורכי המשתמש הבודד ומאובזרים בנעילת ביטחון. המערכת החכמה היא מערכת אלחוטית ואינה דורשת קידוחים בקיר.
 

המערכת כולה ניתנת לשליטה אישית, כל אחד מבני הבית יכול לתכנן לעצמו את חווית הרחצה האישית - את הריח שיופץ, המוזיקה שתתנגן, גוון התאורה ועוצמתה. האפליקציה החכמה תשמור את היסטוריית המשתמש ותדע להציע לו את אותה החוויה גם בפעם הבאה. המערכת נשלטת על ידי מסכי מגע אינטואיטיביים ביותר וידידותיים לתפעול. הרעיון המרכזי היא היכולת לייצר פתרונות CUSTOM-MADE לכל משתמש. המערכות המתקדמות של GROHE מעניקות את התשובה הזאת ומאפשרות לכל אחד להרכיב לעצמו את מתחם הספא הפרטי שלו בהתאם לתקציב. המוצרים השונים המרכיבים את מערכות הספא וכל המוצרים המשלימים עומדים בקדמת הטכנולוגיה ומיוצרים תחת התקנים המחמירים ביותר וסטנדרטים של מותג גרמני. 

לכל מוצרי GROHE יש 7 שנות אחריות ושירות מהיבואן הרשמי. אורגל (הייבואן הרשמי של GROHE בישראל) | התקווה 2 רמלה | www.orgal.co.il | 08-6646666יצירת קשר - חכמת הספא