5 דרכים לעיצוב חדר שינה רומנטי ומפנק

השראה מסגנונות עיצוב קיימים יכולה לעזור גם לכם להפוך את חדר השינה למקום הכי רומנטי, מפנק ונעים בבית. כך תעשו זאת נכון

מאת: מערכת בית ונוי | תמונות: אתר pexels ואתר עמינח | צילום: | 26/09/2019

 

 

 

חדר שינה הוא מקום אינטימי וחשוף שבו אנחנו מבלים את רוב שעות היום, גם אם בשינה ולא בצורה מודעת. עם זאת, בחדרי שינה שבהם הגודל הממוצע עומד על 12 מ"ר והגודל המינימאלי שבו מחויבים הקבלנים הוא 8 מ"ר בלבד, קשה לפעמים לעצב חדר שינה רומנטי שיהיה גם מפנק, ונוח ופונקציונאלי. 

אז איך בכל זאת עושים את זה? הנה למשל 5 חדרי שינה רומנטיים ומפנקים מבית עמינח שייתנו לכם השראה:

1. חדר השינה של ניבה לייכטר

בתוך בית שממוקם בקו ראשון ביפו בחרה המעצבת ניבה לייכטר לעצב חדר שינה שמשלב בין הטבע והמרחב. כאן המאפיין הבולט ביותר הוא שמדובר על דירה מרווחת שנוצרה מחיבור של שתי דירות ישנות, אך מה שניתן ללמוד זה את האופן שבו משתמשים בעץ ובריהוט עתיק כדי לשמר את האופי החם. 

בתוך חדר השינה של ניבה לייכטר, המיטה שתוכננה הייתה מרופדת ובעלת גב גבוה, מרופד ועם קשירות, שמלה וחצאית. מנגד, רצפת בטון עזרה לסתור את המראה הכפרי של העץ ופרופילים שחורים העבירו את כל החדר למרחבי העיצוב המודרני.

 

 

2. חדר השינה של נירית פרנקל

מי שרואה בחדר השינה מקום מפלט יכול להשתמש בסגנון העיצוב של נירית פרנקל כדי לשמור עליו אינטימי ורומנטי. בנוסף, כדאי להתעודד בכך שבחדר השינה הזה המיטה נשארת סטנדרטית עם רוחב של 1.60 מטר והתפיסה היא שאפשר ליצור זרימה נכונה בכל ז'אנר וסגנון.

התפיסה העכשווית של חדר שינה רומנטי ומפנק כפי שבאה לידי ביטוי אצל נירית פרנקל, היא להתאים את הסביבה לצרכים של הלקוחות. כאן הפונקציונאליות מקבלת עדיפות והתוצאה היא חדר שנעים לשהות בו.

 

 

3. חדר השינה של עמית גלאור

צבעים ניטרליים ומונוכרומטיים כמו שיש בחדר השינה של עמית גלאור מתאימים למי שמחפש סגנון עיצוב קלאסי. בעבר נהוג היה לחשוב שהקלאסיקה צריכה לבוא על חשבון הרומנטיקה, אך הנה הוכחה לכך שזה לא תמיד נכון.

מבחינה פרקטית, חדר השינה המדובר מעוצב עם מיטה מרופדת עם גב מבד טבעי. בתוך כך, אפשר לראות את התפרים המדויקים של המיטה כדי להבין את האלמנט הקלאסי וכדאי גם להפנות את תשומת הלב לבד החצאית שנשפך ומרכך את האווירה.

 

 

 

4. חדר השינה של חווה ביטרמן

חווה ביטרמן בחרה גם היא לעצב מיטה קלאסית עם מעין שמלה מרופדת עשויה בד טבעי, אך הפעם בשפה טבעית, מזמינה ולא מהוקצעת. זה סגנון שמתכתב עם האלמנטים של הוינטאג', כי הוא מצד אחד מצליח להיות שמרני ונעים – אך מצד שני גם מבטא צרכים אישיים מאוד ספציפיים.

בסגנון העיצוב שאותו יישמה חווה ביטרמן בבית שלה יש קווים מנחים של אופי. בגלל שהרצון הוא לשדר נונשלנטיות, צריך גם לבדוק איך משלבים בין הפנים והחוץ וכיצד משקפים את כל הבית בכל החדרים ביחד ובכל חדר בנפרד.  

 

 

 

 

5. חדר השינה של רונית יודקביץ

המיטה שעיצבה רונית יודקביץ מתאימה לחדר שינה דינאמי. מתוקף אהבתה לשינויים, המעצבת בחרה מיטה עם גב גבוה וכיסוי נשלף שיכולה כל הזמן להמציא את עצמה מחדש וליצור עניין ורגש.

את עיצוב המיטה משלימים עם 2-3 סטים של הלבשות ובעזרת מצעים שאותם אפשר להחליף בקלות. בטווח הארוך, התוצאה היא סגנון עיצוב שהוא גם רומנטי וגם הוליסטי, מודרני ונגיש. 

 

 

 


 


רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי