אינובייט - Optimize Your Mind

מתוך המשחק ההפכפך שבין sound ו silence -להשגת תפוקה מקסימאלית של העובדים, חברת   Innovate יוצרת שיתופי פעולה שמובילים להמצאות חדשות ומרעננות.

מאת: טל פאר | צילום: | 10/12/2021
1
1
 
Silence make everything better – Including You
Silen היא חברה אסטונית צעירה וחדשנית שמתמחה בייצור רגעי שקט בחללי עבודה. בין מוצריה קולקציות תאים וחדרים שקטים במגוון גדלים וגמרים אשר זכו בפרסי אקוסטיקה ועיצוב בעולם. ייחודם נע בין עיצוב מדליק, אקוסטיקה הגבוהה ביותר שקיימת בשוק, מודולריות להתרחבות, ניידות על גלגלים ועמידה בכלל התנאים המגבילים של ייצור ומוצר בר קיימא.
2
2
 
Playlist Silence 
אותה גמישות מודולרית של התאים, מאפשרת ליצור אי של שקט בכל אזור בתוך החלל המשרדי. במרחב הנייטרלי הזה,אפשר לקיים שיחת טלפון פרטית, לארח לקוח מיוחד לקפה או לקבוע ישיבת צוות- תכונה שהופכת את המוצר לכלי עבודה עבור מעצבים שמבקשים לייעל את הסביבה, באופן פשוט ואורגני.
3
3
 
You have the right to remain in Silence
שקט הוא מרכיב בסיסי ביכולת שלנו להתמקד במשימה, ליצירתיות, ולכל מה שמרכיב את הטבע האנושי הנפלא. לכן ולא במפתיע, החברות הגדולות במשק בארץ ובעולם התחילו לאמץ את הרעיון ההוליסטי שמגדיר תפקוד בריא, ועבודה טובה - שמתחילה בשקט שבפנים.
4
4
 
5
5
 
התאים השונים הם מבנים עצמאיים עם תכונות אקוסטיות גבוהות ושוברות שיאים. המעטפת העשויה זכוכית מבודדת רעשים. חיפויי חוץ המוצע במספר גוונים ואף פורניר, בנוסף לריהוט פנים מפנק ונראות כללית מאפשרים למוצר להשתלב ללא מאמץ בסביבות בעיצובים השונים. תכונות אחרות, כמו מערכת איוורור מתקדמת ביותר עם תאורה במספר גוונים, מבחר פתרונות חשמל ואביזרי נוחות נוספים- הופכים את השימוש בחלל לנעים במיוחד לבילוי חטוף כמו הפסקה לפתירת תשחץ, ועד לקיום שיחת טלפון ארוכה.
6
6
 
7
7
 
MindSpa
MindSpa הינו תא ייחודי וראשון מסוגו הלוקח את הרעיון הכללי קפיצת מדרגה ענקית קדימה. שיתוף פעולה ושילוב נדיר בין SILEN לאפליקציית Synctuition יצר את החלום הבא של כולנו במשרד. Synctuition היא אפליקציית מיינדפולנס והרפיה מתקדמת ביותר. האפליקציה, מסתמכת על מעטפת שבנויה מצלילים בינוראלים (Binaural) המסודרים בקומבינציית מקצבים מיוחדת. ההאזנה, מפעילה תדרים בעלי השפעה מרגיעה, מרככת ומאזנת,  שמשפיעה על המוח באופן מיידי, מחדדת את תהליכי החשיבה ואפילו תורמת לדפוסי שינה טובים יותר.
8
8
 
Silen פיתחו חלל אקוסטי תומך המאובזר בכורסא מפנקת, מסכים גדולים, וסביבה מעוצבת שלמה המשלבת את הטכנולוגיה של Synctuition  - התוצאה: MindSpa  "לרוקן" את הראש ולקבל תחושה של נופש קצר, גם בגבולות המשרד.
9
9
 
לפרטים ויצירת קשר - אינובייט:
אתר: www.innovate.co.il
טלפון: 09-740-3034
מייל: innovate@innovate.co.il
 

החומרים ומערכות שיצברו לכם ניקוד לבנייה ירוקה

שם המוצר
תאור המוצר
תו ירוק (ישראל/ חו''ל)
 
תכולת חומר ממוחזר במוצר
 
ייצור מקומי בישראל
 
תעודת LCA מחזור החיים של החומר
 
חומרים ממקור אחראי - תעודה של מדרג מעלה / או ISO 14001 / ISO 18001
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי
אריחים Ecommerce Website Development