אלומאיר: היסטוריה של חשיבה קדימה

החברה הוותיקה בארץ בתחום קירות המסך וחיפוי מבנים לא שוקטת על שמריה. תוך הקפדה על האיכות הגבוהה ביותר היא מציגה פרויקטים חדשים, טכנולוגיות מתקדמות וגישה רעננה לניהול, לביצוע ולשירות  

מאת: תמי וינצברג | צילום: יותם פרל | 10/12/2019

 

 

 


 למעלה מ-55 שנות ניסיון ומחויבות בלתי מתפשרת לתוצאות הן שאחראיות למוניטין של אלומאיר מקבוצת ארפל - החברה הוותיקה והמנוסה בארץ בתכנון, ייצור והתקנה של קירות מסך ושל מוצרי אלומיניום, זכוכית וחיפויים אחרים. 

 

ייצור, יצירתיות ושירות

אלומאיר פועלת מכמה מוקדים ברחבי הארץ, ומאחוריה אלפי פרויקטים, בארץ ובעולם, הכוללים מבני משרדים, מגורי יוקרה, מרכזים מסחריים, מבני ציבור, תעשיה, מרכזים לוגיסטיים ועוד. הגמישות והיצירתיות של החברה, הידע הרב בתחומי הניהול והביצוע, ושיתוף הפעולה ההדוק שלה עם ספקים בינלאומיים, ניכרים בכל פרויקט, על כל שלביו.

עוצמתה של אלומאיר טמונה בכוח האדם האיכותי, המנוסה והמיומן שלה ובשימוש שהיא עושה בטכנולוגיות ייצור והתקנה מהמתקדמות בשוק. ההצטרפות לקבוצת ארפל, לפני כשנתיים, מחזקת את אלומאיר, מרחיבה את יכולותיה וממשיכה לבסס את מעמדה כחברה מובילה. כעת מציעה אלומאיר שורה של מוצרים חדשים בתחום המיגון, החל מקירות מסך ממוגנים כנגד הדף וירי בעוצמות הגבוהות ביותר, וכלה במוצרי אלומיניום למרחבים ממוגנים, דירתיים ומוסדיים כאחד.

 

 

כחלק מתפיסתה העסקית מעמידה אלומאיר לרשות לקוחותיה, ובהם חברות הנדל"ן והבנייה הגדולות, חברות מסחריות, משרדי ממשלה וגופים ציבוריים, מחלקת שירות לקוחות נגישה וזמינה. זו מבטיחה את שביעות רצונם המלאה במהלך תכנון הפרויקט וביצועו ואף שנים רבות לאחר סיומו. 


בונים מוניטין בארץ ובעולם

לאלומאיר תרומה משמעותית לעיצוב קו הרקיע של ישראל. עם הפרויקטים הגדולים והמורכבים שביצעה החברה נמנים מגדלי עזריאלי, מגדל המטכ"ל, מגדל מאייר, בניין הלב באיכילוב, בניין צ'ק-פוינט באוניברסיטת תל-אביב, נתב"ג 2000, מוזיאון ישראל ורבים אחרים. לרשימה זו עתידים להצטרף כבר בשנתיים הקרובות פרויקטים חדשים, כמו Y-Center במודיעין, מגדל האשפוז בבית החולים הדסה עין כרם, משרדי רשות שדות התעופה בנתב"ג, "מגדל הים" בשכונת "פארק הים" החדשה בבת ים, מבנה משרדים חדש בכניסה לקיבוץ גליל-ים, שיפוץ והרחבה של "בית היצרנים" בירושלים ועוד.

פרטים נוספים: טל' 072-2123555, yotam@alumayer.co.il, alumayer.co.il

 


רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי