גי'אקומו רוסו

ג'יאקומו רוסו הוא אסטרטג במחלקת מו"פ בחברת IL PRISMA . במסגרת תפקידו, רוסו מוביל הנהלות בכירות בחברות להבנת הקורלציה בין המציאות בחברתם לבין מגמות חברתיות, ומסייע להם לבחון את עצמם לא רק כישויות עסקיות אלא כמקום עם קהילה של אנשים בעלי דפוסי התנהגויות שונים. זאת הוא עושה באמצעות מחקר וניתוח אתנוגרפיים ותוך כדי תהליך משותף עם החברות.

מאת: | צילום: | 02/10/2018

לאחר 5 שנים כמעצב חזותי וכיועץ אסטרטגי, רוסו הצטרף ל IL PRISMA - שם בשנתיים האחרונות הוא מלווה חברות, קטנות כגדולות, במסע לעבר הבנות וגילויים על ייעודן והפוטנציאל שבהן. יישום התובנות שאליהן הם מגיעים יחדיו מתורגם לכדי חוויות עבודה יעילות, רווחת העובדים ותחושת השייכות שלהם, וכתוצאה מכך גם עולה גם התפוקה בעבודה.

גיאקומו רוסו


IL PRISMA הינו משרד אדריכלים הפועל בכל רחבי העולם, ועוסק בתחום הקירוב והלכידות בין אנשים ומשרדים. הפרויקטים של IL PRISMA מקיפים סקטורים שונים של אדריכלות וייעוץ מרחבי ביניהם עבור מקומות עבודה ומשרדים, מרחבים קמוענאיים וחללי אירוח. צוות המשרד כולל 94 עובדים הפרוסים ב-4 שלוחות : מילאנו, רומא, לצ'ה ולונדון.

גיאקומו רוסו

גיאקומו רוסו

 
 
מטרת העל ב IL PRISMA היא לשפר את חווית העובד במקום עבודתו בפרט, ולהגדיל את עניינו בעבודה ככלל. זאת על ידי טיפוח דינמיקות עבודה חדשות, רווחה אישית, ומעורבות בתרבות הארגונית. על נושאים אלו הוציאו לאחרונה IL PRISMA ספר בשם: "עכשיו עובדים".

גיאקומו רוסו

גיאקומו רוסו

בתור מעצבי אווירה, ההתמקדות שלנו היא ביצירת מעורבות במקום העבודה ובהתאמת הסביבה לדרכי העבודה החדשות. משמעות הדבר היא לא רק לתכנן חלל שמגביר את הפרודוקטיביות של העובדים, אלא גם לתכנן סביבת עבודה טובה עבור העובדים עצמם".

גיאקומו רוסו

גיאקומו רוסו

 

 

בכנס  INNO 2018 - הכנס הבינ"ל הרביעי לעיצוב ולאדריכלות בנושא המשרד ומרחב העבודה. אדריכלים, מעצבי פנים, יזמים ובעלי עניין ילמדו על המגמות הכי חזקות בתחום, ישמעו על פתרונות פורצי דרך ויקבלו השראה ממרצים בינלאומיים בעלי ניסיון רב בתחום זה. הכנס יתקיים ב- 5.11.18, מתחם אבניו, קריית שדה התעופה. אל תפספסו את ההזדמנות להיות מעורבים באחד מהשינויים הגדולים ביותר המתרחשים בימים אלו.

גיאקומו רוסו

גיאקומו רוסו

 


רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי