בזכות הטפטים: עיצוב פנים משודרג ועכשווי

טפטים לעדכון עיצוב הפנים

מאת: אביטל מאור | צילום: | 03/04/2013
 

 

כאשר רוצים להשלים עיצוב פנים ולהעניק לו טוויסט קצת אחר, מעצבים רבים בוחרים היום לעשות שימוש בטפטים, המעדכנים את חזותם של חללים באמצעות שלל סגנונות ומרקמים. אמנם הטפטים היו כאן כבר בשנות החמישים של המאה הקודמת, אך כיום הם זוכים לעדנה מחודשת וחלק מהותי במהלך עיצוב חדרים שונים בבית או במשרד. מעבר לחזרתם של הטפטים לשוק, חשוב לציין כי הם התפתחו מבחינה טכנולוגית וכיום הם מעובדים עם חומרים נוספים המקנים להם עמידות טובה, בשונה מבעבר. גם השינויים הסגנוניים והוויזואליים של הטפטים התפתחו במקביל לתקופה וכיום, ממש כמו כל אלמנט שקשור לתהליך עיצוב פנים הבית, מהווים הטפטים המחשה של איכות ורמת חיים.  

 

חידושים בתחום

כאשר מתכננים לשלב טפטים במהלך עיצוב חדרים וחללים שונים, חשוב להתייחס לטקסטורות. כיום ניתן למצוא טפטים בטקסטורות מסוגים שונים המעניקות נפח ולעתים אף מדמות חומרים שונים כמו קטיפה, מה שמעניק נדבך נוסף של אישיות לכל תהליך של עיצוב פנים. מעבר לכך, חידושים בתחום הטפטים כוללים את החומרים מהם עשויים הטפטים, הדיגומים השונים המדמים חומרים כמו עץ, תריסים, פרווה ועוד,  הגוונים הרבים של הטפטים, טפטים המשמשים כציורי קיר, או לחילופין טפטים המספקים תחושה של אשליה ותלת מימד באמצעות יכולת הדפוס הדיגיטלי.
 

עולם חדש של יצירתיות 

ניתן לשלב טפטים בחללי הבית שונים, כך שבין אם אתם מעוניינים בעיצוב סלון או עיצוב חדרים אחרים בבית, כל שדרוש הוא לשלב את הטפטים בצורה מושכלת היוצרת אווירה ומגע אישי. כך למשל, ניתן להזמין טפטים בהזמנה אישית, לבחור בדיגום הפרחים הבולט, או לחילופין לשדר ביתיות וחום באמצעות שיק אורבאני בדמות טפטים בצבעי מוקה ושמנת. אם אתם מעוניינים דווקא במראה המחוספס, ניתן גם לבחור טקסטורות של בטון, לבנים ועוד. למעשה, יש אינסוף אפשרויות והטפטים מעניקים למלאכת עיצוב פנים גיוונים ושלל חידושים, בין אם בחרתם בעיצוב קלאסי, צבעוני או מנצנץ. אין ספק שעולם הטפטים המתפתח מעניק ממדים חדשים של יצירתיות לעולם העיצוב, כך, כיום כל מי שמעוניין יכול לשדרג את חלל הפנים בקלות ובהשקעה יחסית צנועה.

 

 

 

 

 

טפט בעל טקסטורה של תבליטים בצבעוניות המתכתבת עם שנות ה- 70
 

 

 

-----
התוכן נשען על המאמר: טפטים לעדכון עיצוב הפנים
קישור למאמר המקורי: https://www.baitvenoy.co.il/newsarticle/60,71,941.aspx


רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי