3 ממדים + זמן

"בית ונוי – ערוצי תקשורת" בשיתוף עם "שנקר – בית הספר הגבוה להנדסה ועיצוב", מזמינים אותך לקחת חלק בסימפוזיון בנושא הנדסה, אדריכלות ועיצוב.
נושאי הדיון בסימפוזיון עוסקים בתוכן הנדסי, בתכנון אדריכלי ובעיצוב של אלמנטים קינטיים כמענה לצרכים פיזיים משתנים בממד הזמן.
הכנס ייערך במרכז "נא לגעת" ביפו - מרכז תרבות ומיזם חברתי ראשון מסוגו בעולם. הקומפלקס משמש מודל לשילוב בעלי מוגבלויות בחברה וכמרכז חינוכי המספק למבקריו חוויה משנה חיים.
במסגרת הסימפוזיון יזכה הקהל ליהנות מחווית טעימות יין במסעדת החושך.

 

 

הכנס בחסות

מרכז נא לגעת
שנקר
מבט
יעד נגיש

סדר יום

מרצים

ד"ר איל ניר

ד"ר איל ניר, אדריכל וחוקר עיצוב דיגיטאלי, הוא בעליו של סטודיו ParaCloud, העוסק בפיתוח פתרונות וכלי תכנון דיגיטאליים לתחומי העיצוב והאדריכלות, ומציג תפיסה חדשנית לעיצוב גנרטיבי המשלב ידע תפקודי כבסיס לתכנון מודלים. ניסיונו המקצועי של ניר כולל, בין היתר, עבודה בקבוצת חקר המודלים Specialist modeling group)-SMG )של האדריכל נורמן פוסטר, ובמסגרת זו היה מעורב בתכנון פרויקטים נחשבים בעלי גיאומטריות מורכבות, וביניהם תכנון איצטדיון וומבלי, פרויקט המגורים Albion wharf בדרום לונדון, בניין Chessa futura בסן מוריץ ועוד.

http://www.paracloud.com/

המעצב אסא אשוח

המעצב אסא אשוח הוא בעליו של סטודיו לעיצוב שפעילותו מתמקדת בעיצוב תעשייתי ושיתוף פעולה עם אדריכלים, לצד ייצור עצמי המתבסס על שיטות דיגיטאליות מתקדמות. עבודותיו של אשוח הוצגו ומוצגות במוזיאונים וגלריות ברחבי העולם, והוא אף משמש כמרצה בנושא עיצוב תלת ממדי העושה שימוש בכלים ומיכון דיגיטאליים.

מעצב אדריכלי מיכאל פוקס

מיכאל פוקס, מעצב אדריכלי, מחנך ואמן, הינו בעליו של סטודיו Fox lin inc. בלוס אנג'לס, ומי שהקים את קבוצת מחקר העיצוב הקינטי ב-MIT אשר בראשה אף עמד. עבודתו של פוקס מתרכזת באדריכלות אינטראקטיבית, התנהגותית וקינטית, והרזומה שלו כולל זכיות בתחרויות אדריכלות, ובכלל זה עבור תזת עבודת המסטר שלו ב- MIT, אשר עסקה בתהליכי עיצוב ומחשוב. עבודותיו של פוקס, ששימש כמרצה בנושא התמחותו במוסדות אקדמיים נחשבים ברחבי העולם וכיום מרצה ב-Cal Poly Pomona, זכו לסיקור בינלאומי במגזינים ובספרות מקצועית, והשנה אף ראה אור ספר שכתב "אדריכלות אינטראקטיבית".

http://www.foxlin.com

אדריכל חיים דותן

אדריכל חיים דותן, בעליו של משרד "חיים דותן אדריכלים בע"מ", נחשב חלוץ השימוש במערכות תיעוש מתקדמות ומורכבות בפרויקטים שהוא מבצע, ומוביל תהליכי תכנון מודרניים המתבססים על שיטות חדשניות. ממקום של התבוננות בטבע ושימוש בממד האור ובצורות אבסטרקטיות המתקבלים באמצעות כלים דיגיטאליים, תהליך התכנון של דותן נרקם מסקרנות וחיפוש אחר האמת החבויה בכל פרויקט, תוך שמירה על איזון הרמוני בין טכנולוגיה, סביבה מקומית, אקלים, תרבות וקנה מידה אנושי.

http://www.haimdotan.com

רוצה לקבל פרטים נוספים על הכנס הקרוב?

מלא את הטופס ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

שם מלא
נייד
מייל