כנס בתי מלון 24.6.19

כנס בתי מלון 24.6.19 banner
 

 
לרכישת כרטיסים לכנס ה-7 הבינ"ל לתכנון ועיצוב בתי מלון ומסעדות > לחץ כאן

 
קבוצת בית ונוי בשיתוף התאחדות המלונות בישראל מקיימות זו השנה השביעית כנס מקצועי המהווה מפגש פסגה ייחודי, חוויתי וממוקד, לייזום, תכנון, עיצוב וחדשנות בתי מלון ומסעדות.

מפגש ייחודי ובלעדי של מנהלי בתי מלון, יזמים, בעלי רשתות, אדריכלים, מעצבים, מנהלי רכש, תחזוקה, אנשי ממשל ורשויות העוסקים בענף התיירות המלונאות והמסעדנות.

בכנס יועברו  הרצאות של מרצים מומחים בעלי שם, בינלאומיים ומישראל, בנושא חדשנות והתאמה לאתגרי התכנון והעיצוב של בתי המלון בשנת 2019.

בכנס יתארחו אנשי מקצועי מובילים מהעולם בתחומי החיזוי, המיתוג והניהול המלונאי.

 
 
 

כנסו לראות מה היה לנו בכנס ה-6 לתכנון ועיצוב בתי מלון ב- 2018
 

הכנס בחסות

סדר יום


מנחה הכנס : אדר' דנה אוברזון     

08:30-09:30     ארוחת בוקר וביקור בתערוכה.

09:30-11:10     מושב ראשון

                        דברי פתיחה  | רו"ח אמיר חייק - נשיא התאחדות המלונות בישראל

                        דנה אוברזון | ישראל | אדריכלית ובעלים של "אוברזון אדריכלים" |  נושא הרצאה: מלונאות: סיפור, מקום, קהילה.

                        Dan Kwan  | ניו יורק  מנהל קריאייטיב ראשי במשרד האדריכלים  Wilson Associates |נושא הרצאה: המלון החדש – התפנית                                בפרדיגמה באירוח גלובלי.

                         CISCO / Data Tech Meraki| רועי טוויטו - מנהל מוצר MERAKI CISCO ישראל | פתרון ניהול רשת אחודה בענן

                        Michael Cowen | לונדון - אדריכל ראשי ב- Soho House | נושא הרצאה: עיצוב שהופך חללי אירוח לבית.

11:10-12:20     כיבוד קל וסיור בתערוכה.

12:20-13:40     מושב שני 

                        הענקת אות הוקרה לאדריכל יהודה פייגין, על פעילותו רבת השנים בתחום תעשיית המלונאות בישראל.

                        Maria Vafiadis| לונדון – מייסדת חברת MKV design | נושא הרצאה: אף מלון לא אותו דבר.

                        אריאל צוקרמן  | ישראל | מעצב תאורה | תפקידו של מעצב התאורה במלונאות העכשווית

                        פאצ'ה קוצ'ה- סדרת הרצאות קצרות: המעצבת רות ארד, אדר' תמי לפידות והמעצבת דנה לייטרסדורף.

                        שרון תובל | אוצר אומנות.

13:40-14:50     ארוחת צהריים וסיור בתערוכה.

14:50-15:55     מושב שלישי – עיצוב ותכנון מסעדות

                             טל צור | iota | אימפקט חברתי דרך עיצוב.

                        Benjamin Calleja | סטוקהולם – מייסד ומנכ"ל  livit| נושא הרצאה: כיצד בינה מלאכותית וקדמת הטכנולוגיה הופכות את המסעדות                            לרווחיות יותר?

                        פאנל שפים מלונאים מנחה: שי ברמן, מנכ"ל איגוד המסעדות הישראלי.  משתתפים: שף גולן ישראלי, שף ויקטור גלוגר, המעצב גד                                     הלפרין, אדר' סיגל ברנוביץ', המעצב ירון טל, המלונאי ליאון אביגד.


 

 

 

 

 

 

המכירה בעיצומה!

לחץ כאן לדף תשלום


מרצים

Dan Kwan

Dan Kwan חי חיים מחוץ לקופסא. 20 שנות הניסיון שלו נועדו לחולל מהפכה בחוויית האירוח. הוא מעצב בצורה יצירתית בכל רמות העיצוב – מהתחתית המטונפת ועד לגובה אינסופי אם צריך, ומאמין שיוקרה היא רק מצב נפשי. הפורטפוליו שלו כולל מגוון עצום של עבודות ביניהם מלון קונארד קוסמוי, הילטון בייג'ין, גרנד-האייט בסין, מלון Lotte במוסקבה ועוד. פילוספיית העיצוב של דן היא יצירה באמצעות אור וצל במקום צורות.

Benjamín Calleja

בנג'מין קולג'ה הוא מייסד ומנכ"ל של חברת liveit  , אחת מהחברות לעיצוב חללי אירוח הגדולות ביותר בעולם כיום. החברה שמה דגש על שיפור הנראות של מותגים ע"י עיצוב חוויית לקוח, ופועלת בלמעלה מ-40 מדינות  בממוצע, מסעדה או חלל בעיצוב של  liveit  נפתחים כל 8 שעות.

בנג'מין קולג'ה הוא גם המייסד של 1889 – רשת פיצה מהירה – שניחנת בחדשנות יוצאת דופן לעיצוב חווית לקוח.

לבנג'מין יש 2 תארי מאסטר באדריכלות והוא נחשב למומחה בעל שם עולמי בתחום עיצוב חדרי אירוח וטכנולוגיות המתאימות לכך. מרצה באוניברסיטאות בכל העולם ובכנסים בינ"ל. חבר במכון האמריקאי לאדריכלים ואדריכל רשום במספר מדינות באירופה ביניהן גרמניה, צרפת, איטליה, בריטניה, ספרד, ושוודיה.

בין הפרויקטים שעליהם אמונים משרדי liveit   ניתן למצוא את רשת פיצה האט, איי הופ, בורגר קינג, סאבוואי, לאבאצה, 1889, סטייק-האוס, רד לובסטר ועוד.

Maria Katsarou Vafiadis

מייסדת חברת MKV Design, מובילת דעה וקו עיצובי בעולם התכנון ועיצוב הפנים לחללי אירוח, ופרשנית במגוון נושאים בתעשיית המלונות.

עבודתה של מריה בשני העשורים האחרונים מעידה על רב-גוניות לשמה - כל פרויקט שלה הוא יחיד במינו ומעיד על החתירה המתמדת שלה לגישות ורעיונות חדשניים. יש לה היכולת לדמיין מחדש חללים גדולים כמו בפרויקט מלון קמפינסקי בבודפשט, בדיוק כמו שהיא עושה זאת גם עבור חללים קטנים ואינטמיים יותר – כמו מלון "סטייל" בוינה.

מריה שמה דגש בעבודתה על משתנים רבים כמו מיקום המלון, התחושה שהוא מעניק, הקונטקסט שלו במרחב, וזאת במקביל להוספת אלמנטים חדשים בתכנון ובעיצוב. למריה היכולת ליצור חללי אירוח שמעניקים לאורחים שלהם תחושת מסע בזמן , תוך שהיא נותנת ביטוי למורשת המקום בו נמצא המלון.

החזון של מריה מורכב מאינסטינקט בסיסי שיש לה לעיצוב יוקרתי לצד תובנות יצירתיות לרעיונות חדשים המבוססים על כמה מקורות – בין אם המקור הוא אובייקט מסוים שמספר סיפור או האנרגיה של העיר כולה.

Michael Cowen

אדריכל ראשי ב"סוהו האוס".  אחראי על פרויקטים בינ"ל בחו"ל בקני מידה שונים, החל מבניין בן 26 קומות בהונג קונג , בניית מועדון ברומא ועד לשיפוץ של מבנה תרבות בת"א. הצטרף לחברה בשנת 2014 לאחר שעבד בחברת פוסטר+פרטנרס והיה אמון על קמפוס מס' 2 ב"אפל פארק".

חברת סוהו האוס, נוסדה ע"י ניק ג'ונס ולאחרונה התרחבה והגדילה את צוות העובדים בכ-100 איש בסניפים בלונדון, ניו יורק, לוס אנג'לס והונג קונג. הצוות כולל אדריכלים, מעצבי פנים, מנהלי פרויקטים ועוד. הצוות אחראי על בתי "סוהו" בערים רבות ברחבי העולם ובנוסף אחראי על אתרי נופש , מסעדות, מכוני כושר, מתחמי ספא ועוד.

גד הלפרין

המעצב גד הלפרין הוא בעליו של סטודיו גד שהוקם בשנת 1986, ופעילותו מתמקדת בתכנון ועיצוב חללי אירוח, הסעדה, משרדים וחללים ציבוריים.  תפיסת העיצוב של הלפרין מקצה חשיבות רבה לתחום התאורה כממד מוביל בעשייתו המקצועית, כשהמוטו המנחה את עבודת התכנון של הסטודיו היא "שימוש באור כחלק מחומר הגלם בתכנון המרחבי". במהלך שנות פעילותו ביצע הסטודיו פרויקטים רבים ומגוונים בארץ ובחו"ל, שביניהם ניתן לציין את המסעדה של מלון ריץ קרלטון בהרצליה ואת חלליו הציבוריים; בנק רוטשילד; מלון פארק בפראג; סה סה זו - מתחם בילוי בפראג; מרכז קהילתי יהודי/בניין בית מנחם במוסקבה; רשת מסעדות citta בשנחאי; מסעדות עבור קבוצת קמפאי; מסעדת blue sky של מאיר אדוני במלון קרלטון ת"א  ועוד. בין הפרויקטים המצויים עתה בשלבי תכנון בסטודיו ניתן לציין את מלון אינדיגו שרונה תל אביב; טרמינל טיסות פרטיות נתב"ג; דיור מוגן מגדלי הים התיכון בגני תקווה ובי"ח פרטי ברמת החייל. 

לתמונות ופרטים נוספים>>

ירון טל

סטודיו ירון טל הוא משרד עיצוב פנים אשר הוקם בשנת 1997 על ידי המעצב ירון טל. הסטודיו, שממוקם בלב הפועם של תל אביב, מונה צוות צעיר ודינמי של מעצבי פנים, שמציע מגוון פיתרונות עיצוב ייחודיים וחוויתיים. המשרד מתמחה בתחום המסחרי: מסעדות, בתי מלון, חנויות, משרדים וחללי תצוגה בארץ ובעולם.

מעצב הפנים ירון טל, שנולד וגדל בפריז, מתמחה בעיצוב חללים שמבטאים הרמוניה לאורך זמן, תוך שימוש בפרמטרים תרבותיים שמתאימים לרוח הזמן. כחלק מחזונו, שמושתת על הצורך התמידי ליצור עיצובים חדשניים שמנהלים דו-שיח בין הצורה לתוכן, טל יצר שפה עיצובית ייחודית לו, שמוטבעת על כל פרויקט -  משלב פיתוח הקונספט ועד שלב ההשקה.  

בתחילת דרכו המקצועית, ירון, בוגר בית הספר הגבוה לעיצוב "בצלאל", במגמה לעיצוב גרפי, שימש כארט-דירקטור מוביל באחד ממשרדי הפרסום הגדולים. הניסיון העשיר של ירון,שמשלב חוש אסתטי וראייה מרחבית שימושית, ידע נרחב בתחום הפרסום והגרפיקה ועבודה שוטפת מול השוק הבינלאומי, הפך אותו לאחד המעצבים העסוקים והמבוקשים בישראל.   

שי ברמן

שי ברמן, מנכל איגוד המסעדות הישראלי, מכיר את תעשיית המסעדות בישראל ופועל למען הקטנת הרגולציה בתחום והעלאת קרנה של הקולינריה הישראלית כחלק מהתרבות המקומית ונדבך מהותי למוצר התיירותי שלנו.

דנה אוברזון

 אדריכלית מובילה המתמחה בתכנון ועיצוב בתים ודירות יוקרה, מלונות בוטיק ובתי נופש בארץ ובעולם. בוגרת בצלאל, שימשה בעבר כמרצה באוניברסיטת תל אביב וכיום מרצה ומנחה באוניברסיטת אריאל.  הקימה את סטודיו "דנה אוברזון אדריכלים" ב2002, אשר ייחודו בגישה הוליסטית כלפי כל מרכיבי התכנון, החל מההיבט הנופי והסביבתי, ההבנה המורכבת של החלל האדריכלי וכלה בתהליך המיזוג והאיחוד הנובע מתוך הכרות עם הלקוח והבנה עמוקה של צרכיו ורצונותיו. כל אלו מולידים מתווה ייחודי עשיר, מפורט ומותאם אישית. 

"אני מאמינה שאקלקטיות, תכנון ובחירת פריטים שונים ויחד עם זאת הרמוניים עבור עיצוב הפנים מייצרים חללים עשירים שגורמים לנו להרגיש בבית" .

 

סיגל ברנוביץ

בוגרת THE NEW YORK SCHOOL OF INTERIOR DESIGN במנהטן הקימה את משרדה העצמאי הראשון בשנת 2005 עם אדריכלית הפנים גלי אמית ובמשך כעשור התמחה המשרד בתכנון פנים של חללים מסחריים.  סיגל היא גם מרצה אורחת בטכניון בחיפה ותכנית לימודי ההמשך של הטכניון בתל אביב ובמוסדות אקדמיים אחרים בארץ.

בשנת 2017 הקימה סיגל יחד עם האדריכלית אירנה גולדברג את ברנוביץ גולדברג אדריכלים. ניסיונן המגוון של השתיים  מאפשר לסטודיו להתמחות בתחומים בקני מידה שונים. עבודות הסטודיו כוללות אדריכלות ותכנון פנים בתחום הפרטי, כמו גם תכנון פנים של חללים מסחריים הכוללים בין היתר מסעדות, אולמות תצוגה שטחים ציבוריים במגדלים ומשרדים. בנוסף לאדריכלות עוסק הסטודיו בעיצוב מוצר תחת המותג OBJECT שהקימה אירנה גולדברג.

 עבודות המשרד מאופיינות במבע מאוזן הנע בין אמנות לעיצוב. הקו המנחה את היצירה נרקם תוך שמירה על כללים נוקשים אך פואטים של פרופורציה ואינטגרציה מלאה בין מחשבה קונספטואלית ופונקציונליזם. החיפוש המתמיד אחר פרשנות אדריכלית ייחודית לכל פרויקט ופרויקט מייצר פורטפוליו רב גוני של עבודות בקני מידה שונים. יחד עם זאת כתב היד הברור והבלתי מתפשר של המשרד ניכר בכל העבודות, רובן ככולן.

אמיר חייק

נשיא התאחדות המלונות בישראל. רו"ח במקצועו.

תמי לפידות

בעלת תואר באדריכלות מהפקולטה לאדריכלות באוניברסיטת ת"א. כיום שותפה במשרד לפידות אדריכלות ברחובות. המשרד מונה 8 אדריכלים והנדסאים ומתמחה בבנייה רוויה, מבני ציבור, מבני חינוך וקהילה, מבני משרדים ומסחר, עיצוב פנים, תצוגות ומיתוג. בין הפרויקטים באמתחתה ניתן למצוא את: מלון BY14 ת"א (לשעבר- מרקיור) ; INFO EAT- מסעדת ארוחת בוקר בת"א ; ועיצוב והרחבת מלון אלנבי 75 (רשת מלונות פרימה).

רות ארד

רות ארד הוא סטודיו לעיצוב פנים, עם פורטפוליו בינלאומי מרשים והתמחות בעיצוב בתי מלון. ארד, בעלת תואר ראשון בהצטיינות בעיצוב אדריכלי ואורבניזם משנת 2002, פתחה את הסטודיו בשנת 2012, לאחר שצברה שנות נסיון רבות במשרדים מובילים בארץ ובלונדון. משנת 2015 מרצה ארד במכון טכנולוגי חולון במגמת עיצוב פנים.

נסיונה המקצועי וכשרונה של ארד ניכרים הן ביכולתה האנליטית והן ביצירת קונספטים חדשניים, כמו גם באיפיון צרכי לקוח ותרגומם לכדי עיצוב חלל מרשים ואותנטי, תוך שמירה על פתרונות פונקציונאליים. לארד נסיון רב בניהול פרוייקטים משלב הקונספט ועד שלב הביצוע הסופי. את עבודותיה ניתן לראות בערים רבות בעולם כולל לונדון, תל אביב, קו סמוי, איסנטבול, קזבלנקה ועוד.

 

דנה לייטרסדורף

חברת  Interior by Leitersdorf  הוקמה ב-2013  על ידי המעצבות דנה לייטרסדורף ונטלי בן עמי, המאמינות במתן חופש יצירתיות מחד, תוך הקפדה על הפרטים וההקשר מאידך. המשרד מתמחה בעיצוב פנים של מלונות ומבני ציבור, ושם דגש על עבודת צוות ואיכות גבוהה של תכנון חלל וקונספט.

אחד מפרויקטי הדגל של החברה הוא מלון לינק בתל אביב, בבעלות רשת מלונות דן. לקראת עיצוב המלון- מלון אורבני בתל-אביב, הצוות נסע ללונדון עם עמי ורון פדרמן, ובכל יום התארח במלון אחר, על מנת ללמוד ולספוג את האווירה ולהבין את צרכי הלקוח. בסופו של דבר הם פיתחו את השפה שלהם במקום, והביאו משהו צעיר שהמקום חיפש ושהשתלב עם העובדה שמדובר בבניין היסטורי. כל קומה במלון היא יצירת אומנות, הקירות מעוטרים ביצירות של אמני רחוב ישראלים. המלון מציע אפליקציה ייחודית לתפעול שירותים רבים במהלך השהיה במלון. לאחרונה נבחר מלון לינק להיות בין 100 בתי המלון המדהימים ביותר בעולם. גם בעיצוב מחדש של מלון המלך שלמה בירושלים ההתחשבות הראשונית היא באדריכלות של המבנה והמורשת של העיר.

דנה לייטרסדורף היא דור שלישי למשפחת אדריכלים מפורסמת. סבה של דנה, אנדריי, היה אדריכל שהשאיר את חותמו על בתים רבים בישראל, חלקם אייקונים. גם הדוד של דנה, תומס (טומי) הוא אדריכל ערים ונוף ידוע שפרויקטים רבים וידועים עברו תחת ידו.

רועי טוויטו

מנהל מוצר MERAKICISCO  ישראל. 
כלכלן בוגר האוניברסיטה העברית, בעשור האחרון שימש כמנהל מכירות של פתרונות שיווק בחברת אורקל ובשנתיים האחרונות משמש כמנהל מוצר מראקי בשוק הישראלי ממטה החברה בלונדון.

CISCO MERAKIהינו פתרון מתקדם של ניהול תשתית הרשת בצורה אחודה מהענן החל מרכיבי ה-AP,SWITCH,FW ומצלמות אבטחה. פתרון זה מיושם כסטנרד ברשתות מלון מהמובילות בעולם. פותח ומיועד לניהול הרשת האלחוטית ותשתית התקשורת החל מארגונים קטנים ועד מסונפים גלובלית. תוך כדי שמייעל את העלות התפעולית.

אריאל צוקרמן

בעלים של סטודיו לעיצוב מוצר זוכה פרסים

המוצרים שעוצבו על ידי אריאל מוצגים במוזיאונים ובגלריות בארץ וברחבי העולם.

הסטודיו מתעסק בעיצוב ופיתוח גופי תאורה ומוצרי צריכה, תוך התמחות במוצרים בהזמנה אישית

בשיתוף עם משרדי אדריכלים מעצבי פנים ויזמים הן לתחום הפרטי,

ולפרויקטים מסחריים כגון קניונים, בתי מלון, משרדים ומסעדנות 

ויקטור גלוגר

השף ובעלים של מסעדת הילטון קלואליס בתל אביב ומסעדת הולה בראסרי במלון דן, תל אביב. 

נולד בבאונוס איירס ועלה לארץ בגיל 19. בגיל 22, במהלך לימודי וטרינריה בצרפת החליט שהוא רוצה ללמוד בישול בעקבות מודעה שראה באקראי במטרו של פריז. לאחר כ-8 שנים שהתגורר בצרפת חזר לישראל ועבד במשך שנה כשף מחלקה במלון דניאל, הרצליה.

בדצמבר 2001 פתח ביחד עם דודי זיו את מסעדת קלואליס, המסעדה נקראת על שם שתי בנותיו (קלואה וליס). המסעדה זכתה לפרס על מצוינות בשנים 2008-2011 מטעם המגזין ויין ספקטייטור ודורגה בדרך קבע ברשימת עשר המסעדות הטובות בישראל. בשנת 2015 נפתחה לקלואליס מסעדת אחות כשרה במלון הילטון בתל אביב. בשנת 2017 החליט גלוגר לסגור את קלואליס (סניף רמת גן) ולפתוח במקומה את מסעדת הולה בראסרי

שרון תובל

שרון תובל, אוצר עצמאי, פועל בתחומי האמנות הפלסטית בארץ ובחו"ל מזה עשור. שרון יוצר, חוקר אמנות, מנתח ואוצר תערוכות יחיד או קבוצתיות בגלריות ומוזיאונים. למד לתואר השני במדיניות ותיאוריה של האמנות בבצלאל 2014 והתמחה בלימודי מוזיאולוגיה במוזיאון ישראל תחת הנחייתו של האוצר הראשי בדימוס יגאל צלמונה. במקביל לעשייתו המחקרית, משמש תובל לאוצר ומנהל האוסף של רשת ישרוטל ובתי מלון נוספים בארץ ובחו"ל. במסגרת תפקידו, רוכש אספי אמנות עכשווית ישראלית, המוצגים בבית המלון השונים, אוצר תערוכות מתחלפות ומנהל תכניות שהות אמן בשני מלונות שונים כחלק מתפיסה חדשנית של תוכן  לאורחים והגדלת אוסף האמנות. לאחרונה נוספה המעבדה לאמנות בחסותה של רשת ישרוטל, חלל לאמנות ניסיונית המארח אמנים צעירים לשהות ותערוכות. 

שרון גדל בעיר טולוז שבצרפת, ועלה ארצה, בשלהי שנות השמונים, למטרת לימודיו בהנדסת תעשיה וניהול בטכניון. הרב תרבותית טבועה בזהותו ומאפשרת הבנה רחבת אופקים אודות טבעם של שתופי פעולה, ללא גבולות ומגבלות.  חזונו האוצרותי של שרון מקבל ביטוי בבניית גשרים אמנותיים המנסים להתעלות על משברים סוציו-פוליטיים וגיאוגרפיים כה נפוצים בעידן הנוכחי. תפיסתו בנויה מהמחשבה הפשוטה כי אמנות היותה ביטוי אוניברסלי והנקודה הסינגולרית המשותפת לכל בני האנוש, מחברת ומתחברת ללא הבדלי מין גזע ותרבות. 

ליאון אביגד

המייסד ושותף בקולקציית מלונות בראון, הכוללת כיום שמונה מלונות בוטיק פעילים בתל אביב, ירושלים וטרוגיר (קרואטיה) עם מלונות רבים נוספים בשלבי תכנון והקמה. מלונות הקולקציה מומלצים באופן תדיר על ידי העיתונים ומגזיני הלייפסטייל המובילים בעולם כדוגמת Vogue, Time, NY Times, Wallpaper, CN Traveller, Travel&Leisure  ועוד. 

ליאון מביא עמו שילוב ייחודי של ניסיון רב במלונאות לצד מומחיות בלייפסטייל, מיומנויות עיצוב, חדשנות, נטייה יזמית ותשוקה חסרת פשרות לתחום. הוא נחשב לאחד השמות הבולטים במלונאות הבוטיק הישראלית אך גם זו העולמית ובשל כך מוזמן להשתתף בפורומים ופאנלים מקצועיים רבים בארץ ובחו"ל. ליאון בעל תואר ראשון ביחסים בינלאומיים מהאוניברסיטה העברית ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת דרבי בבריטניה


טל צור

טל צור, מעצבת תעשייתית בוגרת מכון טכנולוגי חולון (HIT) ומרצה במחלקה לעיצוב תעשייתי. בעלת תעודת אוצרת מאוניברסטת תל אביב. היא מי שעומדת מאחורי המוטיבציה העיצובית של iota, המקימה והקריאיטיב דיירקטור של המותג.

אריחים Ecommerce Website Development