">

נירלט

נירלט
קבוצת נירלט שמה לה למטרה להיות חברת הצבע המובילה בישראל. הובלה עבורנו פירושה, איכות המוצרים, השירות והחדשנות בשוק מוצרי הצבע. אנו שואפים להקנות ללקוחותינו עולם אין סופי של אפשרויות בחירה ולכן המותג נירלט תמיד יהווה את הבחירה הראשונה.

כחלק מתפיסה זו אנו בנירלט מקנים חשיבות רבה למעורבות ותרומה לקהילה ועל כן החברה נוטלת חלק בפעילויות שונות.

סל המוצרים של קבוצת נירלט נותן פיתרון מלא הן מעשי והן עיצובי פנימי וחיצוני לעיצוב הבית בצבע

קבוצת נירלט מאגדת פעילות מגוונת בענף הצבע: מוצרים למשתמש הפרטי, מוצרים ארכיטקטוניים ועוד. בתחום הצבעים לבית לנירלט קווי מוצרים השמים דגש מצד אחד על נוחות וקלות היישום דוגמת סדרת נירוקריל לצביעת קירות הבית - סדרת הצבעים היחידה המותאמת לצרכי המשתמש הפרטי. ומצד שני שמים דגש על העיצוב, דוגמת וונוס (כדורי זכוכית), קסיופאה (שברי זכוכיות), דזירה למראה טפט עתיק ועוד.

לנירלט גם מוצרי איטום, נציגות של לנקו הצרפתית וקנקה היפנית, צבעי תעשיה מבית אמרון, מוצרי עץ תוצרת INVEBI, ציפויים חיצוניים דוגמת ווגה של לה פארג' ואוניברקול שהיא החברה המובילה את שוק צבעי האבקה בישראל.
כמו כן נירלט משווקת את מוצרי העיצוב של חברת פיינט-מג'יק האנגלית ברשת חנויות נירלט-פיינט מג'יק שנירלט היא הזכיינית שלה בישראל.

לקבוצת נירלט שני אתרי יצור, המפעל הדרומי הממוקם בקיבוץ ניר-עוז, המתמחה בייצור צבעים לבית, טייחים דקורטיביים ומוצרי איטום. המפעל השני ממוקם בנתניה ובו מתרכזת פעילות הייצור לתחום התעשייה.

נירלט מפיצה מוצריה באמצעות שני מרכזי הפצה לוגיסטיים הממוקמים בניר עוז ובנתניה. כחלק מתפיסת השירות, לנירלט צוות אנשי מכירות ויועצים טכניים הפרוסים בכל רחבי הארץ. נציגי המכירות משרתים את בתי המסחר בעוד היועצים הטכניים נותנים את המענה לקבלנים והמשפצים.
בנוסף, לנירלט מרכז נירלט הינו מרכז שירות ייחודי לעיצוב בצבע הראשון מסוגו בישראל הממוקם בקומת האדריכלים בדיזיין סנטר אשר מציג את מגוון המוצרים הרחב של נירלט. מטרת המרכז הינה להדריך, לייעץ ולשרת את קהל המבקרים איך לעצב את הבית בצבע.

קבוצת נירלט הינה חברה פרטית. בעלת השליטה בחברה היא חברת אינרום.