">

מעודד צבעים

מעודד צבעים
מעודד צבעים בע"מ הינה חברה ותיקה בעלת ניסיון רב ומוניטין של למעלה מארבעים שנה בתחום שיווק כל סוגי הצבע ודקורציה. בין לקוחותינו נמנים: חברות בניה, קבלני בניין, קבלני צבע, אדריכלים, מעצבי פנים ולקוחות פרטיים.

אנו מתמחים בהתאמת ואספקת צבעים שונים ללקוחותינו על פי צרכיהם ואופי עבודתם תוך העמדת פתרונות ייחודים לכל לקוח כגון: התאמת סוגי צבע, הדרכה בשטח ע"י יועץ מומחה בתחומים שונים כגון: צבעי תעשיה, ציפוי חוץ, ציפוי רצפות בצבעי אפוקסי, צבעים דקורטיביים, התאמות צבעים, טיח צבעוני, שליכט צבעוני, חומרי איטום, הדרכה לעבודה בתנאי מזג אויר שונים ועוד...

כל זאת נעשה בליווי של אנשי מקצוע מנוסים ובתמיכה של מעבדות צבע של חברות הצבע המובילות בישראל - טמבור, נירלט, יעקובי וכד'.
חברת מעודד צבעים בע"מ שוכנת במבנה חדש ומרשים בשטח המשתרע על 2,500 מ"ר המכיל בתוכו עולם שלם של צבעים.
המבנה בן השלוש קומות כולל קומת גג עם שפע של חניה, קומת משרדים ואולם תצוגה מרהיב ביופיו הכולל עשרות סוגים של צבעים דקורטיביים מרהיבים ואיכותיים ממיטב יצרני הצבע של ישראל, איטליה, אנגליה וארה"ב.

הצבעים והטקסטורות מיושמים באפקטים ובטכניקות מיוחדות ונציגינו הטכניים באולם התצוגה ישמחו לתת לכם הסברים והדרכה לכל סוג צבע קיים בהתאמת עיצוב אישי לכל לקוח.

בנוסף ניתן לצפות בסרטי הדרכה במקום. עולם הצבע - עיצוב הבית.

באולם מחלקת טפטים ובה תצוגה מרשימה של טפטים דקורטיביים, איכותיים ומרהיבים ביופיים המיובאים מיצרנים המובילים באירופה. בנוסף ניתן למצוא מגוון רחב של מוצרים משלימים לעיצוב חדרים כגון: קרניזים מיוחדים, מדבקות לחדרי ילדים, פסים דקורטיביים, שבלונות ועוד.

עוד באולם התצוגה מחלקת פרקטים, בתצוגה מוצגים פרקטי עץ ו- פרקט סינטטי למינציה. ניתן להתרשם ממגוון רחב של סוגי פרקטיםברמות וגוונים שונים., לשירותכם באולם התצוגה, עמדת קפה עם עמדות אינטרנט, מסכי L.C.D להדרכה וליישום טכניקות צביעה ועיצוב הבית.

בקומת הקרקע ממוקמת חנות מכירה מרשימה בגדולה ועיצובה עם מספר עמדות מכירה ובה ניתן למצוא בנוסף עולם שלם שלצבעים\טפטים עם מבחר מרשים של כלי עבודה חשמליים, כלי עזר לביצוע עבודות בניין, אביזרי חשמל, אביזרי אינסטלציה, דבקים, מוצרים משלימים והשכרת כלי עבודה.

בצמוד לחנות המכירה נמצאת מחלקת גיוון צבעים עם מפרט מרשים של מכונות גיוון ממוחשבות וחדשניות המבטיחות ללקוחותינו גיוון מדויק לאורך כל הפרויקט.

במבנה מחסן צבעים גדול ומודרני המכיל מלאי גדול של כל סוגי הצבעים ומבטיח אספקה שוטפת.

לחברה יש מערך של משאיות וכלי רכב מסחריים גדולים המבטיחים אספקה שוטפת מהירה ויעילה ללקוחותינו הקבלנים.