פנומנה

פנומנה

פנומנה הינו אולם תצוגה ייחודי המציג רהיטי יוקרה ממרכז וצפון אירופה המאופיינים בעיצוב מוקפד ומודרני, שימת לב לפרטים הקטנים ביותר ולאיכות גבוהה, ומושתתים על חזון של קיימות (sustainability) המכתיב מזעור הפגיעה בסביבה. התוצאה היא רהיטים ירוקים / אקולוגיים נאים ומעוצבים

פרטי הריהוט מתוכננים ע"י מעצבים עטורי פרסים ומיוצרים ע"י מומחים לנגרות המשלבים מסורות ארוכת שנים של אומנות יחד עם טכנולוגיות מודרניות על מנת למקסם את איכות המוצר הסופי. 

את פנומנה הקימו מירה וממי גנוסר:
מירה גנוסר, מעצבת פנים בהוויתה, מביאה לפנומנה את הזווית העיצובית של חיינו. למירה ניסיון של למעלה מ- 15 שנה בתכנון אדריכלי ובעיצוב פנים, של בתים פרטיים, דירות יוקרה ומשרדים. פרויקטים אלו כוללים גם בנייה וגם שיפוצים. בכל השנים הללו פעלה באמצעות משרד תכנון ועיצוב עצמאי כשהיא מביאה לכל פרויקט את הידע הניסיון והנשמה. במקביל לפעילות זו, משמשת מירה מרצה לעיצוב פנים במכללת אולטימה. למירה גנוסר תואר BEd בהיסטוריה וספרות השוואתית מאוניברסיטת חיפה ובוגרת לימודי עיצוב פנים במכללת ויצו בחיפה.

ממי (מנחם) גנוסר, יזם בנשמתו, מביא לפנומנה את הפרספקטיבה העסקית שיווקית. לממי ניסיון של למעלה מ- 15 שנים בתחומי השיווק והפיתוח העסקי. בשנים האחרונות משמש יועץ וכשותף במספר מיזמים טכנולוגיים (כמו: מיזם האבטחה אותנטי ומיזם הקלינטק הידרוג'ן קטליסט), בהם הוביל ומוביל את פעילות השיווק והפיתוח העסקי. לפני כן שמש סמנכ"ל שיווק במספר חברות הייטק (ביניהן Design Labs מפתחת התוכנה לארכיטקטים ARC+) כשהוא מוביל את פעילותן בחו"ל. 
במקביל לפעילויות אלו משמש גם כמרצה ליזמות במכללה.
לממי גנוסר תואר BSc בהנדסת מערכות מידע ותואר שני במנהל עסקים MBA מאוניברסיטת תל אביב.