רגבה

רגבה

משנת 1946 ועד היום, רגבה היא החברה המובילה את עיצוב, ייצור ושיווק המטבחים בישראל.
הניסיון והוותק רב-השנים, המקצועיות, המגוון והשירות, הם שמובילים את רגבה והופכים אותה למה שהיא.

מפעל הייצור של רגבה משתרע על פני 12,000 מ"ר, ומצויים בו אמצעי המיכון החדישים ביותר הקיימים בשוק הנגרות בכלל וייצור המטבחים בפרט. עיצוב, תכנון וייצור המטבחים מבוצע בשיטות טכנולוגיות מתקדמות ביותר על ידי בעלי מקצוע, שלהם ניסיון של שנים רבות. 

רשת החנויות של רגבה מונה 16  חנויות ברחבי הארץ, בפריסה המאפשרת להעניק שירות ברמה הגבוהה ביותר לכל לקוח ולקוח. בנוסף לחנויות, רגבה פתחה גם מרכז ייעוץ לאדריכלים ומרכז פרויקטים לקבלנים.
תהליך העיצוב, התכנון והייצור של המטבח, המבוצע על ידי אנשי פיתוח ומעצבים, כוח אדם מיומן בעל ידע מקצועי נרחב, ותוך הקפדה על איכות המוצר, מאפשר לנו להגשים ללקוחותינו את חלומם למטבח מושלם המתאים לצורכיהם ולאופיים. כחברה המובילה בארץ בתחום המטבחים, אנו מחויבים לשירות מעולה. רגבה מעניקה ללקוחותיה אחריות לשש שנים והתחייבות לשירות לכל החיים.  

לרגבה תו תקן ISO 2001, וזאת בנוסף לתו התקן הישראלי. לחברה מערכת בקרת איכות קפדנית ובלתי מתפשרת, המאפשרת שיפור מתמיד בתהליכי ייצור וברמת גימור המוצרים. 
מטבחי רגבה מיוצרים במגוון סגנונות המותאמים ללקוחות שונים. החברה נמצאת בתהליך למידה תמידי ומשלבת עיצוב מתקדם ומגוון רחב של מוצרים. מדי שנה רגבה מפתחת דגמים חדשים, פרטים ואביזרים ייחודיים, תוך הקפדה על חדשנות טכנולוגית, הנדסת אנוש מתקדמת, עיצוב ופונקציונליות.  

 

האיכות והחזון של רגבה ניכרים גם בעיצובים המרהיבים של חדרי האמבט ובארונות הקיר. 

כמו כן, כחלק מתפיסת העיצוב הכולל, רגבה משווקת מוצרים נלווים למטבח ולאמבט: מוצרי חשמל, משטחי עבודה, כיורים וברזים ועוד.