סגנון ה FUSION מרתק אותנו!

"ה FUSION מרתק אותנו, מסקרן, לא משעמם" מסבירות שרה ונירית פרנקל, אם ובת, בעלות משרד לאדריכלות ועיצוב פנים. אז מה זה בעצם סגנון ה FUSION?  "שילוב סגנונות, מהתעשייתי, הכפרי, הקלאסי ואפילו המודרני, עם איזשהו נרטיב אחד שמוביל את הכל לשפה אחת משותפת. אנחנו אוהבות הכל.  מתחברות  ומחוברות לשלל הסגנונות. כאשר לאורך שנות עבודה וניסיון הבנו שה FUSION הוא זה מה שמדבר לקהל הישראלי. יש פה קורטוב של חמימות שמאפיינת מאוד את הבית הישראלי, לצד הרצון להיות אופנתי, טרנדי ומעל לכל משפחתי. כך שאנחנו מחפשות את המשהו האחר, שיפיח עניין, עם טביעת האצבע האומנותית שלנו ותפירת הצרכים האישית לכל משפחה", מפרטת נירית פרנקל, שלמעלה מ 20 שנה עובדת לצד אימה במשרד המשותף שלהן, המתמחה בתכנון, אדריכלות ועיצוב בתי יוקרה.

מאת: | צילום: איתי בנית | עיצוב ואדריכלות: שרה ונירית פרנקל | 10/01/2024


עוד מסבירה פרנקל "המכנה המשותף לכל הפרוייקטים הוא ניקיון וחמימות. המטרה היא לדייק, עם מינון מוקפד  ונכון בין הסגנונות ובין הפרטים שיש. זה לא ערב רב של דברים, אלא לקחת נקודות משיקות מאחד לשני. אני שואבת את ההשראות שלי מכל העולם, אדריכלות אמריקאית, אדריכלות אירופאית, אני מוצאת את עצמי מתאהבת בסגנונות האלה. לפעמים אני מרגישה כמו בחנות מכולת, אני אוספת ובוחרת מפה ומשם ומשלבת דברים יחדיו. פחות מושפעת מאדריכלות ישראלית. כמעט כל ההשראות שלי הם מחו"ל, על אף שאנחנו בעולם גלובאלי נגיש.

בהתייחסה לסגנון ה FUSION  מסבירה פרנקל כי הוא סגנון נקי, בינלאומי. משלב אלמנטים קרים ויחד עם זאת מצליח לייצר אווירה חמה, כמונו הישראלים.  אני חושבת שבגלל שהוא מאוד נקי הוא אלמותי, ואפשר לחיות איתו לאורך הרבה מאוד זמן , הוא לא נמאס.

מאחר ובאופן אישי יש לי אהבה  לסגנון התעשייתי, בעל ממשק רב לסגנון הסקנדינבי, ה FUSION מדבר עם אותם חומרים וצבעים של הברזל, העץ, השחור, הלבן, כך שקל לי לשלב אותו והוא הפך לטביעת אצבע בכל אחד מהפרוייקטים שלי במינון זה או אחר. הרבה קירות לבנים, ספריות ברזל, מטבחים עם ברזל שחור, מפתחים בלגיים בגוון שחור וחלוקות לריבועים.החומרים ומערכות שיצברו לכם ניקוד לבנייה ירוקה

שם המוצר
תאור המוצר
תו ירוק (ישראל/ חו''ל)
 
תכולת חומר ממוחזר במוצר
 
ייצור מקומי בישראל
 
תעודת LCA מחזור החיים של החומר
 
חומרים ממקור אחראי - תעודה של מדרג מעלה / או ISO 14001 / ISO 18001
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי
אריחים Ecommerce Website Development