פרגולות אלומיניום תלויות: פתרון הצללה אלגנטי מבית צללית

פתרונות חדשניים בתחום ההצללה, כמו למשל פרגולות תלויות, נותנים מענה מושלם להצללה ומחליפים אט אט את הפתרונות שהיו קיימים בישראל בעשורים הקודמים.

מאת: | צילום: | 06/02/2024

בדרך כלל כאשר חושבים על פרגולה, עולה לראש הפרגולה הקלאסית: מבנה מעץ עם כיסוי גג קבוע מחומר כבד יחסית כמו למשל רעפים או חומר פלסטי שלא נועד לפתיחה או סגירה.

לכן הפרגולות האלו אמנם יעילות מאוד בקיץ וגם באביב, אבל בשאר עונות השנה הן מגבילות את כמות השמש שיכולה להיכנס אלינו למרפסת ובוודאי שאין לנו יכולת לשלוט עליה באופן ישיר (יש אומנם כיסויים כמו למשל במבוק שמאפשרים לקרני השמש לעבור, אך הם לא יגנו עלינו מפני הגשם).

קרדיט צילום: צללית סוככים
קרדיט צילום: צללית סוככים

הכירו את הפרגולות התלויות

באמצעות פרגולות תלויות העשויות אלומיניום, תוכלו להנות מכל העולמות ולהתגבר על החסרונות של הפרגולות הקלאסיות:

הגוף של הפרגולה והמותחנים שמחברים אותה לקיר עשויים נירוסטה אל חלד. הגג של הפרגולה התלויה לעומת זאת עשוי מחומר פלסטי ממשפחת ה-PVC שניתן לפתוח או לסגור באמצעות מנגנון חשמלי בדיוק במידה שרוצים. ניתן אף לבחור בין גג ישר לחלוטין לבין גג מעט קמור (קשת).

תכונות אלו והיכולת לבחור בין מספר צבעים שונים, הן של הגג והן של השלד, הופכות את הפרגולה התלויה לפתרון המושלם עבור מי שרוצה להצל על מרפסת בגודל קטן עד בינוני לאורך כל עונות השנה. האלומיניום והגג עמידים בפנים גשמים, שמש חזקה, רוחות חזקות ולחות, לכן אין חשש להשתמש בהם גם בסביבות מאתגרות כגון ליד הים, בגובה וכו'.

קרדיט צילום: צללית סוככים
קרדיט צילום: צללית סוככים

למי מתאימה הפרגולה התלויה?

גודל השטח אותו יכולה לכסות הפרגולה תלוי בין היתר באורך וגובה הקיר התומך בה. עם זאת, בזכות העובדה שהפרגולות מגיעות ישירות מהמפעל מוכנות להרכבה באופן מודולרי, קיימת אפשרות לחבר מספר פרגולות תלויות יחדיו על מנת להצל על שטחים גדולים יחסית.

בהקשר זה חשוב לציין כי ניתן לשלב תאורה מובנית בתוך פרופיל הבד ובכך להנות מאור מדויק הישר מתחת לפרגולה מבלי צורך לאלתר כל מיני פתרונות חיצוניים.

מעבר לכך, כוללת הפרגולה גם מרזב מובנה האוסף את מי הגשם ומנקז אותם אל הרצפה למניעת הצפה.

בזכות כל אלו, הפרגולה אידיאלית עבור מי שרוצה ליצור פינת אירוח מוארת ומזמינה עם אווירה חמימה וביתית. יחד עם זאת, גם מסעדות ועסקים המחפשים פתרון עצמאי שיוצר Open Space וממשיך באופן טבעי את הקו של המבנה יכולים כמובן להנות מהפרגולה התלויה.

קרדיט צילום: צללית סוככים
קרדיט צילום: צללית סוככים

תחזוקה פשוטה מאין כמוה

כפי שהבנתם, האלומיניום הוא חומר עמיד ביותר ולכן פרגולה מאלומיניום אינה דורשת כמעט תחזוקה, למעט גריפה של עלים או לכלוך יבש אחר שמצטבר במהלך השנה ובדיקה מקצועית של חוזק השלד והתמיכה מדי מספר שנים. זאת לעומת פרגולת עץ שבדרך כלל דורשת טיפול שנתי וצביעה בצבעים מיוחדים על מנת למנוע שחיקה ובקעים.

קרדיט צילום: צללית סוככים
קרדיט צילום: צללית סוככים

צללית - החברה המובילה בישראל לפרגולות וסוככים

צללית היא מבין החברות הוותיקות ביותר בישראל בתחום הפרגולות החשמליות והסוככים. במשך השנים שירתנו מאות לקוחות מרוצים בסקטור הפרטי, העסקי והמוסדי. באתר צללית סוככים תוכלו לקרוא עשרות המלצות מלקוחות מרוצים, לצפות בגלריות וסרטונים וכמובן ליצור עימנו קשר על מנת לתאם פגישת ייעוץ ללא התחייבות.

לצפייה בקטלוג הפרגולות וליצירת קשר >>

החומרים ומערכות שיצברו לכם ניקוד לבנייה ירוקה

שם המוצר
תאור המוצר
תו ירוק (ישראל/ חו''ל)
 
תכולת חומר ממוחזר במוצר
 
ייצור מקומי בישראל
 
תעודת LCA מחזור החיים של החומר
 
חומרים ממקור אחראי - תעודה של מדרג מעלה / או ISO 14001 / ISO 18001
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי
אריחים Ecommerce Website Development