אודות

על הכנס

קבוצת "בית ונוי" יוזמת ומפיקה זו הפעם החמישית את כנס INNO הבינ"ל בנושא המשרד ומרחב העבודה.

הכנס משמש מפגש ייחודי בקרב קהלי יעד ממוקדים העוסקים בענף העיצוב והתכנון של מרחבי עבודה ומשרדים.

הכנס נועד לדון בסדר היום החדש של סביבות העבודה- הן בהיבט הפיזי של החלל עצמו, הן בהיבט הארגונומי – אנושי, והן בהזדמנות להעצמת תכני פעילות שמייצר תכנון מושכל.

האג׳נדה של הכנס

כאשר סביבות העבודה הגמישות הופכות לגמישות יותר, כאשר עובדים רבים עדיין מדווחים על תחושות של לחץ וחרדה שפוגעות בבריאות שלהם. כאשר הרשתות החברתיות מסיחות את דעתו של העובד המסור ביותר... וכאשר כול חברה רוצה להגביר את התפוקות ולצמצם את ההוצאות.

אז מה עושים? בואו לשמוע את הרעיונות, הדעות והפתרונות של האדריכלים המובילים ביותר בעולם:

קי קוואמורה מלונדון יספר כיצד העיצוב יכול לשמש כמכשיר ליצירת מעורבות העובדים בחברה, בתרבות ובסביבה.

מקרי הבוחן שיוצגו בהרצאה ידגימו את שיטות העיצוב המבוססות על הרעיון שהעיצוב הוא כוח ליצירת שינוי.

בהרצאתה גאווה ותפוקה, אנסיי באואר תסביר את הגישה הייחודית Healing Offices® שהופכת את סביבת העבודה לכלי רב עוצמה שמשפר את רווחת העובדים ומאפשר לחברה לעמוד ביעדיה.

בהרצאתו, 'הקשר, בעיה, פתרון', קלארק ספט ידבר על הקישוריות שמאפשרת תנועה מתמדת והתחברות לכול מקום בכול נקודת זמן. הפתרון שספט מציע מבוסס על 3 אלמנטים: ניידות, תנועה ומשמעות, כאשר בראש סדר העדיפויות של תכנון סביבות העבודה נמצאת החוויה האנושית שמתרחשת בתוך סביבה בנויה.

16/11/2020
מרכז כנסים אבניו - קרית שדה התעופה

סדר יום הכנס

08:30 - 09:30
ארוחת בוקר וביקור בתערוכה
09:30 - 09:40
דברי פתיחה: אדריכל רם גולדברג, מתמחה בתכנון ועיצוב מרחבי עבודה – מנחה הכנס | איריס מושלי - מנכ"לית קבוצת בית ונוי
09:40 - 10:15
Key Kawamura | לונדון | אדריכל | מייסד שותף בסטודיו BANANA | 
נושא הרצאה: לנווט ללא מפה
10:15 - 10:55

Anicee Bauer | אמסטרדם | מעצבת פנים ופסיכולוגית חברתית | סטודיו D/DOCK | נושא הרצאה: גאווה ותפוקה.

10:55 - 11:15
הפסקה קצרה להתרעננות וביקור בתערוכה
11:15 - 11:30

ניבה יחיאב | ישראל | מנהלת קשרי אדריכלים | טמבור | Good vibes only

11:30 - 11:50

אדריכל אורי הלוי | ישראל | מבעלי משרד האדריכלים "אורבך-הלוי" | פילים לבנים

11:50 - 12:25

Bronte Turner | לונדון | מנהלת סטודיו HLW 

Mat Triebner | לונדון | מנהל מח' אסטרטגיה ומחקר ב- HLW אינטרנשיונל

נושא הרצאה: אסטרטגיית עיצוב 101- להפיק את המרב מהנדל"ן בשנת 2020 ואילך.

12:25 - 13:30
בראנץ׳ מפנק וביקור בתערוכה
13:30 - 13:50
השפעות התאורה בתכנון משרדים | ריג'נט תאורה
13:50 - 14:20
אדריכל איתן קימל | ישראל | שותף במשרד האדריכלים "קימל אשכולות" | פרטים בקרוב
14:20 - 15:00

Clark Sept | סן פרנסיסקו | מנהל ויועץ | משרד האדריכלים GENSLER

Yana Ronin | סן פרנסיסקו | מייסדת ואסטרטגית ראשית בחברת FORTYSEVEN
נושא הרצאה: הקשר, בעיה, פתרון. ניידות, תנועה ומשמעות.

15:00 - 15:45
ארוחת צהריים עשירה וסיור בתערוכה 

דוברים ודוברות - לחץ על המרצה לקריאת מידע נוסף

רם גולדברג - מנחה הכנס

רם גולדברג - מנחה הכנס

אדריכל עצמאי מומחה לתחום עיצוב פנים לעסקים ולמסחר. מתמחה בתכנון ועיצוב מרחבי עבודה.

אדריכל רם גולדברג מוסמך הטכניון לאדריכלות ולבינוי ערים משנת 1984.

משנת 1987, אדריכל עצמאי מומחה לתחום עיצוב פנים לעסקים ולמסחר. בשנת 1998 גולדברג החל להתמחות בתכנון ועיצוב משרדים. ההתמקצעות וההתמקדות בתחום הפכו את המשרד למוביל ולמשמעותי בשוק העיצוב לחברות היי-טק ולארגונים גדולים ומוכרים במשק.

בין לקוחות המשרד חברות בינלאומיות מובילות עם פרויקטים חדשניים בארץ ובעולם.

איריס מושלי

איריס מושלי

מנכ׳׳לית בית ונוי
אנייסי באואר - ANICEE BAUER, אמסטרדם

אנייסי באואר - ANICEE BAUER, אמסטרדם

מעצבת פנים בעלת תואר בפסיכולוגיה חברתית

אנייסי פיתחה שיטת הערכה מדעית המסוגלת לקבוע ולמדוד את השפעות סביבת העבודה על הבריאות ועל האושר של העובדים.

בהרצאתה גאווה ותפוקה, באואר תסביר את הגישה הייחודית Healing Offices® שהופכת את סביבת העבודה לכלי רב עוצמה שמשפר את רווחת העובדים ומאפשר לחברה להשיג את יעדיה.

השיטה שנולדה מתוך הרצון של D/DOCK להחזיר את האיזון בין החיים הפרטיים לבין העבודה, היא ביסודה פילוסופיה עיצובית המתמקדת בבריאות ובאושר של העובדים.

הסטודיו משתמש בהערכה הוליסטית ככלי להשגת התוצאות הטובות ביותר עבור העובדים. משתנים כגון בריאות ומעורבות בחברה נבדקים בהתייחס לאלמנטים עיצוביים. באואר תענה על אחת מהשאלות העיקריות שמעסיקות מעצבים רבים: כיצד התרבות הארגונית (שמעצבת את העמדות ואת ההתנהגות של עובדי החברה) משפיעה על השימוש בסביבה? באמצעות מקרה הבוחן תלמדו כיצד איכות החללים (הסביבה) משפיעה על: הנוחות, הבריאות או המעורבות של העובדים. אנייסי באואר עובדת ב-D/DOCK- קהילת עיצוב קונספטואלית חלוצית, שמתייחסת למרחב כאל אמצעי ליצירת חללים שהם גם יפים, גם פונקציונאליים וגם גמישים לשינוי.

בכול פרויקט עקרונות הפסיכולוגיה הסביבתית מיושמים כעיצוב מוקפד. תהליך העיצוב מלווה במחקר מעמיק שמטרתו הבנת הצרכים של העובדים, כיצד הם משתמשים בחללים השונים ואת ההשפעות של החללים הספציפיים על רווחתם. בעבודתה, באואר משלבת בין שלושת המומחיות שלה: פסיכולוגיה סביבתית, מחקר עיצובי ופיתוח קונספטואלי.

קלארק ספט - Clark Sept, סן פרנסיסקו

קלארק ספט - Clark Sept, סן פרנסיסקו

מנהל ויועץ בחברת GENSLER שרואה בלקוחותיה שותפים אסטרטגיים

"אני מונע על ידי סקרנות בנוגע "למה עוד אפשר לעשות?", יש לי תשוקה להשפיע בדרך חיובית על החוויות של אנשים בעולם שסביבנו. כדי לגרום לשגשוג של החברה שלי וכדי לגרום לשגשוג של הלקוחות, אני מיישם תובנות רבות שהצטברו במעל 35 שנה של ניסיון מקצועי". אומר קלארק ספט (clark sept), מנהל ויועץ בחברת גנסלר שרואה בלקוחותיה שותפים אסטרטגיים לכול דבר ועניין.

בהרצאתו, 'הקשר, בעיה, פתרון.' ספט ידבר על הקישוריות שמאפשרת (באמצעות הטכנולוגיות השונות) תנועה מתמדת והתחברות לכול מקום בכול נקודת זמן... אך למרות החיבור, תעשיות שונות, ומקומות אחרים יוצרים חוויות שונות. הפתרון שספט מציע מבוסס על 3 אלמנטים: ניידות, תנועה ומשמעות. המשרד בודק כיצד תנועה וניידות משפיעות על ההתנהגות, על היחסים ועל הדרך שבה העובדים חושבים. כאשר בראש סדר העדיפויות של תכנון סביבות העבודה נמצאת החוויה האנושית שמתרחשת בתוך סביבה בנויה - ספט יסביר על התנאים הדרושים כדי לשגשג בתקופה של עמימות ושל שינוי תמידי.

על פי השקפת עולמו, למעצבים יש תפקיד מרכזי ביצירת חיבור פיזי עם הסביבה הדיגיטלית. לכן, התכנון צריך להתמקד בהסתגלות לעתיד בלי לפגוע בתחושת המקום, השייכות והמשמעות. חברת גנסלר מסייעת ללקוחות לשנות את השקפת עולמם על ידי הנעה לשינוי תהליכים, לשינוי תרבות ולשינוי סביבת עבודה. בעזרת שאילת השאלות הנכונות, אנשי הצוות עוזרים ללקוחות להבין את המניעים להחלטות שלהם. הקונספט העיצוב של החברה מבוסס על מגוון אסטרטגיות שמטרתן ליצור חיבור בשני מעגלים - המעגל הראשון הוא בין האנשים עצמם והמעגל השני הוא בין האנשים לסביבה.

יאנה רונין - Yana Ronin, סן פרנסיסקו

יאנה רונין - Yana Ronin, סן פרנסיסקו

מייסדת ואסטרטגית ראשית בחברת FORTYSEVEN

יאנה, מתארת את עצמה כ"הוגה שמסתכלת על התמונה הגדולה". יאנה נמצאת בלימוד מתמיד שמטרתו העיקרית היא להבין כיצד החוויה האנושית מושפעת מהעיצוב של העסק, מהתרבות, ומהקונטקסט המקומי.

רונין שמשלבת בין יצירתיות מתפרצת לבין השקפת עולם עסקית, היא אשת מקצוע מוכשרת ועטורת פרסים עם למעלה משלוש מאות אלף מ"ר של פרויקטים. רונין מנוסה בכול שלבי הבנייה והעיצוב, בכל הענפים ובפרויקטים בקני מידה שונים.

ברונטה טרנר - Bronte Turner, לונדון

ברונטה טרנר - Bronte Turner, לונדון

מנהלת סטודיו HLW בלונדון

ברונטה, מובילה את הצוות האחראי על עיצוב וניהול פרויקטים באזור לונדון והסביבה. ברונטה הובילה פרויקטים בכול רחבי העולם עבור מגוון רחב של לקוחות גלובליים בעלי פרופיל גבוה, החל מאמזון, מיקרוסופט וגוגל ועד טורונטו דומיניון וקלינווארט בנסון.

המטרה של ברונטה היא להפיק את המקסימום מהנכסים של לקוחותיה. במקביל, באמצעות תכנון חכם של המשרדים וסביבות העבודה, לספק בריאות ורווחה לעובדים. ברונטה לוקחת את החזון של הלקוח ומפרקת אותו לגורמים מעשיים, בלי לפספס את 'התמונה הגדולה', והיא תמיד נמצאת צעד אחד לפני כולם.

HLW אינטרנשיונל הוא משרד אדריכלות ועיצוב מוביל בעולם בתחום האסטרטגיה והתכנון. במשך למעלה מ- 130 שנה, HLW נותר ארגון חזק, חדשני ומתקדם, עם פורטפוליו מגוון של פרויקטים הנוגעים ב: טכנולוגיה, שידור ומדיה, תאגידים פיננסיים, מוסדות אקדמיים, מבנים רב-משפחתיים ומבנים רב-שימושיים. משימת העל של המשרד היא ליצור מרחבים מעוררי השראה ומעשירים המשפרים את הדרך בה אנשים עובדים, נפגשים ומתקשרים זה עם זה.

חברת HLW ממוקמת בעיר ניו יורק ויש לה משרדים בלונדון, לוס אנג'לס, ניו ג'רזי, קונטיקט ושנחאי. האם תכנון ועיצוב יכולים להעלות את ערך הנדל"ן?

בהרצאתם "אסטרטגיית עיצוב 101 - להפיק את המרב מהנדל"ן בשנת 2020 ואילך" - המומחים מלונדון, ברונטה טרנר (Bronte Turner) ו-מאט טרייבנר (Mat Triebner), ילמדו מהניסיון שלהם כיצד אסטרטגיות עיצוביות יכולות להשיג כמה מטרות במקביל:

1. להשפיע על הערך של הנכס.

2.להחיות את המותג ואת התרבות של החברה.

3. לנצל, ביעילות מרבית, את מרחב העבודה הקיים.

ההרצאה תתייחס גם למגמות, בתחום המשרדים וסביבות העבודה, שצפויות לבלוט בעשור הבא ומה אתם האדריכלים והמעצבים יכולים לעשות כדי לאמץ אותן כבר מעכשיו

מאט טרייבנר - Mat Triebner, לונדון

מאט טרייבנר - Mat Triebner, לונדון

מנהל את 'מחלקת אסטרטגיה' ומחקר ב- HLW אינטרנשיונל

מאט, דוחף את גבולות התכנון והאסטרטגיות במקום העבודה, כדי שישפיעו מהותית על החוויה של העובדים וגם על ההחלטות שלהם. מאט סייע לרבים מהחברות המובילות בעולם כגון: גוגל, אדובי, טוויטר וקפיטל וואן, להגדיר מחדש את משרדיהם, לשנות את תרבות החברה, לקבל החלטות מושכלות בנושא נדל"ן ולשפר את החוויה של העובדים.

HLW אינטרנשיונל הוא משרד אדריכלות ועיצוב מוביל בעולם בתחום האסטרטגיה והתכנון. במשך למעלה מ- 130 שנה, HLW נותר ארגון חזק, חדשני ומתקדם, עם פורטפוליו מגוון של פרויקטים הנוגעים ב: טכנולוגיה, שידור ומדיה, תאגידים פיננסיים, מוסדות אקדמיים, מבנים רב-משפחתיים ומבנים רב-שימושיים. משימת העל של המשרד היא ליצור מרחבים מעוררי השראה ומעשירים המשפרים את הדרך בה אנשים עובדים, נפגשים ומתקשרים זה עם זה.

חברת HLW ממוקמת בעיר ניו יורק ויש לה משרדים בלונדון, לוס אנג'לס, ניו ג'רזי, קונטיקט ושנחאי. האם תכנון ועיצוב יכולים להעלות את ערך הנדל"ן? בהרצאתם "אסטרטגיית עיצוב 101 - להפיק את המרב מהנדל"ן בשנת 2020 ואילך" - המומחים מלונדון, ברונטה טרנר (Bronte Turner) ו-מאט טרייבנר (Mat Triebner), ילמדו מהניסיון שלהם כיצד אסטרטגיות עיצוביות יכולות להשיג כמה מטרות במקביל:

1. להשפיע על הערך של הנכס.

2. להחיות את המותג ואת התרבות של החברה.

3. לנצל, ביעילות מרבית, את מרחב העבודה הקיים. ההרצאה תתייחס גם למגמות, בתחום המשרדים וסביבות העבודה, שצפויות לבלוט בעשור הבא ומה אתם האדריכלים והמעצבים יכולים לעשות כדי לאמץ אותן כבר מעכשיו

קי קוואמורה - Key Kawamura, לונדון

קי קוואמורה - Key Kawamura, לונדון

יזם, מייסד ושותף בסטודיו בננה שפועל כיום בשוויץ, בבריטניה ובספרד.

"כיצד העיצוב יכול לשמש ככוח ליצירת שינוי?" זאת השאלה הגדולה שמעסיקה את האדריכל קי קוואמורה (Key Kawamura) 'יזם יצירתי', מייסד ושותף בסטודיו בננה שפועל כיום בשוויץ, בבריטניה ובספרד.בהרצאתו "לנווט ללא מפה", קוואמורה יגלה כיצד העיצוב יכול לשמש כמכשיר ליצירת מעורבות העובדים בחברה, בתרבות ובסביבה. מקרי הבוחן שיוצגו בהרצאה ידגימו את שיטות העיצוב המבוססות על הקונספט שהעיצוב הוא כוח ליצירת שינוי.

קוואמורה שאחראי על תחום: "סביבות העבודה של העתיד" הצעיד אל המחר פרויקטים מורכבים כגון: המשרד הראשי של חברת NTT בשוויץ, חוויית המולטימדיה במטה המרכזי של ה'בית האולימפי', המטה הראשי של קבוצה מקאן במדריד, הסוכנות האזורית של חברת הענק מאראזי, בעיר לוזאן בשוויץ. מרכז החדשנות של EY בלונדון ועוד.

אדר' ניבה יחיאב, מנהלת תחום קיימות ובניה ירוקה, קבוצת טמבור

אדר' ניבה יחיאב, מנהלת תחום קיימות ובניה ירוקה, קבוצת טמבור

בעלת תואר ראשון באדריכלות ותואר שני בעיצוב תעשייתי, התמחות בניהול העיצוב.

 

 

תקציר הרצאה:

החומרים, הצבעים והטקסטורות שאנחנו משתמשים בהם לעיצוב הסביבה שלנו, משפיעים על איכות החיים שלנו. בואו להכיר את החידושים האחרונים בעולמות חומרי הגמר שמתאימים למדד ה well


 


אדר׳ אורי הלוי

אדר׳ אורי הלוי

שותף ובעלים במשרד האדריכלים "אורבך הלוי"

החיבור בין ארכיטקטורה והנדסה נולד מתוך רצון לשלב עולם של עיצוב, אור וחלל עם עולם מדויק של חישובי פלדות ובטונים, טכנולוגיות וטבלת ניהול תקציב. בבסיס עשייתו התכנונית של המשרד, האוחז בתפיסת עולם בת קיימא, עומדת חתירה תדירה לחדשנות והטמעת טכנולוגיות מתקדמות, וליצירת חללים מדויקים פונקציונאלית ואסתטית וסביבות עבודה בריאות.

גוף העבודות של אורבך הלוי מרשים, וכולל פרויקטים רבים שבוצעו עבור לקוחות בארץ ובעולם, מהם שזיכו אותו בפרסים נחשבים. המשרד הינו חבר במועצה לבנייה ירוקה, מחזיק בתקן ISO 9000 ובעליו רואים עצמם מחויבים למעורבות אישית בכל פרויקט ופרויקט. 


אדר׳ איתן קימל

אדר׳ איתן קימל

שותף במשרד האדריכלים "קימל אשכולות"

משרד קימל-אשכולות אדריכלים הוא משרד ישראלי מעוטר פרסים שהוקם בשנת 1986 בתל אביב על ידי איתן קימל ומיכל קימל – אשכולות.כיום המשרד מעורב בעשרות פרויקטים גם בישראל וגם באירופה, במגוון רחב של קנה מידה הנע בין תכנון עירוני ומבני ציבור ועד מבני מגורים ועיצוב פנים. 

במהלך השנים המשרד זכה במספר תחרויות לאומיות לתכנון של פרויקטים ציבוריים חשובים, כמו: ההרחבה החדשה לקריית הממשלה בירושלים, מרכז דוידסון, היכל הזיכרון הלאומי בהר הרצל ומוזיאון הטבע על שם שטיינדהרט באוניברסיטת תל אביב. 

האדריכל איתן קימל בוגר הפקולטה לאדריכלות ותכנון ערים בטכניון, חיפה ואוניברסיטת DELFT-TH, הולנד. בשנת 1933 זכה בפרס "רוקח" לאדריכלות. מרצה בכיר בטכניון, חיפה. מרצה בפקולטה לאדריכלות, אוניברסיטת ת"א. מרצה אורח באוניברסיטת DELFT-TH, הולנד. 

נושא ההרצאה: מאדריכלות לעיצוב פנים – וחזרה

תהליכי העבודה והחיפוש המתמיד לחדשנות באדריכלות ועיצוב, והמחשבה המתמשכת על האדריכלות כמכלול- מעיצוב פנים ותכנון פרטים ועד עיצוב עירוני.

"בכך אנחנו מנסים לשמור על רגישות שמעשירה את הפרויקטים, על ידי מידע שזורם בין קני המידה השונים.

בכל פרויקט אנו מחפשים רמזים והזדמנויות שיובילו לתוצאה מפתיעה, מדויקת ומוצלחת."


בהרצאה אדר' איתן קימל יסקור שלושה פרויקטים של המשרד הנוגעים בנקודות הממשק והזליגה בין אדריכלות לעיצוב פנים וחללי עבודה: בניין המשרדים של START UP NATION CENTRAL בתל אביב ומסעדת L28 פלטפורמה קולינרית, הנמצאת בקומת הקרקע של הבניין, ומשרדי חברת ORTRA במגדל אלון 2.


 

חסויות

טמבור
ריג׳נט
רפי שפירא
כרמל ביזנס

מציגים

גולמט
בלורן
אורגון
בים דיזיין
טופ קומרס
בילד אפ
אורבונד
שירן פרופילים
קליק ווד
סמרט פילם
קודו
smart charge

רוצים עוד מידע?

לחדשות ועדכונים אנא מלאו פרטיכם/ן:

דרכי הגעה וחניונים

פרטים כלליים

מרכז כנסים אבניו כתובת: רחוב השרון, קרית תעופה.

טלפון: 03-9715000
אתר אינטרנט: http://www.avenue-l.co.il
אינטרנט אלחוטי: נקודות אינטרנט אלחוטי חינם בסביבה

 

 

הוראות הגעה בתחבורה ציבורית

ברכבת
תחנת הרכבת החדשה בטרמינל 3 , נתב"ג (ומשם באוטובוס)
5 א' נתב"ג- מתחנת הרכבת – יוצא מקומה 2 רציף תחבורה ציבורית ,5

באוטובוס
קו מס' 476 מת"א (דרך יהוד)
קו מס' 500 מת"א (דרך רכבת מרכז, קריה, אוניברסיטת ת"א)
קו מס' 947 מחיפה (דרך נתניה, צ.רעננה, הוד השרון, נתב"ג)
קווים מס' 947, 943, 423 מירושלים
קו מס' 249 מלוד, רמלה, רחובות
קווים מס' 21, 475 מלוד
קו מס' 1,2 משהם
קו מס' 995 מבאר שבע


סידורי חנייה

חניה ציבורית בכחול לבן
אין אזור חניה כחול לבן באזור

חניון
כתובת: רחוב השרון, קרית תעופה
מרחק הליכה: צמוד
מחיר: 15 ₪ ליום שלם