אודות

על הכנס

הכנס הבינלאומי ה- 9 לעיצוב ותכנון בתי מלון, Hotel Design, 10.3.2024

ברוכים הבאים לכנס חשוב ומרתק על מגמות וחשיבות המיתוג של בתי מלון חדשים וקיימים. הכנס יתמקד בהטמעת רעיונות חדשים ומתקדמים לפיתוח ושיפור המיתוג של מלונות קיימים ולהבנת חשיבותם בקרב הציבור הרחב ובמשק התיירותי בכלל.

קבוצת 'בית ונוי' בשיתוף התאחדות המלונות בישראל, מקיימת זו השנה ה- 9 כנס מקצועי המהווה מפגש פסגה ייחודי, חוויתי וממוקד לייזום, תכנון, עיצוב וחדשנות בתי מלון. זהו מפגש ייחודי ובלעדי של מנהלי בתי מלון, יזמים, בעלי רשתות, אדריכלים, מעצבים, מנהלי רכש, תחזוקה, אנשי ממשל ורשויות העוסקים בענף התיירות והמלונאות.

בכנס יועברו הרצאות של מרצים מומחים בעלי שם- בינלאומיים ומישראל בנושאי מיתוג, חדשנות, התאמה לאתגרי התכנון והעיצוב של בתי המלון בשנת 2023 ויתארחו בו אנשי מקצוע מובילים מהעולם בתחומי החיזוי, המיתוג והניהול המלונאי.

האג׳נדה של הכנס

הכנס יאפשר למשתתפים להיכנס לעולם המיתוג של המלונות, להבין את הטכניקות והכלים המשמשים לשפר ולפתח את המיתוג, ולחשוף כיצד מיתוג חזק יכול להשפיע על התחרותיות וההצלחה של מלונות קיימים וחדשים.

בכנס ישתתפו מומחים מובילים בתחום המיתוג והתיירות, נציגי מלונות מצליחים, וחוקרים מתקדמים שיעזרו לכם להבין את המגמות החדשות בתחום ולקחת את המיתוג של המלון שלכם לרמה הבאה.

בשנים האחרונות אנו עדים לפריחה חסרת תקדים של ענף המלונאות בארץ. עוד ועוד מלונות נבנים ומשופצים, ובמקומות בהחלט לא צפויים. כיום המלונות לא מציעים רק לינה אלא חווית אירוח.  את שינוי המגמה ניתן לראות בשינוי תמהיל תכנון בתי המלון והחוויה שהם מספקים. התופעה הרווחת היום בעולם המלונאות היא "מלונות נושאמלונות אשר לכל אחד מהם נרטיב אחר. בכנס יידונו מקרי בוחן מהארץ ומהעולם בכדי להציג את השינויים החלים בהתפתחות ענף המלונאות בארץ ובעולם.

10/03/2024
אבניו- קרית שדה התעופה
-
מנחת הכנס : מעצבת הפנים רות ארד
08:30 - 09:30

ארוחת בוקר וביקור בתערוכה

09:30 - 11:05

פתיחת הכנס במעמד: 

חיים כץ, שר התיירות

מר אלי כהן, נשיא התאחדות המלונות בישראל

מר דני שחר, מנכ"ל משרד התיירות 


----

מושב ראשון - חוויית האורח ומקסום רווחיות

וינס סטרופ (Vince Stroop), אדריכל, מיסד ומנהל קריאייטיב, STROOP, ארה"ב

נושא ההרצאה: לא קל להפוך ירוק – על החוויה הסביבתית בתחום האירוח

----

פאנל: מקסום רווחיות בשטחים ציבוריים

מנחהאייל דה ליאואסטרטג תוכן, סמנכ"ל מותג וקהילה בחברת  Elco Hospitality

משתתפים:

יואב מסר, אדריכל, "יואב מסר אדריכלים"

סילבי כהן, סמנכ"לית תפעול פרויקטים- ישרוטל

עופר פופס, יועץ מלונאות ומומחה לעולם התיירות

ג'ימי זוהר, מ"מ הנשיא וראש מועצת התאחדות המלונות

----

ניר גלעד, מייסד, מנכ"ל ומנהל קריאייטיב, Nous Design, לונדון

נושא ההרצאהØyen (אויין)- מאי מבודד שאיש לא יכול להגיע אליו לאי שכולו אירוח יוקרתי ובינלאומי עם זהות ייחודית ומקומית.

11:05 - 12:00
הפסקת ביניים, קפה מאפה וביקור בתערוכה
12:00 - 13:35

מושב שני, בנושא מיתוג בתי מלון

טקס הענקת אות הוקרה  - 

משרד אדריכלים ברנוביץ' - קרוננברג

עופר פופס, יועץ מלונאי להקמת בתי מלון

----

פאנל: מיתוג בתי מלון

מנחהגיל סמסונוב, שותף במשרד הפרסום גליקמן, שמיר סמסונוב פובליסיס ויושב ראש איגוד חברות הפרסום

משתתפים:

סיון דטאוקר, מנכ"לית התאחדות המלונות בישראל

דנה אוברזון, אדריכלית, דנה אוברזון אדריכלים בע"מ

ליאון אביגד, מייסד ובעלים משותף, מלונות בראון

מיכאל אזולאי, סטודיו מיכאל אזולאי, מעצב פנים, מתמחה בעיצוב מסחרי ובתי מלון

דנה לייטרסדורף, מעצבת, מתמחה בעיצוב מסחרי ובתי מלון

ניר גלעד אדריכל, מייסד, מנכ"ל ומנהל קריאייטיב, Nous Design, לונדון

----

13:30 - 14:30
ארוחת צהרים וביקור בתערוכה
14:30 - 15:45

מושב שלישי, בנושא תפעול וקיימות

טל בורנשטיין, מנכ"ל GROHE ישראל 

נושא ההרצאה: בריאות דרך מים בעזרת פתרונות חדשניים

----

תמיר ליאון, אנתרופולוג יישומי

נושא ההרצאה: "נוודים דיגיטליים" – קבוצת התיירות החדשה הצומחת ביותר בעולם.  בהרצאה יפורטו הצרכים הספציפיים שאותה אוכלוסייה מבקשת.

----

מיכאל אזולאי, סטודיו מיכאל אזולאי,  מעצב פנים, מתמחה בעיצוב מסחרי ובתי מלון

נושא ההרצאה: קסם על ים כינרת - מלון נבל דוד, מחזון למציאות

----

רות די סגני, מעצבת פנים, מתמחה בבינה מלאכותית

נושא ההרצאה: הבינה המלאכותית: לא רק טרנד, אלא הכרח. הכניסה לעידן חדש של אירוח

* התוכנית כפופה לשינויים
ט.ל.ח.

מרצים

חיים כץ

חיים כץ

שר התיירות
תמיר ליאון

תמיר ליאון

אנתרופולוג יישומי

אנתרופולג יישומי החוק למעלה מ- 25 שנה את התרבות הצעירה ודורות ה X, Y, Z  וכיום דור האלפא. לאורך השעים ידע זה סופק למאות גופים ציבויים ופרטיים. בערוץ הפודסאסט TAKE 5 משתף תמיר את נקודת ראייתו הייחודים למה שקורה היום בעולמות התרבות הצעירה בכלל ובשוק העבודה בפרט.

אלי כהן

אלי כהן

נשיא התאחדות המלונות בישראל
ג'ימי זוהר

ג'ימי זוהר

מ"מ הנשיא וראש מועצת התאחדות המלונות.
ג'ימי זוהר כיהן בענף המלונאות בתפקידים בכירים בארבעת העשורים האחרונים, ניהל בתי מלון שונים בארץ בכלל ובתל אביב בפרט, ובשנים האחרונות הוא משמש כנציג בעלים של מספר מלונות עצמאיים בתל אביב, יזם ויועץ בתחום המלונאות.
סיון דטאוקר

סיון דטאוקר

מנכ"לית התאחדות המלונות בישראל

בתפקידה האחרון, שימשה סיון דטאוקר כסמנכ"לית פיתוח עסקי, משפט ורגולציה בחברת GETT.  במסגרת התפקיד, ניהלה את אסטרטגית הפיתוח העסקי של החברה, שיתופי הפעולה האסטרטגיים ויישומם אל מול אתגרי השוק, ניהלה את תחום הרגולציה אל מול גורמי ממשל והכנסת  והייתה אחראית על האסטרטגיה התקשורתית וניהול המשברים.

כיום מטפלת סיון בעשרות אלפי המפונים הנמצאים במלונות, שיקום בתי המלון ביום אחרי עזיבתם של המפונים והכנתם של המלונות לקליטת התיירים שעתידים להגיע, זאת תוך קידום תחום התיירות בישראל.

רות ארד

רות ארד

מעצבת פנים, מנחת הכנס
לסטודיו לעיצוב רות ארד פורטפוליו מרשים של עיצוב פנים למלונאות ולמגורים, דוגמת הפרויקטים האחרונים שלה בישראל - מלון קדמא ליד שדה בוקר ודירות נופש מר. סוף  באילת - ששניהם משכו עניין ופרסים בינלאומיים. בעלת תואר ראשון (בהצטיינות) בעיצוב אדריכלי ואורבניזם (2002), ארד עבדה במשרדי עיצוב מובילים בלונדון ובישראל לפני שהקימה  ב-2012 סטודיו משלה לאדריכלות ועיצוב עם התמחות לעיצוב בתי מלון. באמצעות תמהיל הכישרונות היצירתיים, הקונספטואליים והאנליטיים שלה, ארד מתרגמת את דרישות הלקוחות שלה לפתרונות עיצוב חדשניים שעולים על ציפיותיהם ויוצרים עולם ומלואו עבור אורחי המלון העתידיים.
ניר גלעד

ניר גלעד

אדריכל, מייסד ומנכ"ל, Nous Design, לונדון

ניר גלעד, אדריכל, מייסד, מנכ"ל ומנהל קריאייטיב, Nous Design, לונדון

עם למעלה מ-25 שנים בהן העניק מצוינות באדריכלות ועיצוב, ניר עבד על פרויקטים ב-4 יבשות; החל מבתי מלון בינלאומיים גדולים ועד מרחבי מסחר ייחודיים, מסעדות אינטימיות, ספא ומוצרים מותאמים אישית.

ניר, העובד בלונדון למעלה מ-20 שנה, מתמחה בהעברת חוויות המושרשות בתרבות, בגיאוגרפיה ובהיסטוריה של המקומות הסובבים אותם. בחברה שלוNous Design, , מאמינים ששותפות היא הכול ולעתים קרובות הם עובדים על פרויקטים ענקיים חדשים עבור מגוון לקוחות החל ממותגי האירוח הגדולים והבינלאומיים ועד למותגי בוטיק מתפתחים בתחומי האירוח, הקמעונאות והמגורים.

ניר זכה במספר פרסי עיצוב בינלאומיים ומרבה לדבר בכנסים בנושאים הנוגעים למגמות עיצוב ונושאים עכשוויים.

במשך 120 שנה האחרונות אי קטן במרכז הפיורדים הנורווגים בשם Øyen (אויין) היה מקום שאיש לא יכול להגיע אליו. משרדי Nous Design  וניר גלעד נרתמו כדי לעצב ולמתג את האי כולו כמקום אירוח ייחודי הכולל מלון יוקרה עם זהות מקומית וסיפור ייחודי המתאים לקהילת המלונות הבין לאומית.


וינס סטרופ, Vince Stroop

וינס סטרופ, Vince Stroop

אדריכל, מיסד ומנהל קריאייטיב, STROOP, ארה"ב

Stroop , אדריכל, מעצב פנים ומפתח תחום האירוח, מנהל סטודיו ברחבי העולם

המטפח מגוון רחב של פרויקטים. במהלך השנים,  עבד וינס על עיצוב ספריות, יקבים, מסעדות וברים, בתי מלון ואתרי נופש, תערוכות וכל הרמות של פרויקטים למגורים.

הוא עיצב את המיתוג למלונות יוקרה מבוססים כמו Raffles, Rosewood,

Marriott, The Sydell Group, Hyatt, Hilton, One & Only, IHG ועוד כמה מיזמי בוטיק.

וינס עבד עם השף דניאל הום מ-Eleven Madison Park בניו יורק ויצר חבילת מותג וזהות עבור Bamboo Sushi מפורטלנד אורגון.

לאחרונה הוא פיתח את המותג האקולוגי החדש The MODwell עם המומחה לכושר, דרק סטראטון והציג לראווה מיצג ב Fuorisalone היוקרתי במילאנו, שהתמקד בהשפעות ההרסניות של פלסטיק באוקיינוס.

וינס מציג בפאנלים ואירועים רבים, בעיקר עבור Architecture Digest, The,New York Times, Design Milk, Apartment Therapy והתראיין ל-NPR..

לפני שהקים את סטרופ, וינס היה המייסד השותף של  - A2 Studios,  חברת אדריכלות בוטיק בקליפורניה. הוא התקדם כשותף במשרד האדריכלות הנודע של סטונהיל טיילור בניו יורק וכן שותף ומנהל קריאייטיב בכיר  בג'פרי בירס אינטרנשיונל בניו יורק.


נושא ההרצאה:
קיימות של בתי מלון

טל בורנשטיין | Tal Bornstein

טל בורנשטיין | Tal Bornstein

מנכ"ל GROHE ישראל | Leader Israel , LIXIL EMENA
נושא ההרצאה:
בריאות דרך מים בעזרת פתרונות חדשניים
דני שחר

דני שחר

מנכ"ל משרד התיירות
עופר פופס

עופר פופס

יועץ מלונאות
יועץ מלונאות, מתמחה בנושא מימון ותיכנון בתי מלון. עבודה מול גופים ממשלתיים. מייעץ לרוב המשקיעים הפעילים בישראל.
רות די סגני

רות די סגני

מעצבת פנים רב תחומית ויזמית alternative 3d
מומחית בפיתוח רעיונות עיצוביים מהפכניים באמצעות בינה מלאכותית
סילבי כהן

סילבי כהן

סמנכ"לית פרוייקטים תפעולית ישרוטל
ליאון אביגד

ליאון אביגד

מייסד ובעלים משותף, מלונות בראון
ליאון אביגד הוא המייסד ובעלים משותף של מלונות בראון, קולקציית מלונות בוטיק בינלאומית. לאחר שעבד שנים ארוכות בענף המלונאות, בתפקידים שונים, מבל בוי ועד להנהלה בכירה, הקים ליאון את מלונות בראון מתוך הרצון להביא אל תל אביב אירוח בוטיקי מלא בסטייל ומחובר לעיר הפועמת סביבו. לאחר מספר שנים של ייעוץ ופיתוח של פרויקטים רבים בישראל ומחוצה לה, השיק ליאון את מלון הבוטיק העצמאי הראשון בתל אביב, מלון 'בראון' TLV האייקוני והידוע בעולם. מאז, הפכה בראון הפך לקולקציה של מלונות בוטיק עכשוויים ומתקדמים. ליאון מביא עמו שילוב ייחודי של ניסיון תפעולי עשיר לצד הבנה מעמיקה בתחום הלייפסטייל, כישורי עיצוב, יזמות ותשוקה בוערת לאירוח. הוא היה מהראשונים להביא אל עירו תל אביב את בשורת האירוח המסוגנן והמעוצב, וממשיך לעשות זאת בהצלחה גם בירושלים, אילת, קרואטיה, יוון ויעדים מרתקים נוספים. 
לליאון תארי BA ביחסים בינלאומיים ו-MBA.  כששימש כמנהל במלונות דן בישראל עבר הכשרה במלון Badrutt’s Palace האייקוני של סנט מוריץ. קולקציית מלונות בראון מתגאה היום בלמעלה מ-30 מלונות באירופה ומתכננת להכפיל את המספר הזה ל-60 מלונות ב-2023. ליאון אביגד, חזאי טרנדים ומלונאי בנשמתו חושב ללא הרף על מה שנמצא מעבר לפינה הבאה.
גיל סמסונוב

גיל סמסונוב

מנחה פאנל, פרסומאי ישראלי, שותף במשרד הפרסום גליקמן שמיר סמסונוב פובליסיס ויושב ראש איגוד חברות הפרסום

מנחה פאנל. דר׳ גיל סמסונוב, יו״ר משרד הפרסום גליקמן שמיר סמסונוב. שהקמפיינים הבולטים שלו הם תע עם אדי כגן, קוקה קולה, הבינלאומי עם אסי כהן, שופרסל עם אירנה, כללית עם חמודי וכו.
גיל מרצה לשיווק בתואר השני בממשל  באוניברסיטת רייכמן. פרשן ברדיו ובטלויזיה. כתב את הספר ״הנסיכים״. ברקוקד שלו ניהל שלושה קמפיינים של בחירות ארציות. 
הקשר שלו למלונאות רב שנים. ליווה כיועץ אסטרטגי להתאחדות המלונות כעשר שנים. היה פרסומאי של רשת שרתון. היה יועץ לחמ״ת בשני פרוייקטים.

מיכאל אזולאי

מיכאל אזולאי

מעצב פנים
סטודיו מיכאל אזולאי הינו משרד לעיצוב ואדריכלות פנים הפועל למעלה מ-25 שנה בראשותו של המעצב מיכאל אזולאי. המשרד מונה צוות של מעצבים ואדריכלים, המציע פתרונות עיצוב ייחודיים ומגוונים, המתעדכנים ומתחדשים לפי המגמות המובילות בתחום העיצוב והתכנון. במהלך שנות פעילותו, הסטודיו התמחה והתמקד בתכנון ועיצוב חללים מסחריים בתחום הקמעונאות, מסעדנות, ברים, מועדונים ואולמות אירועים. בשנים האחרונות הסטודיו התמקד בתחום הבניה הפרטית, מלונאות ונופש – בארץ ובעולם.
דנה לייטרסדורף

דנה לייטרסדורף

מעצבת פנים
אומנות אינה העוגן היחיד שמניב תוצאות מרחיקות לכת, מדויקות, או ״סתם יפות״. הגיוון התעשייתי והתעסוקתי, כמו גם ההשראות הגלובאליות של המותג שלנו ושל דנה עצמה, ברבות השנים – העצימו את התחושה כי היצירה שלנו היא גם בנבירה לעומק. ב-2012 נוסד סטודיו IDL  על-ידי דנה לייטרסדורף, אך הסיפור שלנו מתחיל בהיסטוריה רבת פנים. אנחנו מתמחות באדריכלות פנים, עיצוב בתי מלון וחללי אירוח, מגורים וקמעונאות, כשמאחורינו מאות פרויקטים מהגדולים בישראל. הגישה והאמונה שמובילות אותנו הן שכל עיצוב צריך להיות שייך למקום בו הוא נבנה, לכן אחת מאבני היסוד של הסטודיו היא מתן חופש יצירה, מחד, תוך הקפדה על ירידה לפרטים והקשר, מאידך. מחללי אירוח, עבור בקמעונאות ועד ביתם הפרטי של לקוחותינו – הכל בדיוק רב קשב לצרכיהם של כל לקוחה ולקוח. הסטודיו מורכב מצוות עתיר ניסיון שעבד ותכנן מגוון רב של פרויקטים ונשען על תשוקה לעשייה וליצירה, יחד עם זיקה לאומנות ודיוק בפרטים הקטנים.
יואב מסר

יואב מסר

אדריכל, בעלים של "יואב מסר אדריכלים"

יואב מסר אדריכלים" הינו משרד המתמחה בין השאר בתכנון בתי מלוןקונספט התכנון מבוסס על ההקשר המקומי והמטען התרבותי של המקום. בין עבודות המשרדמלון נורמן, מלון פבריק, מלון אינק, מלון פלטין, מלון סי אנד סי ועוד.

דנה אוברזון

דנה אוברזון

אדריכלית

דנה אוברזון, אדריכלית מובילה המתמחה בתכנון ועיצוב בתים ודירות יוקרה, מלונות בוטיק ובתי נופש בארץ ובעולם. בוגרת בצלאל, שימשה בעבר כמרצה באוניברסיטת תל אביב וכיום מרצה ומנחה באוניברסיטת אריאל.  הקימה את סטודיו "דנה אוברזון אדריכלים" ב2002, אשר ייחודו בגישה הוליסטית כלפי כל מרכיבי התכנון, החל מההיבט הנופי והסביבתי, ההבנה המורכבת של החלל האדריכלי וכלה בתהליך המיזוג והאיחוד הנובע מתוך הכרות עם הלקוח והבנה עמוקה של צרכיו ורצונותיו. כל אלו מולידים מתווה ייחודי עשיר, מפורט ומותאם אישית. 

דנה מאמינה שאקלקטיות, תכנון ובחירת פריטים שונים ויחד עם זאת הרמוניים עבור עיצוב הפנים מייצרים חללים עשירים שגורמים לנו להרגיש בבית.

ברנוביץ' - קרוננברג אדריכלים

ברנוביץ' - קרוננברג אדריכלים

ברנוביץ' - קרוננברג אדריכלים
אדריכל אלון ברנוביץ סיים את לימודיו ב- Pratt Institute N.Y בהצטיינות בשנת 1991, ובשנת 1999 הקים יחד
עם מעצבת הפנים אירנה קרוננברג את משרדם המשותף "ברנוביץ' קרוננברג" אדריכלים. המשרד, אשר בשנים
האחרונות מתמקד בתכנון חללי מסחר ואירוח ובפיתוח קונספטים בשיתוף עם משרדי מיתוג, מונה  אנשי צוות
בוגרי פקולטות שונות לעיצוב  ברחבי העולם, התורמים מעולמם הרחב לתפיסת עולמו.
אייל דה ליאו

אייל דה ליאו

אסטרטג תוכן, סמנכ"ל מותג וקהילה בחברת Elco Hospitality

מומחה בתעשיות התרבות והלייף סטייל. הוא מייעץ לארגונים שונים בפיתוח עסקי, תוכן יצירתי ואסטרטגי. כיום אייל משמש כסמנכ"ל מותג וקהילה בחברת Elco Hospitality ומפתח את פלטפורמת האירוח של מלון THE GEORGE. בנוסף הוא מתמקד בהבאת אמנות איכותית ל Metaverse, בהקמתMona Art Club  וביצירת פרויקטים חדשניים של אמנות דיגיטלית. הוא כותב בTelAvivian  על התעשייה היצירתית בעיר ומלמד באקדמיה לאופנה 'שנקר'. 
אייל הוביל את הקמת 'בית הסוהו' בתל אביב שנפתח בקיץ 2021, בעבר היה מנהל התוכן הראשי של 'מעפילים', נספח תרבות של הולנד וסמנכ"ל קשרי חוץ במוזיאון העיצוב, חולון.

חסות זהב

אר

חסות כסף

נ
ב

מציגים בתערוכה

ג
ג
נדיר
קשטן
טופולסקי
אלמר
שומרת הזורע
ספייס איט
טמבור
WALLI
KNAUF
TOMGROW
TECHNOGYM
REGENT
רפי שפירא
מקלחונט
לאופן
מקור הפורמיקה
POLRAM
ASSA ABLOY
GEBERIT
נגב
מזוניט
ABSOLUTO
יורם רהב
גרוהא
סמסונג
אלקטיס
שמרת הזורע
אלוג
גרין בוק
עמינח
אמש
VINAMA
LOGOCOW
לביא

רוצים עוד מידע?

לחדשות ועדכונים אנא מלאו פרטיכם/ן:

דרכי הגעה- AVENUE | קריית שדה התעופה

מיקום נגיש ונוח במתחם קריית שדה התעופה נמצא בסמוך לצירי התנועה המרכזיים של כביש 1 וכביש 6 ומאפשר לכם להגיע לכנס במהירות ובקלות מכל מקום.
הנחיות הגעה: רח' השרון, קריית שדה התעופה. לצפייה במפת דרכי הגישה לחץ כאן
למשתמשים ב- WAZE  כתובת הניווט היא "אווניו מרכז אירועים וקונגרסים"

תחבורה ציבורית משדה התעופה למתחם קריית שדה התעופה
רכבת – תחנת הרכבת "נתב"ג" נמצאת במפלסS של הבניין היבשתי טרמינל 3, סמוך לאולם מקבלי הפנים וזמינה על פי לוחות הזמנים של רכבת ישראל.
שירות הסעה (שאטל) – אוטובוס מס' 5 של חברת אגד פועל כשירות הסעה מנתב"ג למתחם קריית שדה התעופה ובחזרה. תחנת ההסעה ממוקמת במפלס 2 של הכביש הרב מפלסי, מול כניסות 21 ו- 23 לטרמינל.
מוניות – תחנת המוניות בפיקוח ועמדת הסדרן ממוקמת בטרמינל 3 במפלס הקרקע(G) של הכביש הרב מפלסי.פרטי חנייה למגיעים ברכב: 1.כאשר פונים בכיכר הראשונה אחרי השער הראשי של אבניו ימינה ניתן לחנות בחניות כחול לבן במקביל בלבד. 2.חנייה במרכז המסחרי הנמצא ממול אבניו בחניון התת קרקעי. יום שלם במחיר 30 ₪  3.יש לקחת את תו החנייה – וניתן לשלם בפביליון ליד ההרשמה לנציג מטעם אבניו בכרטיס אשראי (לא דרך אפל פיי) או 30 ₪ במזומן בסכום מדויק (אין עודף)

" frameborder="0" style="border:0;" allowfullscreen="">
אריחים Ecommerce Website Development