אודות

על הכנס

הכנס הבינלאומי ה- 9 לעיצוב ותכנון בתי מלון, Hotel Design, 10.3.2024

ברוכים הבאים לכנס חשוב ומרתק על מגמות וחשיבות המיתוג של בתי מלון חדשים וקיימים. הכנס יתמקד בהטמעת רעיונות חדשים ומתקדמים לפיתוח ושיפור המיתוג של מלונות קיימים ולהבנת חשיבותם בקרב הציבור הרחב ובמשק התיירותי בכלל.

קבוצת 'בית ונוי' בשיתוף התאחדות המלונות בישראל, מקיימת זו השנה ה- 9 כנס מקצועי המהווה מפגש פסגה ייחודי, חוויתי וממוקד לייזום, תכנון, עיצוב וחדשנות בתי מלון. זהו מפגש ייחודי ובלעדי של מנהלי בתי מלון, יזמים, בעלי רשתות, אדריכלים, מעצבים, מנהלי רכש, תחזוקה, אנשי ממשל ורשויות העוסקים בענף התיירות והמלונאות.

בכנס יועברו הרצאות של מרצים מומחים בעלי שם- בינלאומיים ומישראל בנושאי מיתוג, חדשנות, התאמה לאתגרי התכנון והעיצוב של בתי המלון בשנת 2023 ויתארחו בו אנשי מקצוע מובילים מהעולם בתחומי החיזוי, המיתוג והניהול המלונאי.

האג׳נדה של הכנס

הכנס יאפשר למשתתפים להיכנס לעולם המיתוג של המלונות, להבין את הטכניקות והכלים המשמשים לשפר ולפתח את המיתוג, ולחשוף כיצד מיתוג חזק יכול להשפיע על התחרותיות וההצלחה של מלונות קיימים וחדשים.

בכנס ישתתפו מומחים מובילים בתחום המיתוג והתיירות, נציגי מלונות מצליחים, וחוקרים מתקדמים שיעזרו לכם להבין את המגמות החדשות בתחום ולקחת את המיתוג של המלון שלכם לרמה הבאה.

בשנים האחרונות אנו עדים לפריחה חסרת תקדים של ענף המלונאות בארץ. עוד ועוד מלונות נבנים ומשופצים, ובמקומות בהחלט לא צפויים. כיום המלונות לא מציעים רק לינה אלא חווית אירוח.  את שינוי המגמה ניתן לראות בשינוי תמהיל תכנון בתי המלון והחוויה שהם מספקים. התופעה הרווחת היום בעולם המלונאות היא "מלונות נושאמלונות אשר לכל אחד מהם נרטיב אחר. בכנס יידונו מקרי בוחן מהארץ ומהעולם בכדי להציג את השינויים החלים בהתפתחות ענף המלונאות בארץ ובעולם.

10/03/2024
אבניו- קרית שדה התעופה
-
מנחת הכנס : מעצבת הפנים רות ארד
09:30 - 11:05

מושב ראשון - חוויית האורח ומקסום רווחיות

דברי פתיחה: שר התיירות, מר חיים כץ.

נשיא התאחדות המלונות בישראל, מר אלי כהן.

טארק חג׳אזי (Tarek Hegazy), שוודיה.

מנכ״ל ומנהל קיימות, Living Design, חברת עיצוב פנים מהגדולות והנחשבות באירופה. ביצעה כבר יותר מ-400 פרויקטים, רובם מלונות 5 כוכבים, בכל רחבי העולם. החברה זכתה עד כה ביותר מ-120 פרסים על המלונות שלהם. חג׳אזי הוא חבר באיגוד האדריכלים השבדי, במכון האמריקאי לאדריכלים, באיגוד מעצבי הפנים הבינלאומי ועוד.

נושא ההרצאה: קיימות בעיצוב ותפעול מקומות אירוח – מסע בעיצוב המשפיע על חווית האורח

פאנל: מקסום רווחיות בשטחים ציבוריים

מנחה: מיכאל חי , מלונאי, יועץ בפיתוח וליווי בתי מלון ומשקיעים.

משתתפים:

דני שחר, מנכ"ל משרד התיירות

יואב מסר, אדריכל, "יואב מסר אדריכלים"

סילבי כהן, סמנכ"לית פרויקטים ברשת מלונות ישרוטל ומנכ"לית מלון כרמים

 עופר פופס, יועץ מלונאות ומומחה לעולם התיירות

ג'ימי זוהר, מ"מ הנשיא וראש מועצת התאחדות המלונות

11:05 - 12:00
הפסקת ביניים וביקור בתערוכה
12:00 - 13:35

מושב שני, בנושא מיתוג בתי מלון

טקס הענקת אותות הוקרה:

הענקת אותות הוקרה למלונאי ולאדריכל בתחום בתי המלון


פיטר היילPeter Hale, מייסד  ומנהל קריאייטיב Our Friends, לונדון.

פטר הייל ידבר על הכוח של עיצוב מטורף ומעורר השראה שיוצר עולמות ייחודיים המאפשרים לאורחים לשנות את התנהגותם, לברוח מהעולם, להיות האני האחר שלהם או להתאהב. הוא ידבר על עבודתו במהלך 20 השנים האחרונות שיצרה שינוי בתעשייה ויצרה החזר יוצא דופן על ההשקעה לאורך הדרך  (Mama Shelter, SLS   Hotels  ), כמו גם על מערכת היחסים שלו עם המעצב פיליפ סטארק במשך 15 שנים ויחסים וסיפורים מעוררי השראה אחרים עם לקוחות, כל זאת, בדרך מבדרת.

נושא ההרצאה: בלנדינג Blanding)) עולמי. בואו נשתדל יותר. 

כוחו של עיצוב לשנות את התעשייה לטובה. (בלנדינג- להתערבב, להיראות דומה במאמץ להרגיש מוכר).

פאנל: מיתוג בתי מלון

מנחה:גיל סמסונוב, שותף במשרד הפרסום גליקמן, שמיר סמסונוב פובליסיס ויושב ראש איגוד חברות הפרסום

משתתפים:

דנה אוברזון, אדריכלית, דנה אוברזון אדריכלים בע"מ

ליאון אביגד,  מייסד ובעלים משותף, מלונות בראון

מיכאל אזולאי  - מעצב פנים

דנה לייטרסדורף, מעצבת, מתמחה בעיצוב מסחרי ובתי מלון

13:35 - 14:30
ארוחת צהרים וביקור בתערוכה
14:30 - 16:00

מושב שלישי, בנושא תפעול וקיימות

טל בורנשטיין מנכ"ל GROHE ישראל 

 

נושא ההרצאה: בריאות דרך מים בעזרת פתרונות חדשניים


וינס סטרופ (Vince Stroop), מיסד ומנהל קריאייטיב, STROOP, ארה"ב

נושא ההרצאה: לא קל להפוך ירוק – על החוויה הסביבתית בתחום האירוח


אלכסיס פאייט (Alexis Feuillat), מנהל פיתוח אזורי, IHG® Hotels & Resorts, גיאורגיה, CIS, טורקיה וישראל.

מדובר באחת מחברות המלונאות המובילות בעולם, שיושבת באיסטנבול. פאייה, אחראי על הרחבת פורטפוליו המותגים של IHG במדינות הבלטיות, בקווקז, במרכז אסיה, בטורקיה ובישראל, באמצעות הסכמי זיכיון וניהול. מאז הצטרף לחברה, הרחיב את קשריה בכל רחבי העולם, ולקח חלק ביותר מ-20 פרויקטים, בשווקים חדשים. פאיה, בעל תואר שני בכלכלה מאוניברסיטת מוסקבה, הוא חבר במכון הלאומי למזרחנות, שפות ותרבויות בפריז.

נושא ההרצאה: כלכלה בת קיימא והפחתת שימוש באנרגיה בבתי מלון

מרצים

איריס מושלי

איריס מושלי

בעלים ומנכ׳׳לית בית ונוי
חיים כץ

חיים כץ

שר התיירות
אלי כהן

אלי כהן

נשיא התאחדות המלונות בישראל
ג'ימי זוהר

ג'ימי זוהר

מ"מ הנשיא וראש מועצת התאחדות המלונות.
ג'ימי זוהר כיהן בענף המלונאות בתפקידים בכירים בארבעת העשורים האחרונים, ניהל בתי מלון שונים בארץ בכלל ובתל אביב בפרט, ובשנים האחרונות הוא משמש כנציג בעלים של מספר מלונות עצמאיים בתל אביב, יזם ויועץ בתחום המלונאות.
רות ארד

רות ארד

מעצבת פנים, מנחת הכנס
לסטודיו לעיצוב רות ארד פורטפוליו מרשים של עיצוב פנים למלונאות ולמגורים, דוגמת הפרויקטים האחרונים שלה בישראל - מלון קדמא ליד שדה בוקר ודירות נופש מר. סוף  באילת - ששניהם משכו עניין ופרסים בינלאומיים. בעלת תואר ראשון (בהצטיינות) בעיצוב אדריכלי ואורבניזם (2002), ארד עבדה במשרדי עיצוב מובילים בלונדון ובישראל לפני שהקימה  ב-2012 סטודיו משלה לאדריכלות ועיצוב עם התמחות לעיצוב בתי מלון. באמצעות תמהיל הכישרונות היצירתיים, הקונספטואליים והאנליטיים שלה, ארד מתרגמת את דרישות הלקוחות שלה לפתרונות עיצוב חדשניים שעולים על ציפיותיהם ויוצרים עולם ומלואו עבור אורחי המלון העתידיים.
טארק הגאזי

טארק הגאזי

Tarek Hegazy, מנכ"ל ומנהל קריאייטיב, Living Design, שוודיה

טארק הגאזי הצטרף ל-Living Design ב-1999 ומאז עלה בהדרגה והפך המנכ"ל והמנהל הקריאטיבי של החברה מאז 2006.
Living Design, שבסיסה בשוודיה, נחשבת אחת מחברות עיצוב הפנים הוותיקות בסקנדינביה ואחת המובילות עם למעלה מ- 400 פרויקטים, רובם מלונות 5 כוכבים, שהושלמו בהצלחה עד היום. Living Design זכתה בלמעלה מ-120 פרסים עבור המלונות שלהם ונחשבת למשרד עיצוב פנים בדירוג הגבוה ביותר בתחום האירוח, פרויקטים יוקרתיים למגורים ומסחר.
הגאזי מסייע ללא הרף ללקוחות, משקיעים ואנשי תפעול עם צוות המקצוענים שלו. Living Design השיגה מספר רב של פרויקטים בכל 4 היבשות, ועבור כמה ממותגי המלונות היוקרתיים ביותר ברחבי אירופה, המזרח התיכון וארה"ב. ל-Living Design יש כיום מטה בשטוקהולם, שבדיה, עם 2 משרדים נוספים בציריך ובז'נבה, שוויץ.
מר הגאזי הוא חבר באיגוד האדריכלים השבדי, במכון האמריקאי לאדריכלים, באיגוד מעצבי הפנים הבינלאומי וכן בארגון המהנדסים המצרי.

נושא ההרצאה:
הטאבו של קיימות בעיצוב ותפעול מקומות אירוח - כיצד העיצוב משפיע על חווית האורחים"

פיטר הייל (Peter Hale)

פיטר הייל (Peter Hale)

מעצב, מייסד/ מנהל קריאייטיב, OurFriends, לונדון

פיטר הייל השקיע 20 שנה בעיצוב מיתוג וחוויות עבור כמה מהמקומות והחללים המעניינים בעולם ויש לו תשוקה מיוחדת למלונות ושנאה מוזרה למזנוני בופה.

הוא המייסד של GBH.London, משרד הנחשב לאחד מחברות עיצוב המותגים היצירתיות ביותר בעולם. לאחר 20 שנה של שיתוף פעולה עם מוחות גדולים ויצירת חברויות מתמשכות פיטר הקים את  OurFriends, סוכנות עיצוב ופרסום מהדור הבא שדמיינו מחדש את הדרך בה אנו עובדים כיום. OurFriends הם צוות של אנשים וכישרונות מגוונים וסקרנים הפועלים מהמשרדים החברה בלונדון ובניו יורק עם צוותי לוויין במלבורן, ברצלונה ובוסטון. הם רשת עולמית של כישרונות ולקוחות עם תשוקה ליצור עבודה בולטת ולא משתלבת והכי חשוב נהנים מהמסע והדרך.

נושא ההרצאה:

בלנדינג (Blanding) עולמי. בואו נשתדל יותר. כוחו של עיצוב לשנות את התעשייה לטובה. (בלנדינג- להתערבב, להיראות דומה במאמץ להרגיש מוכר). 

פטר הייל ידבר על הכוח של עיצוב מטורף ומעורר השראה שיוצר עולמות ייחודיים המאפשרים לאורחים לשנות את התנהגותם, לברוח מהעולם, להיות האני האחר שלהם או להתאהב. הוא ידבר על עבודתו במהלך 20 השנים האחרונות שיצרה שינוי בתעשייה ויצרה החזר יוצא דופן על ההשקעה לאורך הדרך  (Mama Shelter, SLS Hotels) , כמו גם על מערכת היחסים שלו עם המעצב פיליפ סטארק במשך 15 שנים ויחסים וסיפורים מעוררי השראה אחרים עם לקוחות. כל זאת, בדרך מבדרת.

וינס סטרופ, Vince Stroop

וינס סטרופ, Vince Stroop

אדריכל, מיסד ומנהל קריאייטיב, STROOP, ארה"ב

Stroop , אדריכל, מעצב פנים ומפתח תחום האירוח, מנהל סטודיו ברחבי העולם

המטפח מגוון רחב של פרויקטים. במהלך השנים,  עבד וינס על עיצוב ספריות, יקבים, מסעדות וברים, בתי מלון ואתרי נופש, תערוכות וכל הרמות של פרויקטים למגורים.

הוא עיצב את המיתוג למלונות יוקרה מבוססים כמו Raffles, Rosewood,

Marriott, The Sydell Group, Hyatt, Hilton, One & Only, IHG ועוד כמה מיזמי בוטיק.

וינס עבד עם השף דניאל הום מ-Eleven Madison Park בניו יורק ויצר חבילת מותג וזהות עבור Bamboo Sushi מפורטלנד אורגון.

לאחרונה הוא פיתח את המותג האקולוגי החדש The MODwell עם המומחה לכושר, דרק סטראטון והציג לראווה מיצג ב Fuorisalone היוקרתי במילאנו, שהתמקד בהשפעות ההרסניות של פלסטיק באוקיינוס.

וינס מציג בפאנלים ואירועים רבים, בעיקר עבור Architecture Digest, The,New York Times, Design Milk, Apartment Therapy והתראיין ל-NPR..

לפני שהקים את סטרופ, וינס היה המייסד השותף של  - A2 Studios,  חברת אדריכלות בוטיק בקליפורניה. הוא התקדם כשותף במשרד האדריכלות הנודע של סטונהיל טיילור בניו יורק וכן שותף ומנהל קריאייטיב בכיר  בג'פרי בירס אינטרנשיונל בניו יורק.


נושא ההרצאה:
קיימות של בתי מלון

אלכסיס פייאט

אלכסיס פייאט

מנהל פיתוח אזורי , IHG® Hotels & Resorts, גיאורגיה, CIS, , טורקיה וישראל

Alexis Feuillat הוא מנהל הפיתוח של גאורגיה, CIS, , טורקיה וישראל ב-IHG®, , אחת מחברות המלונות המובילות בעולם. ממשרדו באיסטנבול, הוא אחראי להרחבת פורטפוליו המותגים של IHG במדינות הבלטיות, מדינות הקווקז (ג'ורג'יה, ארמניה ואזרבייג'ן), מרכז אסיה, טורקיה ואזור ישראל באמצעות הסכמי זיכיון וניהול.
מאז הצטרפותו ל-IHG ב-2018, אלכסיס השיג למעלה מ-20 פרויקטים בהסבה, מיתוג מחדש ובניית מלונות חדשים. החל מאינטרקונטיננטל ועד הולידיי אין אקספרס עסק בבניית קשרים ארוכי טווח עם בעלים והרחבת טביעת הרגל של IHG במדינות וערים חדשות, כולל מלונות נופש.
לפני  IHG ,  אלכסיס היה מנהל הפיתוח עם Accor Hotels ברוסיה-CIS ,  שם החל לראשונה כמנהל פרויקטים במחלקה הטכנית לפרויקטים של מלונאות, כולל עיצוב, בנייה, הנדסה, ציוד ופתיחה.
אלכסיס הוא בעל תואר שני בכלכלה מאוניברסיטת מוסקבה ותואר שני בלימודי רוסית וחבר המדינות מהמכון הלאומי לשפות וציביליזציות מזרחיות, פריז.

 

נושא ההרצאה:

כלכלה בת קיימא והפחתת אנרגיה בבתי מלון

טל בורנשטיין | Tal Bornstein

טל בורנשטיין | Tal Bornstein

מנכ"ל GROHE ישראל | Leader Israel , LIXIL EMENA
נושא ההרצאה:
בריאות דרך מים בעזרת פתרונות חדשניים
דני שחר

דני שחר

מנכ"ל משרד התיירות
עופר פופס

עופר פופס

יועץ מלונאות
יועץ מלונאות, מתמחה בנושא מימון ותיכנון בתי מלון. עבודה מול גופים ממשלתיים. מייעץ לרוב המשקיעים הפעילים בישראל.
סילבי כהן

סילבי כהן

סמנכ”לית פרוייקטים ברשת מלונות ישרוטל ומנכ"לית מלון כרמים
ליאון אביגד

ליאון אביגד

מייסד ובעלים משותף, מלונות בראון
ליאון אביגד הוא המייסד ובעלים משותף של מלונות בראון, קולקציית מלונות בוטיק בינלאומית. לאחר שעבד שנים ארוכות בענף המלונאות, בתפקידים שונים, מבל בוי ועד להנהלה בכירה, הקים ליאון את מלונות בראון מתוך הרצון להביא אל תל אביב אירוח בוטיקי מלא בסטייל ומחובר לעיר הפועמת סביבו. לאחר מספר שנים של ייעוץ ופיתוח של פרויקטים רבים בישראל ומחוצה לה, השיק ליאון את מלון הבוטיק העצמאי הראשון בתל אביב, מלון 'בראון' TLV האייקוני והידוע בעולם. מאז, הפכה בראון הפך לקולקציה של מלונות בוטיק עכשוויים ומתקדמים. ליאון מביא עמו שילוב ייחודי של ניסיון תפעולי עשיר לצד הבנה מעמיקה בתחום הלייפסטייל, כישורי עיצוב, יזמות ותשוקה בוערת לאירוח. הוא היה מהראשונים להביא אל עירו תל אביב את בשורת האירוח המסוגנן והמעוצב, וממשיך לעשות זאת בהצלחה גם בירושלים, אילת, קרואטיה, יוון ויעדים מרתקים נוספים. 
לליאון תארי BA ביחסים בינלאומיים ו-MBA.  כששימש כמנהל במלונות דן בישראל עבר הכשרה במלון Badrutt’s Palace האייקוני של סנט מוריץ. קולקציית מלונות בראון מתגאה היום בלמעלה מ-30 מלונות באירופה ומתכננת להכפיל את המספר הזה ל-60 מלונות ב-2023. ליאון אביגד, חזאי טרנדים ומלונאי בנשמתו חושב ללא הרף על מה שנמצא מעבר לפינה הבאה.
גיל סמסונוב

גיל סמסונוב

מנחה פאנל, פרסומאי ישראלי, שותף במשרד הפרסום גליקמן שמיר סמסונוב פובליסיס ויושב ראש איגוד חברות הפרסום

מנחה פאנל. דר׳ גיל סמסונוב, יו״ר משרד הפרסום גליקמן שמיר סמסונוב. שהקמפיינים הבולטים שלו הם תע עם אדי כגן, קוקה קולה, הבינלאומי עם אסי כהן, שופרסל עם אירנה, כללית עם חמודי וכו.
גיל מרצה לשיווק בתואר השני בממשל  באוניברסיטת רייכמן. פרשן ברדיו ובטלויזיה. כתב את הספר ״הנסיכים״. ברקוקד שלו ניהל שלושה קמפיינים של בחירות ארציות. 
הקשר שלו למלונאות רב שנים. ליווה כיועץ אסטרטגי להתאחדות המלונות כעשר שנים. היה פרסומאי של רשת שרתון. היה יועץ לחמ״ת בשני פרוייקטים.

מיכאל אזולאי

מיכאל אזולאי

מעצב פנים
סטודיו מיכאל אזולאי הינו משרד לעיצוב ואדריכלות פנים הפועל למעלה מ-25 שנה בראשותו של המעצב מיכאל אזולאי. המשרד מונה צוות של מעצבים ואדריכלים, המציע פתרונות עיצוב ייחודיים ומגוונים, המתעדכנים ומתחדשים לפי המגמות המובילות בתחום העיצוב והתכנון. במהלך שנות פעילותו, הסטודיו התמחה והתמקד בתכנון ועיצוב חללים מסחריים בתחום הקמעונאות, מסעדנות, ברים, מועדונים ואולמות אירועים. בשנים האחרונות הסטודיו התמקד בתחום הבניה הפרטית, מלונאות ונופש – בארץ ובעולם.
דנה לייטרסדורף

דנה לייטרסדורף

מעצבת פנים
אומנות אינה העוגן היחיד שמניב תוצאות מרחיקות לכת, מדויקות, או ״סתם יפות״. הגיוון התעשייתי והתעסוקתי, כמו גם ההשראות הגלובאליות של המותג שלנו ושל דנה עצמה, ברבות השנים – העצימו את התחושה כי היצירה שלנו היא גם בנבירה לעומק. ב-2012 נוסד סטודיו IDL  על-ידי דנה לייטרסדורף, אך הסיפור שלנו מתחיל בהיסטוריה רבת פנים. אנחנו מתמחות באדריכלות פנים, עיצוב בתי מלון וחללי אירוח, מגורים וקמעונאות, כשמאחורינו מאות פרויקטים מהגדולים בישראל. הגישה והאמונה שמובילות אותנו הן שכל עיצוב צריך להיות שייך למקום בו הוא נבנה, לכן אחת מאבני היסוד של הסטודיו היא מתן חופש יצירה, מחד, תוך הקפדה על ירידה לפרטים והקשר, מאידך. מחללי אירוח, עבור בקמעונאות ועד ביתם הפרטי של לקוחותינו – הכל בדיוק רב קשב לצרכיהם של כל לקוחה ולקוח. הסטודיו מורכב מצוות עתיר ניסיון שעבד ותכנן מגוון רב של פרויקטים ונשען על תשוקה לעשייה וליצירה, יחד עם זיקה לאומנות ודיוק בפרטים הקטנים.
יואב מסר

יואב מסר

אדריכל, בעלים של "יואב מסר אדריכלים"

יואב מסר אדריכלים" הינו משרד המתמחה בין השאר בתכנון בתי מלוןקונספט התכנון מבוסס על ההקשר המקומי והמטען התרבותי של המקום. בין עבודות המשרדמלון נורמן, מלון פבריק, מלון אינק, מלון פלטין, מלון סי אנד סי ועוד.

דנה אוברזון

דנה אוברזון

אדריכלית

דנה אוברזון, אדריכלית מובילה המתמחה בתכנון ועיצוב בתים ודירות יוקרה, מלונות בוטיק ובתי נופש בארץ ובעולם. בוגרת בצלאל, שימשה בעבר כמרצה באוניברסיטת תל אביב וכיום מרצה ומנחה באוניברסיטת אריאל.  הקימה את סטודיו "דנה אוברזון אדריכלים" ב2002, אשר ייחודו בגישה הוליסטית כלפי כל מרכיבי התכנון, החל מההיבט הנופי והסביבתי, ההבנה המורכבת של החלל האדריכלי וכלה בתהליך המיזוג והאיחוד הנובע מתוך הכרות עם הלקוח והבנה עמוקה של צרכיו ורצונותיו. כל אלו מולידים מתווה ייחודי עשיר, מפורט ומותאם אישית. 

דנה מאמינה שאקלקטיות, תכנון ובחירת פריטים שונים ויחד עם זאת הרמוניים עבור עיצוב הפנים מייצרים חללים עשירים שגורמים לנו להרגיש בבית.

מיכאל חי

מיכאל חי

מנחה פאנל, מבעלי חברת הייעוץ "ויז'ן הוספילטליטי"
מיכאל חי הוא מבעלי חברת הייעוץ "ויז'ן הוספילטליטי" אשר הוקמה בשנת 2005 ומתמחה בפיתוח וליווי רשתות בתי מלון ומשקיעים פרטיים בפיתוח מלונות ייחודיים ומימוש הפוטנציאל הכללי הגלום בהם. חי הוא בוגר אוניברסיטת NYU בלימודי מנהל בתי מלון ותיירות אותם סיים בהצטיינות יתרה, ולו ניסיון תפעולי במספר מלונות פאר בארה"ב. לפני הקמת ויז'ן הוספיטליטי שימש חי כיועץ בכיר בחברה הבינלאומית לייעוץ מלונאי – HVS INTERNATIONAL NEW YORK, ובמסגרת זו ביצע מספר רב של הערכות שווי, בדיקות כדאיות ותוכניות עסקיות לבתי מלון בכל רחבי ארה"ב ובאירופה.
אלון ברנוביץ'

אלון ברנוביץ'

אדריכל, קרוננברג ברנוביץ' אדריכלים
אדריכל אלון ברנוביץ סיים את לימודיו ב- Pratt Institute N.Y בהצטיינות בשנת 1991, ובשנת 1999 הקים יחד
עם מעצבת הפנים אירנה קרוננברג את משרדם המשותף "ברנוביץ קרוננברג" אדריכלים. המשרד, אשר בשנים
האחרונות מתמקד בתכנון חללי מסחר ואירוח ובפיתוח קונספטים בשיתוף עם משרדי מיתוג, מונה  אנשי צוות
בוגרי פקולטות שונות לעיצוב  ברחבי העולם, התורמים מעולמם הרחב לתפיסת עולמו.

חסות זהב

אר

חסות כסף

נ
ב
ג
ג
ג
ג

מציגים בתערוכה

ג
ג
כ
כ
כ
כ
כ
כ
כ
כ
כ
כ
ג
נע
מ
מ
כ
ע
ע
ל
ך
צ
ס
ס
ס
ס
כ
ה
ה
ה
ה
ג
k
ך
הבטיחו את מקומכם! אל תחמיצו את ההזדמנות להצטרף למשתתפי הכנס ולבלות יום מעשיר ומהנה, שיעניק לכם חוויה יוצאת דופן באיכותה

רוצים עוד מידע?

לחדשות ועדכונים אנא מלאו פרטיכם/ן:

דרכי הגעה- AVENUE קריית שדה התעופה

מיקום נגיש ונוח במתחם קריית שדה התעופה נמצא בסמוך לצירי התנועה המרכזיים של כביש 1 וכביש 6 ומאפשר לכם להגיע לכנס במהירות ובקלות מכל מקום.
הנחיות הגעה: רח' השרון, קריית שדה התעופה. לצפייה במפת דרכי הגישה לחץ כאן
למשתמשים ב- WAZE  כתובת הניווט היא "אווניו מרכז אירועים וקונגרסים"

תחבורה ציבורית משדה התעופה למתחם קריית שדה התעופה
רכבת – תחנת הרכבת "נתב"ג" נמצאת במפלסS של הבניין היבשתי טרמינל 3, סמוך לאולם מקבלי הפנים וזמינה על פי לוחות הזמנים של רכבת ישראל.
שירות הסעה (שאטל) – אוטובוס מס' 5 של חברת אגד פועל כשירות הסעה מנתב"ג למתחם קריית שדה התעופה ובחזרה. תחנת ההסעה ממוקמת במפלס 2 של הכביש הרב מפלסי, מול כניסות 21 ו- 23 לטרמינל.
מוניות – תחנת המוניות בפיקוח ועמדת הסדרן ממוקמת בטרמינל 3 במפלס הקרקע(G) של הכביש הרב מפלסי.

פרטי חנייה למגיעים ברכב:
ניתן לחנות במקומות המיועדים לכך סביב האולם. במקום קיימים שלטי הכוונה לחניות:
חניון תת קרקעי בתשלום או חניונים לפי שעות הפעלת פנגו ובהתאם לתעריפי החנייה במקום.

" frameborder="0" style="border:0;" allowfullscreen="">
אריחים