אודות

על הכנס

קבוצת בית ונוי בשיתוף התאחדות המלונות בישראל, מקיימת זו השנה השמינית כנס מקצועי המהווה מפגש פסגה ייחודי, חוויתי וממוקד לייזום, תכנון, עיצוב וחדשנות בתי מלון. מפגש ייחודי ובלעדי של מנהלי בתי מלון, יזמים, בעלי רשתות, אדריכלים, מעצבים, מנהלי רכש, תחזוקה, אנשי ממשל ורשויות העוסקים בענף התיירות והמלונאות. בכנס יועברו  הרצאות של מרצים מומחים בעלי שם- בינלאומיים ומישראל, בנושא חדשנות והתאמה לאתגרי התכנון והעיצוב של בתי המלון בשנת 2022.  בכנס יתארחו אנשי מקצועי מובילים מהעולם בתחומי החיזוי, המיתוג והניהול המלונאי.

 

האג׳נדה של הכנס

 בשנים האחרונות אנו עדים לפריחה חסרת תקדים של ענף המלונאות בארץ. עוד ועוד מלונות נבנים, ובמקומות בהחלט לא צפויים. כיום המלונות לא מציעים רק לינה אלא חווית אירוח.  את שינוי המגמה ניתן לראות בשינוי תמהיל תכנון בתי המלון והחוויה שהם מספקים. התופעה הרווחת היום בעולם המלונאות היא "מלונות נושא- מלונות אשר לכל אחד מהם נרטיב אחר. בכנס יידונו מקרה בוחן מהארץ ומהעולם בכדי להציג את השינויים החלים בהתפתחות ענף המלונאות בארץ ובעולם.


 


28/02/2022
AVENUE ק. שדה התעופה

סדר יום הכנס

-
מנחה הכנס: המעצב מיכאל אזולאי
08:30 - 09:30
התכנסות, ארוחת בוקר וסיור בתערוכה
09:30 - 11:15
מושב ראשון 
-
דברי פתיחה: אבי ניסנקורן | נשיא התאחדות המלונות בישראל
                      יואל רזבוזוב | שר התיירות
-

Andre Avedian | לונדון | אדריכל, ARA Design | נושא הרצאה: מהי מטרת העיצוב בעולם המלונאות?

-
הדס פאר | ישראל | מנהלת המחלקה לבניה ירוקה במעבדות "איזוטסט", ובעלת עסק להתייעלות למבנים קיימים | נושא הרצאה: בתי מלון יעילים ומועילים  
-

פאצ'ה קוצ'ה:
רן ומוריס | ישראל | מעצבי פנים | נושא הרצאה: עיצוב מחדש של חדרי מלון "אלמא", זיכרון יעקב

11:15 - 12:00

הפסקת כיבוד, סיור בתערוכה ומפגש חברים

12:00 - 13:40
מושב שני
-
הענקת אותו הוקרה – למלונאי והיזם הנרי טייק ולאדריכל רני זיס
-

Carl Almeida | בנגקוק | אדריכל ושותף במשרד P49 Design & Associates  | נושא הרצאה: הנרטיב ככלי לעיצוב פנים בלתי נשכח

-

פאנל אדריכלים, יזמים ומלונאים מדברים – פיתוח מלונות בתקופת הקורונה | מנחה: מיכאל אזולאי

ראובן אלקס | מנהל פעילות התיירות בחברת קנדה ישראל
סער צפריר | אדריכל בחברת קנדה ישראל

רון פדרמן מנהל פיתוח עסקי ברשת מלונות דן 
אושרי יניב ותמר ג'ייקובס | אדריכלים, רשת מלונות דן

סילבי כהן | סמנכ"לית פרוייקטים ברשת מלונות ישרוטל ומנכ"לית מלון כרמים

-
אלון ברנוביץ' | ישראל | אדריכל | נושא הרצאה: חיים שניים במבנים קיימים
13:40 - 14:30
ארוחת צהריים וביקור בתערוכה
14:30 - 16:00
מושב שלישי
-
Fernando Donis | מקסיקו | אדריכל וד"ר לאדריכלות, מתכנן "מסגרת דובאי" | נושא הרצאה:  מסגרת חדשה למרחב העירוני  
-
פאצ'ה קוצ'ה :
רות ארד | מעצבת פנים מר סוף- עיצוב הפנים של דירות אירוח באילת
טל תמיר | מעצבת פנים | מלון יוקרתי בהתהוות במרינה בהרצליה
אשרת עוזרי | אדריכלית | מצפה הימים- מאחורי הקלעים של הפרויקט הכי מורכב בעולם
-
סיום הכנס וקפה TO-GO

המרצים - לחץ על המרצה לקריאת מידע נוסף

יואל רזבוזוב

יואל רזבוזוב

שר התיירות
אבי ניסנקורן

אבי ניסנקורן

נשיא התאחדות המלונות בישראל
מיכאל אזולאי

מיכאל אזולאי

מנחה הכנס

סטודיו מיכאל אזולאי הינו משרד לעיצוב ואדריכלות פנים הפועל למעלה מ-25 שנה בראשותו של המעצב מיכאל אזולאי. המשרד מונה צוות של מעצבים ואדריכלים, המציע פתרונות עיצוב ייחודיים ומגוונים, המתעדכנים ומתחדשים לפי המגמות המובילות בתחום העיצוב והתכנון.

במהלך שנות פעילותו, הסטודיו התמחה והתמקד בתכנון ועיצוב חללים מסחריים בתחום הקמעונאות, מסעדנות, ברים, מועדונים ואולמות אירועים. בשנים האחרונות הסטודיו התמקד בתחום הבניה הפרטית, מלונאות ונופש – בארץ ובעולם.

Andre Avedian

Andre Avedian

ARA-DESIGN, לונדון

אנדרה אבדיין עובד בתעשיית המלונאות כבר למעלה מ 34 שנה. בשנת 1996 הוא הקים את ara design  והתמחה בתחום האירוח העולמי הגלובלי. במהלך השנים ara designביססה את עצמה כחוד החנית וסמל לעיצובים חדשניים ומעוררי השראה עבור מותגים מובילים בכל העולם בדגש על איכות ללא פשרות.

האג'נדה שמובילה אותנו היא עבודה בשיתוף פעולה אדוק עם הלקוחות כדי שכל פרויקט יהיה ייחודי, מרענן ומקורי, המשלב הבנה של התרבות, הערכים והמדינה של אותו לקוח. גישה זו מבטיחה שהלקוחות יקבלו ערך מוסף למה שהם הקימו שיכלול את זהותם הארגונית ויחזק את המותג שלהם.

Ara-design מעסיקה קהילה בינ"ל של מעצבי פנים שצברו את ניסיונם בכל רחבי העולם. המשרדים של ARA, יצירתיים, תוססים ומעודדים שיתוף פעולה וסינתזה של החלפת רעיונות ומיומנויות עבודה. כל אחד מהמעצבים העובדים בחברה הוא רב-תחומי ולכן יכול להיות חלק בכל שלב בתהליך העיצוב. ל ARA ניסיון רחב במציאות פתרונות יצירתיים, יעילים וחסכוניים ללקוחותיה וכך הפכה למעשה לשם עולמי בתחום האירוח.

נושא הרצאה: Lost in Translation

מהי מטרת העיצוב בעולם המלונאות? מדוע אנו מבזבזים כמויות עצומות של זמן וכסף על פרויקטים? איזה ערך מוסיפים העיצובים לתרבות שלנו? יש פעמים שבתי מלון שאנו רואים אינם מובנים – יש בהם חללים פונקציונליים למנוחה, מקומות מפלט, או חללים שנותנים מענה לאורח עסקי. התפקיד של בתי מלון אינו רק לינה- הם לב קהילות, מפגישים אנשים ותרבויות ומספקים הזדמנויות למקומיים לשתף את תפיסת עולמם עם תיירים מבחוץ. כל מלון הוא הזדמנות ליצור משהו שונה. עיצוב מתחשב, מעורב ויצירתי הוא ההזדמנות להפוך את כל זה למציאות.

Fernando Donis

Fernando Donis

אדריכל וד"ר לאדריכלות, מקסיקו

פרננדו דוניס הוא דוקטור לאדריכלות. במשך 9 שנים בין השנים 2000-2008 היה שותף במשרד האדריכלות מטרופוליטן יחד עם האדריכל ההולנדי רם קולהאס שם תכנן והוביל פרויקטים בקנה מידה גדול. דוניס עומד מאחורי עיצוב מגדל הטלויזיה של בייג'ין, זאת בנוסף לפרויקטים רבים אחרים עליהם הוא אחראי.

בשנת 2009 הוא הקים את "דוניס" שכיום בונה ומתכננת פרויקטים רחבי היקף. דוניס תכנן את "מסגרת דובאי" שהיא מסגרת התמונה הגדולה ביותר על פני כדה"א ונבחר כזוכה בתחרות עיצוב ע"י ממשלת דובאי. העיצוב נבחר כזוכה בפרס אדריכלות המעליות של טיסנקרופ וזאת מתוך 926 הצעות שהוגשו.

בשנת 2011 הוא נבחר לאחד מ 30 האנשים המשפיעים ביותר במקסיקו , ובשנת 2015 נבחר ע"י משרד החוץ של מקסיקו לאחד המקסיקנים היצירתיים ביותר בחו"ל.

נושא הרצאה: תכנון העיר מחדש

בזמנים אלה של משבר האקלים, אדריכלים צריכים לחשוב מחדש על הדרך בה הם מתכננים ומפתחים את המרחב העירוני, על החומרים שאותם בוחרים בתכנון האדריכלי, כי חשוב לקחת בחשבון את הזיהום, הדילול והפסולת שנוצרים בתהליכי התכנון. המשמעות היא שצריך ליצור סדר יום חדש לתכנון עירוני – החל בדיור, מלונאות, תכנון מסחרי ועוד – כל אלו צריכים להיות ברי-קיימא ולתת באמצעותם מענה למשבר האקלים.

Carl Almeida

Carl Almeida

אדריכל ושותף במשרד P49 Deesign & Associates, בנגקוק

קארל אלמיידה, הוא אוסטרלי יליד הודו, המתגורר בבנגקוק ב-20 השנים האחרונות, שם הוא שותף בP49 Deesign-, חברת העיצוב הבינלאומית המתמחה בעיצוב פנים לפרויקטים לאירוח.

  P49 Deesign, הוקמה לפני למעלה מ-30 שנה כחברת עיצוב הפנים הגדולה ביותר בתאילנד, עם צוות בבנגקוק ושנגחאי העובד על פרויקטים לאירוח רבים ברחבי העולם; ברחבי סין, הודו, אוסטרליה, אסיה, המזרח התיכון ואפריקה ועד שוויץ, וטהיטי.

קארל סיים לימודים עם תארים כפולים של תואר ראשון בלימודי אדריכלות ותואר ראשון באדריכלות, שניהם מאוניברסיטת אדלייד, דרום אוסטרליה. הוא עסק באדריכלות ואדריכלות פנים במשך 14 שנים, קודם לכן באוסטרליה וכעת 20 שנה מעצב בתאילנד תוך התמקדות אך ורק בעיצוב פנים.

ב- P49 Deesign קארל אחראי על כיוון יצירתי, פיתוח עסקי וביצוע כולל של פרוייקטי אירוח במספר מדינות ברחבי העולם כולל סין, הודו, בהוטן, טורקיה, מצרים, המלדיביים, אינדונזיה, מלזיה, עומאן, טהיטי וכמובן תאילנד ועוד רבים. הוא ממשיך לעצב בתי מלון ואתרי נופש עבור מפעילי המלונות המובילים בעולם; Hotels GroupAccor, Intercontinental, , Hilton, Marriott International, Taj ועוד.

פרויקטים מרכזיים של P49 Deesign כוללים את: 

Raffles Udaipur; Kimpton Maa-Lai Bangkok

W Muscat; Sofitel Cam Ranh Bay Vietnam; Trisara Phuket; Fairmont Mumbai; SO

Melbourne; Intercontinental Phu Quoc, Marriott Bangkok; Hilton Songjiang; Alila

Jabal Akhdar Oman; Sofitel Adelaide; Indigo Seminyak Bali; Renaissance Hangzhou

.North East; Autograph Collection Sanya, China

 


 


הנרי טייק

הנרי טייק

מלונאי ויזם

הנרי הוא בוגר אוניברסיטת ניו יורק ומחזיק בתואר שני מאוניברסיטת קולומביה.

הנרי הוא אחד מיזמי ובוני מלונות היוקרה הוותיקים בישראל.  תחת מותגים של חברות  מלונאיות בינלאומיות: הילטון , אינטרקונטיננטל ,קמפינסקי .

הנרי עומד גם בראש אחת מחברות התפעול המלונאיות המנוסות והמכובדות בישראל, Grand Hotels, המנהלת מלונות נוספים אשר בבעלות החברה.

בנוסף, החלה עבודה על פרויקט מלונאות על חוף ימה של תל אביב. חברת הילטון העולמית מתעתדת להפעיל את המלון בשני מותגים: האחד, תחת מותג היוקרה LXR והשני, תחת המותג היוקרתי Curio – A Collection by Hilton.
רני זיס

רני זיס

אדריכל
רני זיס, אדריכל, 69, חי בתל אביב, הקים את RZA ב1994, פעיל בכל העולם.
"אדריכלות היא דרך מעשית לספר סיפור״.
ראובן אלקס

ראובן אלקס

מנהל פעילות התיירות, קנדה ישראל
רון פדרמן

רון פדרמן

מנהל פיתוח עסקי ברשת מלונות דן
סילבי כהן

סילבי כהן

סמנכ"לית פרויקטים ברשת מלונות ישרוטל ומנכ"לית מלון כרמים
אלון ברנוביץ

אלון ברנוביץ

"ברנוביץ קרוננברג" אדריכלים

אדריכל אלון ברנוביץ סיים את לימודיו ב- Pratt Institute N.Y בהצטיינות בשנת 1991, ובשנת 1999 הקים יחד עם מעצבת הפנים אירנה קרוננברג את משרדם המשותף "ברנוביץ קרוננברג" אדריכלים. המשרד, אשר בשנים האחרונות מתמקד בתכנון חללי מסחר ואירוח ובפיתוח קונספטים בשיתוף עם משרדי מיתוג, מונה  אנשי צוות בוגרי פקולטות שונות לעיצוב  ברחבי העולם, התורמים מעולמם הרחב לתפיסת עולמו.
נושא הרצאה: חיים שניים במבנים קיימים

רן ומוריס

רן ומוריס

מעצבי פנים

מלון אלמא שתוכנן ע"י אדריכל יעקב רכטר בסוף שנות ה-60, והיה בעבר בית הבראה. המלון, שנפתח ב-2014, שייך לגברת לילי אלשטיין אשר לקחה על עצמה משימה חלוצית: להפיח חיים במבנה ולהופכו למלון ולמרכז אמנויות. במלון מוצג אוסף האמנות האישי שלה עם עבודות של מיטב האמנים הישראלים.

בשנה שעברה, במהלך הסגרים, נקראנו על ידי גדי פריבר מקבוצת גורדוניה לעצב מחדש את כל 95 החדרים והסוויטות במלון.

בסיור שערכנו במבנה שתוכנן ע"י רכטר אדריכלים בשיתוף עם משרדו של רני זיס, נוכחנו לעובדה שלא קיימת קוהרלציה בעיצוב החדרים המקוריים לבין הסביבה הטבעית והשטחים הציבוריים במלון.

הרעיון המרכזי של העיצוב שלנו לחדרי המלון היה לשלב את כל האלמנטים מהשפה של הסביבה ואת הטקסטורות והחומרים של הבניין אל תוך החדרים כדי לייצר שפה הרמונית ביניהם. האלמנטים המרכזיים שנתנו השראה לעיצוב החדרים היו הבטון החשוף, המאפיין את מבנה המלון, והצבעוניות שבאה לידי ביטוי בבריכות הדגים הסמוכות והצמחייה העשירה באזור. השתמשנו בכל חדרי הדלאקס בטפט צבעוני, שמכניס פנימה את הצבעוניות של הנוף. בכל החדרים אל גב המיטה הוצמד טפט מיוחד המדמה את הבטון של הבניין המרכזי.

נושא הרצאהעיצוב מחדש של חדרי מלון אלמא, זיכרון יעקב.

טל תמיר

טל תמיר

מעצבת פנים

סטודיו טל תמיר הינו משרד אדריכלות ועיצוב פנים.

המשרד ,בעל ניסיון של שנים, מתמחה בתכנון ועיצוב של בתים פרטיים צמודי קרקע, דירות ,חללים מסחריים, ושיפוצים רחבי היקף בארץ ובחו"ל.

עבודות המשרד מתבטאות באדריכלות נקייה עם אמירה צלולה, עקבית וחסרת זמן. אנו מציעים פתרונות עיצוביים ייחודיים ופונקציונאלים תוך הקפדה והתחשבות בתנאים הקיימים. בנוסף, יוצרים תנאים חדשים,  חיבור בין פנים לחוץ, בהתאמה ורגישות עד לפרט האחרון תוך שימת דגש על רמת ביצוע גבוהה, עבודת צוות, דיאלוג טוב לטובת תהליך יצירתי מתפתח המוביל למימוש פרויקטים אדריכליים טובים.  

סטודיו טל תמיר הינו משרד אדריכלות ועיצוב פנים בניהולה של אדריכלית הפנים טל תמיר.

המשרד ,בעל ניסיון של שנים, מתמחה בתכנון ועיצוב של בתים פרטיים צמודי קרקע, דירות ,חללים מסחריים, ושיפוצים רחבי היקף בארץ ובחו"ל.

עבודות המשרד מתבטאות באדריכלות נקייה עם אמירה צלולה, עקבית וחסרת זמן. אנו מציעים פתרונות עיצוביים ייחודיים ופונקציונאלים תוך הקפדה והתחשבות בתנאים הקיימים. בנוסף, יוצרים תנאים חדשים,  חיבור בין פנים לחוץ, בהתאמה ורגישות עד לפרט האחרון תוך שימת דגש על רמת ביצוע גבוהה, עבודת צוות, דיאלוג טוב לטובת תהליך יצירתי מתפתח המוביל למימוש פרויקטים אדריכליים טובים.  

נושא הרצאה: מלון יוקרתי בהתהוות במרינה בהרצליה

הדס פאר

הדס פאר

מנהלת המחלקה לבניה ירוקה במעבדות איזוטסט

הדס פאר היא מנהלת המחלקה לבניה ירוקה במעבדות איזוטסט ואחראית על הסמכות לבניה ירוקה ע"פ התקן הישראלי 5281. חברת ועדה מקצועית בחלק שעוסק בעבודות פנים למבני משרדים ותעשייה בתקן 5281 לבניה ירוקה,  יו"ר הוועדה המקצועית ברוויזיה לחלק המגורים בתקן 5281,  ובודקת עבור רשויות עמידה בדרישות עירוניות המשוייכות לתקן 5281.  בנוסף, להדס יש עסק להתייעלות אנרגטית של מבנים קיימים אשר מסייע במתן פתרונות לארגונים ועסקים, וגם מאפשר להעביר חלק מהחיסכון עבור מימון פתרונות להתייעלות למבני עמותות ואוכלוסיות מוחלשות. 

תמר ג'יקובס ואושרי יניב

תמר ג'יקובס ואושרי יניב

אדריכלים, רשת מלונות דן

'ייקובס - יניב אדריכלים הוא משרד לעיצוב ישראלי מוביל עם ניסיון רב בניהול פרויקטים ופורטפוליו הכולל בתים ודירות יוקרתיים, בנייני מגורים, שטחי מסחר ופרויקטים ציבוריים. הפרקטיקה מתמחה גם בשירות one-stop-shop ללקוחות בחו"ל המעוניינים לבנות בית נופש או בית מגורים ארעי בישראל.

ג'ייקובס-יניב אדריכלים נוסדה בשנת 2004. מייסדי הפרקטיקה תמר ג'ייקובס ואושרי יניב חזרו לישראל לאחר כעשור שחיו ועבדו בלונדון: סיימו את בית הספר לארכיטקטורה של איגוד האדריכלים ועבדו אצל כמה מהאדריכלים המובילים בעולם – זאהה חדיד, דיוויד צ'יפרפילד ווילקינסון אייר אדריכלים.

כל פרויקט ופרויקט אצלם מחושב בקפידה, תוך הקפדה רבה ותשומת לב רבה לעיצוב, לדרישות הלקוח ולתנאי האתר. שני השותפים המייסדים מעורבים באופן אישי בכל פרויקט על מנת להבטיח המשכיות מהסקיצות והרעיונות הראשוניים, דרך אישור התכנון ועד לשלב הבנייה במקום.

ג'ייקובס-יניב אדריכלים שואפים תמיד למרחב פונקציונלי אסתטי המבוסס על רעיונות עיצוביים ברורים. יש חיפוש מתמיד אחר אדריכלות מרגשת, מעניינת ומסקרנת.

עבודות המשרד פורסמו בארץ ובעולם וזכו בפרסים רבים.


 


 

רות ארד

רות ארד

מעצבת פנים

לסטודיו לעיצוב רות ארד פורטפוליו מרשים של עיצוב פנים למלונאות ולמגורים, דוגמת הפרויקטים האחרונים שלה בישראל - מלון קדמא ליד שדה בוקר ודירות נופש מר. סוף  באילת - ששניהם משכו עניין ופרסים בינלאומיים.

בעלת תואר ראשון (בהצטיינות) בעיצוב אדריכלי ואורבניזם (2002), ארד עבדה במשרדי עיצוב מובילים בלונדון ובישראל לפני שהקימה  ב-2012 סטודיו משלה לאדריכלות ועיצוב עם התמחות לעיצוב בתי מלון.

באמצעות תמהיל הכישרונות היצירתיים, הקונספטואליים והאנליטיים שלה, ארד מתרגמת את דרישות הלקוחות שלה לפתרונות עיצוב חדשניים שעולים על ציפיותיהם ויוצרים עולם ומלואו עבור אורחי המלון העתידיים.


סער צפריר

סער צפריר

אמסטרדם

סער צפריר הוא מפתח, משקיע ומעצב פרויקטים בתחום האירוח בכל רחבי אירופה. לאחר קריירה מצליחה בשוק ההון, הוא החליט ללכת בעקבות תשוקתו לעיצוב מתחמי אירוח. כיום צפריר מנהל פרויקטים מעין אלו מא' ועד ת', החל משלב הרעיון, העיצוב, הרכישה ועד הבנייה. 
צפריר הוא המעצב העומד מאחורי מספר פרויקטים חדשניים באירופה כולל Brown Beach House  בקרואטיה, החדרים של מלונות מקס בראון, ועוד. 

אשרת עוזרי

אשרת עוזרי

אדריכלית

אשרת עוזרי אדריכלית, בוגרת המחלקה לארכיטקטורה בצלאל. היא החלה את דרכה במשרדים מובילים כאחראית על תכנון ועיצוב פרויקטים מיוחדים ומורכבים בארץ ובעולם ביניהם מלון ,Hilton וורוצלב פולין המונה 189 חדרים ושטחים ציבוריים בשילוב מגורים ומסחר.
בשנת 2014 הקימה משרד עצמאי המתמחה בעיצוב ותכנון בתי מלון ועובדת, בין השאר, בשיתוף עם המשרד הבינלאומי ara design .
אחד הפרויקטים  המשותפים שהסתיים לאחרונה הינו מצפה הימים – אחד ממלונות האקסלוסיב של רשת ישרוטל. התהליך כלל ליווי צמוד בשטח לאורך כל השיפוץ וקבלת החלטות תוך כדי ביצוע על מנת לקדם הפרויקט ולהביא אותו לנקודת הצלחה אליו הגיע.
מאז שיתוף הפעולה ממשיך בהצלחה על מגוון פרויקטים ביניהם מלון ריזורט בבת ים (מלון סאן) בהיקף של 500 חדרים ואלפי מ"ר של שטחים ציבוריים אשר ינוהל עלי ידי רשת  Swissotel, שיפוץ ועיצוב של כל חדרי המלון על כל טיפוסיו והשטחים הציבוריים של מלון אריאה באילת מרשת אסטרל.
אשרת מאמינה שעל ידי הבנת הלקוח, תיאום התכנון מראש, ניסיון ויכולת אנליטית לזיהוי בעיות ומתן פתרונות מהירים, ניתן להגיע לעיצוב מדויק משלב הקונספט ועד הגשמתו בפתיחה החגיגית.


 

חסויות

מציגים

עמינח
מקור הפורמייקה
חמת
בלורן
פולרם
אורבונד
פיטרו
בייסיק קולקשן
ח.ג סחר
אסטילו
טכנוג'ים

רוצים עוד מידע?

לחדשות ועדכונים אנא מלאו פרטיכם/ן:

דרכי הגעה- AVENUE קריית שדה התעופה

מיקום נגיש ונוח במתחם קריית שדה התעופה נמצא בסמוך לצירי התנועה המרכזיים של כביש 1 וכביש 6 ומאפשר לכם להגיע לכנס במהירות ובקלות מכל מקום.
הנחיות הגעה: רח' השרון, קריית שדה התעופה. לצפייה במפת דרכי הגישה לחץ כאן
למשתמשים ב- WAZE  כתובת הניווט היא "אווניו מרכז אירועים וקונגרסים"

תחבורה ציבורית משדה התעופה למתחם קריית שדה התעופה
רכבת – תחנת הרכבת "נתב"ג" נמצאת במפלסS של הבניין היבשתי טרמינל 3, סמוך לאולם מקבלי הפנים וזמינה על פי לוחות הזמנים של רכבת ישראל.
שירות הסעה (שאטל) – אוטובוס מס' 5 של חברת אגד פועל כשירות הסעה מנתב"ג למתחם קריית שדה התעופה ובחזרה. תחנת ההסעה ממוקמת במפלס 2 של הכביש הרב מפלסי, מול כניסות 21 ו- 23 לטרמינל.
מוניות – תחנת המוניות בפיקוח ועמדת הסדרן ממוקמת בטרמינל 3 במפלס הקרקע(G) של הכביש הרב מפלסי.

 

" frameborder="0" style="border:0;" allowfullscreen="">