אסלה שוטפת: עם היופי בא הניקיון

סדרת האסלות השוטפות של Geberit נדמה שנוצרה במיוחד עבור הישראלים: בלחיצת כפתור אחת אפשר לקבל הגיינה מירבית ותחושה רעננה כמו אחרי מקלחת, ובדרך ליהנות מאסלה מעוצבת, שימושית וקלה לתחזוקה ומפינוקים כמו מושב מתחמם ותאורת LED עדכנית. 

מאת: תמי וינצברג | צילום: באדיבות Geberitי | 05/05/2020
אסלות, כמה לא מפתיע, מעסיקות את כולם. הצצה קצרה בראי ההיסטוריה מגלה, שמושבי בתי השימוש המתקדמים הראשונים, כאלה המצוידים במערכת ניקוז מים, הופיעו כבר לפני יותר מ-4,500 (!) שנים בהודו ואחר כך גם במצרים העתיקה. כ-4,000 שנים מאוחר יותר, בצרפת, הומצא הבידה - אותו מתקן לרחיצת אברי הגוף האינטימיים, שפאר כמעט כל חדר שינה פריזאי במאה ה-18. ככל שהסטנדרטים שלנו לגבי הגיינה אישית התפתחו, היה ברור שזו רק שאלה של זמן מתי תבוא הקפיצה הבאה. למזלנו הטוב, לא היינו צריכים לחכות עוד 4,000 שנה כדי שתגיע האסלה השוטפת. הפעם זה קרה ביפן, לפני כ-50 שנה, והיום כ-70% מהבתים ביפן מצוידים באסלות כאלה.

זמן קצר אחרי היפנים השיקה Geberit, החברה הגדולה ביותר באירופה בתחום מוצרי הסניטציה, אסלה שוטפת משלה, תחת השם Geberit AquaClean, ובכך נפרץ פתח לעולם חדש וטוב... נקי יותר.

Geberit ממשיכה להשקיע משאבים רבים בתחום זה ועומדת כיום מאחורי הדגמים המתקדמים ביותר בעולם, המאופיינים בטכנולוגיות חדשניות, נוחות מירבית, איכות גבוהה ועיצוב פורץ דרך.  תכונות אלה באות לידי ביטוי בפונקציות כמו מושב מתחמם, ייבוש באמצעות אוויר חם, מכסה אוטומטי ומבנה אסלה ייחודי, ללא תעלה, המקל את התחזוקה ותורם, כמו גם מזעור החלקים השונים של המערכת, לעיצוב מינימליסטי ואלגנטי.
 


האסלות השוטפות של Geberit  גם מצטיינות מבחינת קיימות, שכן הן חסכוניות בחשמל ובמים. וחשוב מכל, בלחיצת כפתור הן מעניקות תחושת ניקיון בדומה למקלחת רעננה.
 
כיום מציעה Geberit שלושה פתרונות עיקריים בתחום האסלות השוטפות: 
* AquaClean Mera - האסלה השוטפת היוקרתית מכולן: שילוב של נוחות מירבית, עיצוב מרהיב ועכשווי ומגוון הפונקציות הרחב והמתקדם ביותר, והכל בסטנדרט הגבוה ביותר.
* AquaClean Sela - אסלה שוטפת בעלת עיצוב קלאסי ואלגנטי, באיכות גבוהה, מגוון פונקציות והפעלה פשוטה ואינטואיטיבית.
* AquaClean Tuma - מושב אסלה שוטף, מעוצב ועתיר פונקציות, שניתן להתאים למגוון האסלות של Geberit  ואף לשדרג באמצעותו חדר שירותים קיים.
 

 
גם יפה וגם שוטפת
האסלות השוטפות המתקדמות של Geberit  מהוות מענה מושלם לכל מי ששואף להגיינה מירבית בתנאים נוחים ובעיצוב מרהיב. בבסיסן, מציעות אסלות אלה את האמצעי הטוב ביותר להגיינה אישית - שטיפה במים זורמים ונקיים, אלא שהן עושות הרבה יותר מזה ומציעות מגוון אפשרויות מתקדמות במיוחד:
אסלה ללא תעלה (Rimless), שבה אין ללכלוך מקום להצטבר.
טכנולוגיית TurboFlush, שפותחה על ידי Geberit, לשטיפה יסודית ושקטה של האסלה.
מנגנון אוטומטי לשאיבת ריחות רעים מתוך האסלה.
צינור שטיפה מוכמן בגוף האסלה, שעובר בעצמו שטיפה לפני ואחרי כל שימוש. 
שטיפת אברי הגוף נעשית בטכנולוגיית WhirlSpray , המוגנת בפטנט, שבה מותזים המים בפעימות עדינות, עם אפשרות לקביעת עוצמת הזרם, מיקומו המדויק וטמפרטורת המים. הטכנולוגיה מבטיחה ניקוי יסודי, עדין וחסכוני במים, ונמשכת קרוב לדקה. במידת הצורך ניתן לחזור על הפעולה.
מתז נפרד לשטיפה אינטימית המותאם למבנה הגוף הנשי, ושגם את עוצמת הזרם והזווית שלו ניתן לשנות באמצעות השלט-רחוק.
אפשרות לייבוש של האיזור שנשטף באמצעות אוויר חמים.
פתיחה וסגירה אוטומטית של מכסה האסלה.
מושב אסלה ארגונומי ומתחמם בעל צריכת חשמל מזערית.
תאורת לד בתחתית האסלה, להקלת ההתמצאות בשעות הלילה. ניתן לבחור את צבע האור מתוך מגוון של שבעה צבעים.
הפעלה פשוטה ואינטואיטיבית באמצעות שלט רחוק, והתקנה והטמעה דרך האפליקציה של AquaClean.
 

 
התקנת האסלות השוטפות והטיפול בהן נעשים על ידי מתקינים מורשים שהוסמכו לכך על ידי Geberit. האסלות נמכרות עם אחריות לשנתיים, והתחזוקה השוטפת שלהן קלה ונוחה, שכן, כאמור, האסלה היא נטולת תעלה, והמכסה, המושב וזרבובית השטיפה נשלפים בקלות.
השילוב המושלם בין עיצוב לטכנולוגיה מאפשר להחליף את הסטנדרט הישן - אסלה ובידה נפרדים - באסלה שוטפת, חסכונית ומעוצבת, כזו שתופסת פחות מקום אבל תורמת רבות להגיינה אישית ולתחושת רעננות נעימה.

לפרטים נוספים: 09-8866625 / www.international.geberit.com / Isro@geberit.com 
 
 


רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי