מצעד הקולקציות שפשוט תשמחו לאמץ


מתוך מדור במבט ראשון גליון 136 מגזין בית ונוי

מחפשים ריהוט, רוצים לקנות גופי תאורה או שטיחים? הנה 7 חנויות בהן תוכלו למצוא את מבוקשכם


מאת: מערכת בית ונוי | צילום: | - 04/08/2014


כסא סמייל מבית "זגה"

פרקטי בסטייל 

חדש מבית "זגה": כסא סמייל, המציג שילוב מנצח של סטייל ופונקציונאליות, ומאופיין בקווים מעוגלים המעשירים את החלל בחמימות. סמייל עוצב ע"י האדריכל המוביל אלכס מייטליס תוך שילוב עץ אשור צבוע באפוקסי לבן ומושב עשוי מעור תעשייתי שאינו סופג לכלוך ומקל על הניקוי. המסגרת השחורה סביב המושב ונגיעות הצבע השחור בגב הכיסא, מדגישות את הגון הלבן האופייני לעיצוביו של מייטליס.

להשגה בסניפי רשת "זגה" ברחבי הארץ |  www.zaga.co.il

קולקציית גופי התאורה שעיצב אריק לוי למותג הספרדי Vibia ומוצגת בלעדית ב"קמחי תאורה"

שרטוטים של אור 

WireFlow, קולקציית גופי התאורה שעיצב אריק לוי למותג הספרדי Vibia ומוצגת בלעדית ב"קמחי תאורה", היא קולקציה המאופיינת בחזות מינימליסטית מרשימה, הנדמית כשרטוט מעודן על דף נייר. הגופים בקולקציה מורכבים ממוטות דקים ונורות לד, כאשר גונם השחור של המוטות משווה להם מראה של כבלי חשמל המשתלשלים מטה בקו ישר ונקי. המפגשים בין המוטות מייצרים צורות גיאומטריות פשוטות, אך מרשימות, וחזות הגוף כולו הינה ייחודית, פיסולית ומסוגננת.

להשגה בקמחי תאורה, רחוב הלח"י 23, בני ברק | www.kamchi.co.il
 
קולקציות השטיחים החדשות שהשיקה המעצבת נאני מרקינה מבית "טולמנ'ס"

השיבה מהודו 

חדש בבית "טולמנ'ס": קולקציות השטיחים החדשות שהשיקה המעצבת נאני מרקינה בשבוע העיצוב האחרון  במילאנו, וביניהן קולקציית RABARI בעיצובם של ניפה דושי וג'ונתן לוין, צמד מעצבים מוביל מאנגליה. הקולקציה, שנארגה בטכניקת אריגה ידנית בהודו מ-100% צמר ניו זילנדי טהור, משלבת ערכי קראפט מסורתיים של המקום עם מקצבים גראפיים ייחודיים, וכוללת שלושה עיצובים כקומפוזיציות המגלמות אקראיות וחופש אלתור
הטבועים בתהליך הייצור הידני- שניים בגון בז' ואחד בגון שחור. להשגה בלעדית ברשת טולמנ'ס.

רשת טולמנ'ס, רח' המנופים 3, הרצלייה פיתוח | www.tollmans.co.il

חברת אלוני משיקה את קולקציית האביזרים והכלים סניטריים לחדרי רחצה של חברת NERO

חיסכון כצו השעה 

חברת אלוני, המתמחה בייבוא ושיווק של המותגים המובילים בתחום הריצוף החיפוי והכלים סנטרים, משיקה בימים אלו, את קולקציית האביזרים והכלים סניטריים לחדרי רחצה של חברת NERO (נרו) המאופיינת בעיצוב חדשני ועדכני לצד פונקציונאליות ורמת איכות מהגבוהות בעולם. הקולקציה כוללת כיורים, אסלות ופריטי ריהוט משלימים לחדר הרחצה, ואחד הממדים הפונקציונאליים הבולטים בה הוא שילוב טכנולוגיה המצמצמת את צריכת המים המודחים באסלה ומביאה לחיסכון משמעותי של מעל 30% בהשוואה לאסלות רגילות. פריטי הקולקציה מוצעים בגווני לבן, לבן מאט ושחור.

להשגה בסניפי רשת "אלוני" ברחבי הארץ | www.aloni.co.il   

"מדגל", משיקה בימים אלה קולקציה חדשנית ויוקרתית של ברזים- Madgal Art
 

זרימה צבעונית 

יצרנית הברזים הישראלית "מדגל", משיקה בימים אלה קולקציה חדשנית ויוקרתית של ברזים- Madgal Art, המשלבת עיצוב מטאלי יוקרתי עם נגיעות צבע אלגנטיות. הסנונית הראשונה המשווקת בשלב זה היא סדרת ברזים למטבח בשם MATTISE (מאטיס) שעיצב המעצב התעשייתי יורם פוני: סדרה עשויה מחומרים משובחים הכוללים מתכת איכותית וחומרים פולימרים מתקדמים (APM), המונעים חשש להימצאות עופרת בברז, ומוטמעים גם בחלק החיצוני להשגת הצבעוניות המיוחדת. הסדרה כוללת ארבעה דגמים, ובכלל זה דגם קלאסי למטבח המוצע בארבעה גוונים: בורגונדי (אדום-יין), שחור, אפור ולבן, עם אופציה להחליף עם הזמן את החלק הצבעוני בצבע אחר מתוך הגוונים המוצעים.  לברזים ניתנת אחריות של 7 שנים. 

 "מדגל", להשגה באולמות הקרמיקה של הום סנטר ובחנויות קרמיקה מובחרות | www.madgal.co.il

ידית הקוד CODE IT-מבית חברת "מולטילוק"


ביטחון מעל הכל

ידית הקוד CODE IT-מבית חברת "מולטילוק", המתמחה בייצור ואספקת פתרונות נעילה, היא ידית אבטחה אלקטרונית המעניקה מענה חדשני,  פשוט ויעיל ביותר לביטחון והבטיחות המתבקשים בנעילת חדרים, משרדים, חדרי עבודה, קליניקות וכיו"ב. מנגנון הנעילה האוטומטי מובנה בידית, ופתיחת הדלת נעשית באמצעות הקשת קוד אישי.

מולטילוק | 1800-800-108 | www.mul-t-lock.co.il

קולקציית השולחנות החדשה של חברת בלורן


פותחים שולחן

קולקציית השולחנות החדשה של חברת בלורן כוללת פינות אוכל מעוצבות כמענה למגוון צרכים ושימושים ברחבי הבית: שולחנות הנפתחים בקלות לאירוח רב משתתפים, שולחן סלון ההופך לפינת אוכל, דלפק נשלף שנפתח לשולחן גדול, ופתרונות נוספים לניצול מרבי של החלל. השולחנות ניתנים להשגה במבחר גימורים, עיצובים ומידות, ומשטחיהם מוצעים לבחירה מתוך קשת של חומרים - זכוכית חלקה או מודפסת, פורצלן, אבן, זכוכית או עץ. להתאמה מושלמת לחלל המעוצב, פיתחו בחברה תוכנת הדמיות חדישה - Bluran3D-Desing your space, המאפשרת, בין השאר, לעצב את משטח הזכוכית של השולחן וכן ולהזמינו בעיצוב אישי.

להשיג בסניפי בלורן ברחבי הארץ | 1599-531-060| www.bluran.co.il
יצירת קשר - מצעד הקולקציות שפשוט תשמחו לאמץ