ילדים ואמבטיות

מאת: מערכת בית ונוי | צילום: יח"צ | בית ספר להנדסאים, אריאל 03/04/2013
שיתוף פעולה פורה בין חברת "נגב" וסטודנטים במחלקה לאדריכלות ועיצוב פנים בבית הספר להנדסאים באריאל, נראה כמה שעתיד לחסל כל מריבה עם טף מרדני שמנהל מו"מ עם הוריו כל אימת שהוא צריך להיכנס לאמבטיה.  הסטודנטים, בהנחייתם של האדריכלים גדי דיקמן ואיריס בחנה, עיצבו חדרי רחצה לדור הצעיר, תוך מתן דגש על עיצוב יצירתי וצבעוני, צעיר ונוח למשתמש, ולא פחות חשוב- בהשקעה כספית סבירה.

 

 

 

חברת "נגב" סיפקה לפרויקט חומרים ומוצרים ששימשו את הסטודנטים בעבודתם, הסטודנטים סיפקו חשיבה רעננה,  ונראה שכולם יוצאים נשכרים. בנוסף, העבודות עברו שיפוט מקצועי, והעבודה הזוכה שעיצבו שני דגן וצופיה בריקנר תוצג כמוצר מסחרי באולם התצוגה של החברה ב"דיזיין סנטר" בבני ברק. 

 

קונספט עיצובי שנשאב ממנהרת שטיפת מכוניות, ומספק חוויית רחצה טוטאלית המלווה במים ניתזים לכל עבר ובועות סבון ש"מקציפות" את החלל. המקלחת מעוצבת כסרט נע דמיוני הנחלק ל"תחנות" כמו במנהרת השטיפה: כניסה, התפשטות, הסתבנות, שטיפה, ייבוש והתלבשות.

עיצוב: רעות לייכטר, רויטל נחמני, מלכי כהנא.

ספר הילדים "מעשה בחמישה בלונים", מהווה השראה לחדר רחצה צבעוני המבטיח פרקטיות ובטיחות, כאשר אזכורים של הסיפור המשובצים בעיצוב מתגלים ומפתיעים כל פעם מחדש. 
עיצוב: תמר גנון, אליאן גוטהרץ.

 
עיצוב: תמר גנון, אליאן גוטהרץ
 
הברווז הצהוב, אייקון מוכר לכל ילד וזכור לכל מבוגר, מהווה השראה לעיצוב חדר רחצה המאופיין בהומור חינני. 
עיצוב: ניר התשואל

בהשראת עולם הפיראטים, חדר רחצה העושה שימוש באלמנטים שלקוחים מעולם הים: עיצוב האמבט מזכיר סירה, המדף עשוי ממשוט, הכיור מעוצב בצורת עוגן וכיו"ב. בגב האמבט על גבי חיפוי קרמיקה מודפסת מפה במראה עתיק, עיצוב התקרה מדמה שמיים זרועי כוכבים, ותאורה תחתית הבוקעת מזרקורים עוטפת את החלל בתחושת תעלומה והרפתקנות. 
עיצוב: כריסטינה דרצ'נקו, גלינה דומנוב.

  

עיצוב: כריסטינה דרצנקו, גלינה דומנוב

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי