"דה ניידי" - תערוכת עיצוב

מאת: מערכת בית ונוי | צילום: דניאל צ'צ'יק | מעצבים שונים 03/04/2013
נוף גלריות העיצוב בארץ התעשר בגלריה חדשה- גלריית "פרדיגמה" בהנהלתה של ענת בנבנישתי. הגלריה, שמטרתה לפתח ולקדם את תחום ה-Design Art  בארץ, כמו גם בקרב אספנים ברחבי העולם, מעניקה במה למעצבים מהארץ ומחו"ל, ובמסגרת זו תציג תערוכות מתחלפות של עיצוב, ובעיקר עיצוב עכשווי. ה"ספתח" של פעילותה היא תערוכת "דה ניידי" בהשתתפות מעצבים ישראליים מובילים כחנן דה לנגה, עמי דרך ודב גנשרוא, חיים פרנס, יעל מר ושי אלקלעי, יעקב קאופמן  ועזרי טרזי, שאף אצר אותה. 
נכסי דלא-ניידי, החלו עם המעבר מצייד ולקט, ואחר כך לביות עדרי צאן ובקר אל חקלאות קבועה. עם קביעת גבולות מדיניים ובעלות על הקרקע, התקבעו הנוודים למעגלים קטנים ביותר ותופעת הנוודותפניה את שינתה  כשהיא לובשת צורה חדשה בדמות קונטיינרים של רילוקיישן, וטיסות שבועיות לפאריז.

תערוכת 'דה ניידי' נולדה על רקע של מציאות זו, בה הנכסים הממשיים עוברים שינוי מהפכני בתודעה- הרכוש והנכס מאוחסנים בשבב קטנטן או בשרתים מרוחקים ריקים מאדם. בתוך כך, קיומה הוא בבחינת בחינה מחודשת של הקשר הרגשי, האינטלקטואלי והחושי עם האובייקט, זה שניתן לאחוז אותו ביד וללכת. החפצים שנמצאים בבית הם אילמים ודוממים, אינם מקיימים כל' סיג ושיח עם הרשת. חוכמת החומר, המחבר והחיבור מחליפים את ה-smartness בנוכחות של כל חפץ, כאשר. נושאי ניגוד כמו רך וקשוח, מתוח ורפוי, מוקפד ומרושל, מדויק ועקום – מהווים את המילון של החפצים הללו

נעילה: 20.5.2010
"פרדיגמה", רח' אחד העם 60, תל אביב

החומרים ומערכות שיצברו לכם ניקוד לבנייה ירוקה

שם המוצר
תאור המוצר
תו ירוק (ישראל/ חו''ל)
 
תכולת חומר ממוחזר במוצר
 
ייצור מקומי בישראל
 
תעודת LCA מחזור החיים של החומר
 
חומרים ממקור אחראי - תעודה של מדרג מעלה / או ISO 14001 / ISO 18001
 

רוצה לקבל מאיתנו מידע על מוצרים ורעיונות להשראה?


תחומים שמעניינים אותי
אריחים Ecommerce Website Development